2021-01-27 23:31:23

Aktualności:

Podczas rejestracji niezbędny jest działający email!

Jak zrobić własny mod??

Zaczęty przez rafsok, 2007-05-28 22:25:29

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rafsok

Może ktoś mi opisać jak sie robi własny mod bo szykalem w internecie i nic nie znalazlem !! :-\ Z góry dzienkuje za odpowiedz  ;D
RaFcIo

SeaSoft

Parafrazując Smugglera... Zrób go dobrze!

A jak chcesz go zrobić dobrze, ściągnij inne mody i ucz się poprzez wertowanie ich źródeł. Potem testuj rozwiązania u siebie. Najlepszy sposób na naukę. Argh! Ja tak się uczyłem programować.

Jerac

math.mod(x,y) gdzie x dzielone jest przez y, funkcja zwraca resztę z tego dzielenia.
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

Mironiczek

Mam sprawę. Potrzebuje nauki robienia modów niestety szukałem po googlach lecz nic z tego nie wyszło. Proszę o szybką odp i za wszystko dziękuję.

Doman

Ściągnij sobie LieroKit na początek. W nim wykonasz od 90 do 100% pracy. Większość opcji jest tam jako tako opisana, dużo można się domyślić, bez eksperymentów własnych i tak się nie obejdzie. W  lierokit możesz edytować bronie, podmieniać grafikę i niektóre parametry gry (grawitacja, lina itp.) To czego nie zrobisz lierokitem umożliwi Ci LieroHacker. Jest jeszcze jakiś programik do podmiany napisów ale nie pamiętam nazwy.
May the Schwarz be with you!

Mironiczek

Mam znowu sprawę mam grę o nazwie (Halo Trial) chce zrobić do niej moda , lub stworzyć jakiś pojazd od czego mam zacząć?? Za wszystko dziękuję i proszę o szybka odpowiedź.

Wesz

Pomyliły Ci się w takim razie fora/działy.

daro

Wesz żartował mironiczek, Żeby robić moda do halo trial musisz ściągnąć sobie patcha o nazwie gusanos0.9c tam masz taki plik exe. musisz go odpalić a reszta pójdzie jak z płatka.

Doman

A wiecie, że po wpisaniu w google słów halo i mod liero.org.pl wyskakuje w pierwszej dziesiątce? Właśnie sprawdziłem tknięty przeczuciem :)
May the Schwarz be with you!

Mironiczek

2009-10-13 13:39:13 #9 Ostatnia edycja: 2009-10-13 13:47:47 by Mironiczek
gusanos0.9c to jakaś gra do tego głupia  >:( a ja się pytam jakiegoś dobrego gościa co się na tym zna. I wiec plz nie wygłupiajcie się tylko piszcie prawdę bo to zgłoszę i tyle.  I czym zrobić mapę do halo?? bo na przykład  mam 2 nowe mapy ściągnięte lecz nie wiem co teraz robić?? Plz szybko odpisz

Robaq

Cytat: Wesz w 2009-10-12 17:47:49
Pomyliły Ci się w takim razie fora/działy.

Przykro mi, ale to najprawdziwsza prawda. Czy widzisz w tym forum związek z jakąkolwiek grą z "Halo" w tytule?
BTW: Obrażanie gry na jej prawie własnym forum? Jesteś hardkorem.
BTW2: Do kogo masz zamiar zgłaszać wygłupy? ;)
Liero przymiera głodem, deal with it

Wesz

Użytkownik był ostrzeżony wczoraj oraz poproszony o zapoznanie się z regulaminem. Dzisiaj poleciał 3 dniowy ban.