2021-04-15 20:18:15

Aktualności:

Kasowane są wszystkie wiadomości nie stosujące się do regulaminu Forum

kody

Zaczęty przez zxspn, 2007-05-19 12:27:01

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zxspn

kto zna kody potrzebuje je plissss  <robal_bialy> <ogien>                                   <robal_zielony>  :D

SeaSoft

W konsoli (~) wpisz:

say "14mn00b" = dostajesz nieśmiertelność.

zxspn

a znasz więcej bo ja szukałem i nie mogłem ich nigdzie znaleźć
Napisana: 2007-05-19 13:02:52
ten kod nie działa   :'(

Robaq

LOL, kody do Gusanos NIE ISTNIEJĄ (i dobrze), Sea robi sobie jaja, to nie jest kod. Na gusanos.liero.org.pl jest też napisane wyraźnie że nie ma cheatów do G. Jeśli jesteś hakierem (debilem) możesz zrobić jakiegoś aimbota/speedhacka/inne_gufno ale wątpie by społeczność liero cie za to pokochała.
Liero przymiera głodem, deal with it

SeaSoft

Zxspn zaspamował mi GG usilnie twierdząc, że "są kody do Liero bo koledzy na kodach grają". Człowieku, żadna dobra gra nie ma kodów w multiplayerze! A zwykłe cheaty w singlu służą zwykle twórcom gry do debugowania.

ChanibaL

Na singlu to akurat często są też dla zabaw/lamienia przez zwykłych użytkowników
a co do chitów to jeden paskudny hack istnieje, ale nie zdradzę...
rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1

kamil077

Ja ostatnio (tak, przyznaje się), grałem na "kodach" w Gusanos, znudziła mi się normalna gra na defaulcie i sie bawiłem :P.
Chodzi mi o zerową grawitacje, przechodzenie przez ściany itp.

SeaSoft

Ale to nie są kody, tylko zrobiłeś własnego, hmm, "moda".

Robaq

Powiedziałbym raczej "skonfigurował sobie czitowego robala", to się ustawia w config.cfg normalnie tak jak byś zmieniał nick czy kolor.

Wesz

Właśnie, to jest jeden z problemów gusanos, kiedyś poruszyłem ten problem z Jeracem na ircu, wpadłem nawet na pomysł napisania odpowiednika punk bustera. Co prawda nie wszystkie czity dało by się wyeliminować, ale te na które wpadnie przeciętny noob, zostały by zlikwidowane.

SeaSoft

Czyli dozwolić jedynie te wpisy, które nie wpływają na rozgrywkę? Przydałoby się...

A tak naprawdę problemem nie byłoby bezpieczeństwo, gdyby byli sami porządni ludzie.

Robaq

Oo, mam pomysł. Programik, który uruchamiany na tym samym komputerze na którym postawiony jest serwer sprawdzałby cfga klienta i gdyby znalazł niechciany wpis, wywalałby delikwenta. Problem w tym, że klient musiałby mieć inny program który umożliwiałby "zaglądanie" serwera do folderu z grą klienta, czyli cziter mógłby poprostu go nie włączyć.  :-\

Wesz

To nic nie da, przecież nie musisz umieszczać tego w config.cfg, wystarczy że wpiszesz odpowiednie rzeczy podczas gry. Ale spokojnie, już rozpracowuje tą kwestię, jak tylko uda mi się uruchomić ponownie gusanos, wezmę się do roboty.

kujon

Całkiem nie dawno Deguix postawił server na którym podstawowe tkz cheaty nie działały więc tylko czekać aż będzie na comserze :)
»»»»»»»»»

Wesz

Nie chwaląc się wczoraj shakowałem punbustera dla gusanos, również eliminuje podstawowe czity, a mianowicie zmianę fizyki, tylko nie wiedzieć czemu czasem nie działa. Mam nadzieje że dzisiaj po południu uda mi się rozwiązać ten problem.

zxspn

2007-06-08 13:51:18 #15 Ostatnia edycja: 2007-06-08 14:58:03 by ChanibaL
cioty  :devilish:  <robal_czarny>  <strzela>

użytkownik ostrzeżony - ChanibaL

LUCAS BANDAGE

2007-07-27 22:31:49 #16 Ostatnia edycja: 2007-07-27 23:31:54 by Jerac
Wiadomo kto używa kodów... ;D Ale jak tak bardzo wam zależy to tutaj jest dużz zmiennych (w tym czity- czyli kody)

[EDIT - by Jerac] - zaszła drobna cenzura, czitów nie chcemy.

cl_showdebug
Ustawione na 1 wyświetla na ekranie licznik obiektów, ilość graczy i ping.Wartość domyślna: 0

cl_showfps
Licznik FPSów, czyli ilość wyśietlanych klatek na sekundę.Wartość domyślna: 1

cl_show_map_debug
Po włączneniu na mapie będą zaznaczone miejsca respawnów robaka.Wartość domyślna: 0

cl_splitscreen
Za pomocą tej zmienej możemy ustalić czy chcemy grać na dwóch na jednym komputerze, czy samemu.Wartość domyślna: 0

con_font
Określa plik graficzny z katalogu fonts który zostanie wykorzystany jako czcionka dla konsoli. Wartość domyślna: minifont

con_height
Wysokość konsoli.Wartość domyślna: 120

con_speed
Szybość rozwijania się konsoli.Wartość domyślna: 4

host
Ustawienie na 1 stawia serwer.Wartość domyślna: 0

net_check_crc
...
Wartość domyślna: ???

net_down_pps
...Wartość domyślna:

net_down_pps
...
Wartość domyślna:

net_register
...Wartość domyślna:

net_server_desc
...Wartość domyślna:

net_server_name
Nazwa naszego serwera.Wartość domyślna: Gusanos

net_server_port
Ustala port serwera.Wartość domyślna: 9898

net_set_proxy
...Wartość domyślna: ???

net_sim_lag
...Wartość domyślna:???

net_sim_loss

net_up_limit

p0_colour, p1_colour
Kolor robaczka wyrażany w rgb.Wartość domyślna: 100 100 255

p0_name, p1_name
Ksywa robaczka. Można także jak w przypadku tekstów ustawić sobie kolorową ksywkę[Ctrl+K a potem cyferka z zakresu od 01 do 09]Wartość domyślna: GusPlayer

p0_team, p1_team
Team do którego będzie należał nasz robakWartość domyślna: 0

p0_viewport_follow, p1_viewport_follow
Szybkość podążania ekranu za naszym robalemWartość domyślna: 0.1

sfx_listener_distance
Zasięg słyszalności dźwięku.Wartość domyślna: 20

sfx_output_mode
Wybiera urządenie audio które jest używane do wydawania dźwięku.Wartość domyślna: auto

sfx_volume
Głośność dźwiękówWartość domyślna: 256

sv_max_respawn_time
Maksymalny czas na respawn robaka.Wartość domyślna: 0

sv_max_weapons
Maksymalna ilość broni jaką można wybrać.Wartość domyślna: 5

sv_respawn_time
Minimalny czas po jakim można się zrespawnować.Wartość domyślna: 0

sv_team_play
Ustala czy na serwerze ma być włączona gra drużynowa.Wartość domyślna: 0

vid_bitdepth
Ilość kolorów jaką będzie wyświetlać gusanos.Wartość domyślna: 32

vid_clear_buffer
Wartość domyślna: 0

vid_dark_mode
Ustawienie na 1 włącza tzw. "Dark mode"

vid_distoration_aa
Robi się...Wartość domyślna: 1

vid_doubleres
W przypadku gdy nie mamy włączonego fullscreena ustawienie na 1 powiększa okienko dwukrotnie. Porównywanie tego do zmiany roździelczości jest błędem.Wartość domyślna: 0

vid_driver
Wybieramy urządzenie używane dla grafiki. Możliwe wartości: auto, directx, xdga, xdga2, xwindows. Wartość domyślna: auto

vid_filter
Wybieramy jeden z pięciu filtrów obrazu: bilinear, nofilter, nofilter2, scanlines, scanlines2. Filtry działają tylko wtedy gdy vid_doubleres jest ustawione na 1.Wartość domyślna: nofilter

vid_fullscreen
Ustawienie na 1 włącza pełny ekran.Wartość domyślna: 0

vid_hax_wormlight
Ustawienie na jeden, daje efekt emitowania światła z robaka.

kamil077

To wszystko jest na gusanos.liero.robal.org ....

Ale to ciekawa zrecz mozna zrobić że boty cię nie atakują itp :P.

Wesz

A co w tym ciekawego? Czysta logika, jak mogą Cię atakować, skoro jesteś z nimi w jednym teamie...