LieroPro 3 - jak uruchomić ? ;]

Zaczęty przez Z3r0, 2007-06-26 10:19:30

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Z3r0

Gdy probuje włączyć plikiem LerioPro3.exe to robi mi sie tylko zrzut który znika ;]

kamil077

Z3r0

Raczej dobrego, zwykłe liero mi chodzi, także inne mody a ten nie wiem czemu :) A co pytasz konkretniej ?

Wesz

Dlatego że to co ściągnełeś to sam plik binarny. Ściągnij jeszcze Liero Pro Final, rozpakuj je, i do tego folderu wrzuć plik LieroPro3.exe. Następnie je uruchom. Jeżeli masz Windowsa XP, nie zapomnij dodać w wierszu poleceń /n, aby uruchomienie liero było możliwe.

Z3r0

No mam LieroProFinal ale i tak mi nie działa czyli mam uruchomić przez konsole ? Co mam wpisać ? Dzięki za Odp :)

Wesz

A wrzuciłeś LieroPro3.exe do katalogu z LieroProFinal? Wcale nie udzielasz informacji więc w jaki sposób mamy Ci pomóc? Powiedz też jaki masz system operacyjny. Poszukaj na forum jak uruchomić liero bez dźwięku pod xp. To rozwiąże twoje problemy.

Z3r0

Wrzuciłem i pomimo tego nie działa ;) Pojawai się takie okienko jak przy zwykłym uruchomieniu i znika :D Xp profesionall mam :)

Terminator12

Wesz

Dobrym nawykiem, nie tylko na tym forum, jest najpierw przeszukanie wszystkiego, czy czasem takowy problem nie został wcześniej poruszany. Jeżeli nie, wtedy zwracamy się z problemem zadając pytanie na forum. W tym wypadku należało przejrzeć FAQ. Jeżeli dalej nie wiesz jak uruchomić liero z parametrem /n polecam zajrzeć tu.

Z3r0

No i wszystko by się zgadzało, tylko nie chce się włączyć :)

Wesz

Na 99% to twoja wina, więc proponuje wykonać wszystkie czynności ponownie. Jeżeli to nie pomoże, to możesz dać sobie spokój z liero.

Doman

A próbowałeś pobrać ponownie paczkę? Może po prostu plik uszkodził się podczas sciągania.
May the Schwarz be with you!

Terminator12

Nie wiem czy ktoś zauważył, ale ProMode raczej klonem nie jest.Złe miejsce na wątek.A wogóle to sprawdz, czy ściągnęło się całe 55 kb, bo czasem ściąganie przerywa się nagle i rzeczywiście plik jest uszkodzony.