2021-05-10 09:45:46

Aktualności:

Podczas rejestracji niezbędny jest działający email!

Soldat - prawie jak gusanos ;)

Zaczęty przez Spidix77, 2007-01-15 11:31:36

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Spidix77

Ktoś gra w Soldat???
Ja grałem ale wole Gusanosa  :devilish:
Jak ktoś nie wie co to jest to niech tu zobaczy: www.soldat.pl  :brood:
Liga Liero jest najlepsza !!!

Baku

Jakiś czas grałem i bardzo mi się podobał, szczególnie na realistic mod, gdzie upadek wiązał się z obrażeniami, a pociski poważnie raniły. Przestałem grac z powodu niewydolności kompa. Gusanos natomiast słabo wypada, może dlatego, że to beta jest ... no i nie grałem w konwersje.
Tak Tak Tak to ja TIK TAK a to mój mały świat.

Spidix77

Tez tak grałem  ;D
Nawet przez neta naparzałem  <robal_czarny>
Liga Liero jest najlepsza !!!

Firen

soldat wymiata :D :D :D

ale w Gusanos nie grałem :(

jakby ktoś mógł to mógłby mnie naprowadzić?? :]
Narazie jestem n00b ;)

mati

<robal_pomaranczowy> <robal_pomaranczowy> Jestem Mati i mam grę SOLDAT. To jedna z moich ulubionych gier. Moja ulubiona broń to HK-MP5 <strzela>  <strzela>  <strzela> i Hainsaw  <spikeball>  <spikeball>  <spikeball> . Lubię niezłe plaściaki i litry krwi!!! <robal_bialy>  <robal_szary>  <robal_czarny>  <robal_brazowy>  <robal_czerwony>  <robal_pomaranczowy>  <robal_zolty>  <robal_zielony>  <robal_niebieski>  <apteczka>  <strzela>  <ogien>  <chiquita>  <spikeball>  <paczka>
Mati Mati Mati

Biskup_Joe

Cytat: mati w 2007-01-26 19:44:20
<robal_pomaranczowy> <robal_pomaranczowy> Jestem Mati i mam grę SOLDAT. To jedna z moich ulubionych gier. Moja ulubiona broń to HK-MP5 <strzela>  <strzela>  <strzela> i Hainsaw  <spikeball>  <spikeball>  <spikeball> . Lubię niezłe plaściaki i litry krwi!!! <robal_bialy>  <robal_szary>  <robal_czarny>  <robal_brazowy>  <robal_czerwony>  <robal_pomaranczowy>  <robal_zolty>  <robal_zielony>  <robal_niebieski>  <apteczka>  <strzela>  <ogien>  <chiquita>  <spikeball>  <paczka>

Cześć mati, niezły jesteś żartowniś i pewnie elo też jesteś.

Faktycznie Soldat to całkiem ciekawa gierka, a granie inaczej niż przez sie nie ma najmniejszego sensu. Nie wiem, czy porównanie z Gusanos będzie miało jakiś większy sens, ale na razie Soldat jest u mnie wyżej notowany.
Bartek jeste

Wesz

Imo gusanos z soldatem mozna porównać, bo są to gry działające tak samo. Dwie przedsatawiają shootery w 2d. Jak chcesz większe podobieństwo dojerzeć to spójrz na moda wh, ktorego zrobił jerac. Poza tym soldat rzeczywiście narazie jest lepszy od gusanos. To się może zmenić wraz z przyjściem gusanos 1.0

marek_sp

taaa ale co z modowaniem?

gusanos:
  dosłownie wszystko!

soldat:
  w najnowszej wersji parametry broni
  podmienic grafike (dziala tylko u klienta i nie ma sensu?!)
  tworzenie map

a teraz plusy i minusy:
  soldat:
    + antihack
    + fajnie sie gra
    - czesto sa lagi...
    - prawie zero modowalnosci
    - utrudnienia typu okienko w ktorym musisz czekac zanim odpalisz gre chyba ze kupisz

gusanos:
    - brak serwerow
    - malo ludzi gra ( a jesli juz to na defaulcie ktorego personally nie lubie )
    + mody!
    + zadnych ograniczen

no i rozne o ktorych zapomnialem :P
Chuck Norris potrafi trzasnąć obrotowymi drzwiami!
(Kosmos też już 2 razy okrążył) - więcej info na http://www.chucknorris.glt.pl

Wesz

Rzeczywiście, modowanie w g rzoudzi! Ale to wszysto się nie synca! Do minusów gusanos można dopisać słaby kod sieciowy. Nie zaznaczyłeś też jak dużo osób gra w soldat. Mają dużo swoich lig, i gdzieś tam na ESL nawet...

ADIo

Też gram w Soldat, ale nie będę porównywał. Są trochę inne od siebie, ale obie są super.

Cobras

Z jednym się nie zgadzam, w soldacie też można zrobić fajne mody,NP Spas 12 strzelający nożami minigun wyrzucający granaty.

Fabio

Cytat: Cobras w 2007-02-14 14:12:22
Z jednym się nie zgadzam, w soldacie też można zrobić fajne mody,NP Spas 12 strzelający nożami minigun wyrzucający granaty.

Nie no, to juz ekstremalny moding jest. Minigun wyrzucajacy granaty, to doprawdy diametrialnie zmienia cala rozgrywke, tworzac z soldata zupelnie odmienna gre.

Co do porownywania Soladata do Gusanosa, to troche jeszcze nie czas na te konfrontacje. Trzeba poczekac jak wesz wspomnial na Gusanosa 1.0, poki co prym wiedzie Soldat, ze wzgledu na lepiej dzialajacy kod sieciowy, i co za tym idzie wieksza scene.
-this is madness
-madness....
-THIS IS SPARTA!

Matt Yee

Wróciłem!Soldat jest już skończoną grą i ma niewiele bugów. Modowanie jest bardzo ograniczone. Opiera się bardziej na Quaku, CSie. MM naoglądał się Rambo, więc Soldat ma taki wietnamsko-wojenny smaczek. I zawsze można znaleźć prawie pełny serwer z jednym  miejscem wolnym czekającym właśnie na Ciebie.
Marek_sp pisał o lagach, jednak gracz Soldatowy który wybiera mądrze serwery nie będzie wiedział co to lag. Można też celować przy pomocy myszy!  :D
Default w Soldacie jest genialny zresztą. Wyważony, różnorodny. Nie wiadomo tylko po co się bezużyteczny chaingun pałęta.
Bot przypomina tego Quakowego. Chodzi sobie po waypointsach, strzela sensownie. Jest porównywalny do dowolnego bota na nightmare w Q3.

Zaś G.9 skończony nie jest, będzie, albo już jest pisany od nowa. Mody do 9.d - adieu. Trza robić wszycho od nowa.
Klimatu raczej nie ma, bo w G.9 nie da się grać poważnie po defaulcie. Kto nie grał w konwersje, nie wie co to G9. Jest dużo ciekawych modów, które galantnie by się pograło, jednak okazuje się szybko że ciężko się gra na splitscreenie, nie ma synchronizacji w grze po netó a i tak nikomu się nie chce ( przynajmniej na #ligaliero ) grać w G.9, chyba że się zaproponuje niemożliwie zabugowane Gówna3naArenie.
Zaś grę ( zwłaszcza z modem ) z botami można sobie odpuścić. Sztuczna "inteligencja" jest głupia niczym but.

ADIo

No tak, tylko robaki z myszą, to już nie to samo ;).

Wesz

Cytat: Matt Yee w 2007-02-17 08:53:52
...a i tak nikomu się nie chce ( przynajmniej na #ligaliero ) grać w G.9, chyba że się zaproponuje niemożliwie zabugowane Gówna3naArenie.

Nie przesadzał bym z tym niemożliwym zabugowaniem. Co prawda jest kilka bugów, ale juz się naprawiają 8)