Wurmz! - development

Zaczęty przez [VT] Patrys, 2002-02-20 19:16:43

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Biernath_John

Miejsce definiowania wszystkich obiektów na mapie (apteczki, flagi, powerupy) będzie definiowane w cfg mapy. Nie będzie już lierowych domków, flagę trzeba zanieść do flagi (do bazy swojej czyli).

Jaras

2002-09-05 22:28:14 #346 Ostatnia edycja: 2002-09-06 06:14:03 by Jaras
tjaaaa - najlepszym celownikiem byłby jeden z logosów ś.p. Laski_z_Polski. a co do programiku, to może i ktoś zauważył (np. ja), ale jakoś zbyt potrzebny nie był, więc wypieprzyłem.

OT (ale jak najbardziej na miejscu, bo tyczy developera): Patrys, gdzieś ty się kurefka podziewał - właśnie się równo skułem z szejtenem, xyhem i BB, a tjebia jakoś kurde nie było. podobno cię panna ostro za fujarę trzyma.

| Natas mówił, że po Ciebie dzwonił.
V

[VT] Patrys

OT (dotyczy developera): kto ci takich glupot naopowiadal? caly dzien w chacie siedzialem kurewa, a wyszedlem tylko z panna na spacer wieczorem i bylem zara w chacie spowrotem. cza bylo na komorke dzwonic to bym wylazl.

nie bedzie dirtballi - levele maja wygladac tak, jak przewidzial to autor

a oto, jak uzyskac dirtballe:

1. ladujemy gre na 2 osoby
2. gramy do momentu az ktos chce uzyc dirtballa
3. zapamietujemy swoje pozycje i mniej-wiecej rozklad dziur
4. kopiujemy mape do nowego katalogu
5. wlaczamy photoshopa
6. rysujemy nasze zapamietane dziury i dodajemy odpowiednie plamy z dirtballa
7. w notatniku przesuwamy punkty startowe
8. zapisujemy wszystko i wracamy do pkt. 1. =)
Patrys
The High Council of Seven
Vermis Templari

Kampino

Czyli z żelaznej kurtyny nici :(
A czy będzie Fan, czy coś podobnego odpychał pociski?
Wotl
Liero CCCP - v 1.03 z dnia 21.III
gg.2649465

Jaras

eeee......force push?

The Bill # 001

Force push nie odpycha pociskow tylko robaki. Bylo juz o tym na forum wczesniej, i Patrys powiedzial, ze nie zaimplementowal kolizji miedzy broniami.
Chciałbym tu napisać, że policja to ... :)

Kampino

Ale skoro jush w! staję się betą, to czy Mistrz Patrys zaimplementuje kolizje obiektów.
A jako taki fan, co dzia.ła jak force push to chyba gdzieś był w BRONIACH
Wotl
gg.2649465

Pawel

Tak juz czekam i czekam na ta BETE ale cos jej nie widac...  :(
A tak chetnie bym sobie zobaczyl jak to teraz wyglada bo dawno w Wurmz! niegralem a nie chce mi sie sciagac alphy jak bedzie beta (tylko kiedy???)
Mam nadzieje ze jak najwczesniej bede mogl se pograc
JabberID: anonimus//jabberpl.org

Kampino

Ja mam większy problem - czekam z przeróbką w! na komunę, a na alfie nie najlepiej mi to wychodzi :(
Przydał bby się taki wurmz!kit( :)), aby więcej osób coś bardziej kapowało z wurmzowego kodu broni
Wotl
gg.2649465

Biernath_John

Beta będzie kiedy będzie i to w sumie jedyny komentarz. Ustalanie sztucznego terminu jest bez sensu, wypuścimy wurmz kiedy Patrys napisze wszystko co zaplanowane, gdy Gwardia to przetestuje i gdy okarze się że to jest coś warte.

Durbik

... A to co jest teraz (update #5) jest więcej warte niż wszystkie gry Lierolike razem wzięte. Heil to Patrys!
Odwiedź wiz8.prv.pl, pierwszy polski fansite o Wizardry 8.

Kampino

No to czekam

A zamierza ktoś napisać jakiś edytorek typu Lierokit do w! obsługujący wszystkie te nowości, bo się w wurmzowych parametrach broni i ich range'ach nie łapię
Wotl
gg.2649465

[VT] Patrys

masz opis na stronie wurmz
Patrys
Vermis Templari

Durbik

2002-09-15 17:44:08 #358 Ostatnia edycja: 2002-09-15 20:10:12 by Durbik
Argh! Patrys pracuje jak wszechświatowe masoństwo nad przejęciem kontroli nad Ziemią! W najnowszej wersji dźwięk w wurmz wkroczył w 3d - boty strzelają do siebie 3 km od ciebie, a ty słyszysz lekkie echo tych wydarzeń. Blisko - uszy pękają od wybuców. Jest też swoisty efekt surround przez to - bot przelatuje nad tobą z minigunem, a słychać go jak ścigacz na autostradzie:

tatattatatatatatatatataDUP DUP DUPtatattatatatatatatatata.

Więc ostrzcie ząbki chłopcy i dziewczęta!

There! Teraz moja przestrzenna forma przedstawienia problemu lepsza jest.
Odwiedź wiz8.prv.pl, pierwszy polski fansite o Wizardry 8.

[VT] Patrys

no i te "tatata" przelatuja z lewego ucha na prawe
Patrys
Vermis Templari