2021-01-27 23:10:14

Aktualności:

więc koniecznie przeczytaj regulamin (link pod guzikiem "Pomoc" powyżej)

Jak robic bronie?

Zaczęty przez Kaj, 2007-07-07 18:06:14

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kaj

Jesyem bardzo zainteresowany czy sa jakies edytory ktore umozliwiaja tworzenie wlasnych broni? Prosze o kontakt <robal_niebieski>

herself

Czy mi się zdaje czy nie ma nigdzie opisu na LL?  :stunned:
Do edycji broni w liero służy program lierokit, ściągniesz go z tej strony.

Guthrick von Kewpa

Tak, czekaliśmy na Twe przybycie abyś mógł go napisać i wkupić się w nasze laski (pozostawione do własnej interpretacji) :>
-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1

Matix13

A mam takie pytanie mam Windows Vista i nie dziala mi Liero 1.33 ale za to dziala mi Liero Extreme a mam pytanie jak robic bronie do LieroX mam LieroKit ale nie dziala nie wiem co i jak szukalem w LieroKit broni w folderze z Liero ale zadnej nie ma chociarz ma 8 modow w grze. A tak wogole to te bronie w LieroX gdzie sie znajduja ?? i jak zrobic wlasna bron ?? prosilbym o czyjes GG osoby ktora sie na tym zna.

Jerac

2009-02-25 21:20:56 #4 Ostatnia edycja: 2009-02-25 21:58:46 by barnex
me lu lu mu al nu um me en ki me en me lu lu me me al nu ume me me mu lu e al nu um me me mu lu e al nu um  lu lu mu al nu dug ga mu me mu le al nu um me en ki me en me lu lu me me me me mu lu e al nu um  lu lu mu al nu me mu lu e al nu um me me prosiłbym o numer telefonu i rozmiar majtek osoby ktura się zna

Mniej więcej tak samo czytelne i tyle samo sensu.
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

Matix13

Dobrze, wyrażę się jaśniej, więc tak Liero 1.33 już uruchomiłem wszytko działa tylko że chciałem zrobić własną broń w LieroKit tylko że nie wiem jak. Chciałbym wiedzieć następujące rzeczy:
- Obsługa LieroKit (czyli: Jak załadować bronie i w którym folderze się ponieważ szukałem ich ale nie moge znaleść)
- Jak się tworzy bronie lub moduje
- Gdzie potem taką broń zapisać ?
Ewentualnie prosiłbym o jakąś instrukcje do tworzenia broni w LieroKit.

Mironiczek

To jest tak Lierokit mmi niechodzi niewiem czemu wyskakuje mi bład moge czymś innym zrobić bronie do gry??

Napisana: 2009-10-13 13:34:34

Doman

Bronie można chyba jeszcze robić przy pomocy programu Liero M8, ale głowy uciąć sobie nie dam - nigdy go nie uruchamiałem. A LieroKit pewnie Ci nie chodzi bo brakuje Ci bibliotek VB. Kiedyś były na stronie, teraz to nie wiem nawet. Może na stronie LieroKit?
May the Schwarz be with you!