2021-05-10 11:01:39

Aktualności:

Znasz angielski i wiesz co to irc? To idź na: irc.fragzone.se channel #liero

Gunanos 3 Arena - nie dziala

Zaczęty przez Spidix77, 2007-07-09 14:15:18

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Spidix77

Witam!
Jak zainstaluje gusanos 3 arena i chce włączyć grę to nie chce mi sie okno otworzyć  :brood:
Tak samo miałem z gusanos 0.9c  :brood:
Możecie mi napisać czego to jest wina i jak mogę grę uruchomić  ???
Liga Liero jest najlepsza !!!

Wesz

Było o tym na forum milion razy. Dodaj do configa linie vid_doubleres 1. Więcej informacji na stronie http://gusanos.liero.org.pl/ w dziale artykuły.

Spidix77

Dzieki za pomoc  ;D
Gra dziala  ;)
Napisana: 2007-07-09 15:34:00
Teraz jak grę uruchomiłem to jak chce pograć przez neta i klikam byle jaki serwer to ukazuje sie napis: "COLDN'T FIND THE MOD"
A jak wejdę w HOTSEAT to nie mogę grac bo nie mam sterowanie :brood: żaden klawisz nie działa a jest w pliku ustawione W  w gore itd.
Jaki znowu błąd?

Guthrick von Kewpa

W jakim pliku? w g3 z założenia działa tylko konfiguracja dla p1, p2 nie istnieje.
-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1

Spidix77

Cytat: Guthrick von Kewpa w 2007-07-09 21:52:03
W jakim pliku? w g3 z założenia działa tylko konfiguracja dla p1, p2 nie istnieje.

Gram w G3 Arena.
To chyba konfiguracja dla p1,pa2 nie działa :/
A co z tymi serwami?

Wesz

To są serwery innych modów. Żeby w nie zagrać potrzebujesz tego samego moda na swoim komputerze. Serwery g3a to są te gdzie w tabelce pisze "baseg3". Pewnie za wiele serwerów nie ujrzysz, z tego powodu  że zainteresowanie gusanos maleje do zera. Grają tylko jakieś noobki w defaulta...

Guthrick von Kewpa

Nawet Guth z Weszem nie grają, bo Wesz udaje ze ma grype w wakacje albo wyzywa szefową od noobów. Anyway domyślne ustawienia, dopóki nic w nich nie popsujesz, działają. Info o nich jest nawet w haksorskim manualu którego nikt pewnie nawet nigdy nie zauważył.
-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1