2021-05-10 10:25:38

Aktualności:

więc koniecznie przeczytaj regulamin (link pod guzikiem "Pomoc" powyżej)

niewidzalne robaki

Zaczęty przez klosik, 2007-01-07 11:53:30

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

klosik

jak zrobić żeby bylo si noiewidzalnym

bo jak ja gralem to we mnie strzelaly jakies niewidzalne robaki ??? ???           <strzela>

kamil077

lagi, a jak chcesz być niewidzialnym o odpowiednio zmien pliki: skin.png i skin-mask.png :P

klosik

ale jak i co to jest ??? ??? ??? ???

Napisana: 2007-01-07 16:09:51
ok dobra znalazlem i jestem niewidzalny ale widac mi pasek zyca jak go wziąc zeby go nie bylo widac

Jerac

Kropki! Gdzie są kropki!?
Prosimy ładnie o kropki. To taki ładny pixel, wspaniale nadaje się do oddzielania zdań. Prawda że fajne?

No a wracając do tematu...
Wejdź do katalogu "scripts", a potem do pliku "common.lua".

Znajdź tam taki kawałek kodu:
Cytujif not ownViewport then
            if not options.hideEnemyHealth then
               gfx_set_alpha(90)
               bitmap:draw_box(x - 6, y - 17, x + 6, y - 16, color(255, 255, 255))
               gfx_reset_blending()
               local filled = (worm:health() / 100)
               bitmap:draw_box(x - 6, y - 17, x - 6 + filled * 12, y - 16, hudtools.greenRedInterpol(1-filled))
            end

I zamień na:
Cytujif not ownViewport then
            if not options.hideEnemyHealth then
               --[[gfx_set_alpha(90)
               bitmap:draw_box(x - 6, y - 17, x + 6, y - 16, color(255, 255, 255))
               gfx_reset_blending()
               local filled = (worm:health() / 100)
               bitmap:draw_box(x - 6, y - 17, x - 6 + filled * 12, y - 16, hudtools.greenRedInterpol(1-filled))]]--
            end
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

klosik

a co do tej niewidzalniści robaka to to niedziala  :verysad: wszystcy mnie widzą ale ja ich nie  >:(     <ogien>

kamil077

Chciałeś czitować, nieładnie :).

Kuraj

Hahahahaha, ten temat już powinien lądować w ROTFLu! :D :D :D

argh