2021-01-27 23:05:31

Aktualności:

więc koniecznie przeczytaj regulamin (link pod guzikiem "Pomoc" powyżej)

Niechce działać

Zaczęty przez Hobik, 2007-08-20 13:36:42

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Hobik

Ściągłem najnowszą wersje gry, po ściągnięciu wyodrębniłem pliki, i klikam: gusanos, ekran miga na czarno kilka razy pojawia się i znika czarny obraz po czym koniec. I w okienku czarnym mam napisane: [img=http://img20.imageshack.us/img20/4894/15606298sq1.th.png]

Mój komp: 2GB DDR2, Geforce 7600 GS, intel core 2 duo 1,8 GHz.
Windows Vista x64 home Premimum

cmons

Nie da się na vista uruchomić gusanos, ja przynajmniej męczyłem się z tym dobry tydzień i miałem tak samo jak ty.

Wesz

@Hobik, ten problem był wałkowany na forum kilka razy, poza tym mogłeś się domyślić z treści samego komunikatu, że masz problem z wyświetleniem gusanos w roździelczości 320 x 240. Twoja karta poprostu jej nie obsługuje. Wystarczy że wejdziesz do katalogu default, otworzysz notatnikiem, i w puste linii dodasz:
vid_doubleres 1

Na następny raz, zanim zadasz pytanie, poczytaj FAQ na oficjalniej polskiej stronie gusanos, oraz skorzystaj z wyszukiwarki, czy problem nie został czasem już poruszany.

Hobik

nienapsiales jaki plik mam w tym folderze default zedytowac. A w FAQ niema nic o moim problemie

ok zrobilem dzikei pozdro

Wesz

Tak, rzeczywiście nie napisałem o jaki plik chodzi, a wiadomo że chodzi  o config.cfg. Ale mogłeś się domyśleć albo poszukać na forum. Ważne że działa.

Leonidas

Ekhem przepraszam że tak wyjeżdżam z tematem ale jak na początku się robalem steruje?
Bo jak ustawiam sobie bronie i jak daje start to nie wiem co nacisnąć :-\
Szkoda,że Liero nie jest przez Internet :(

daro

jeżeli chcesz sie pojawić na mapce musisz kliknąć na początku skok czyli klawisz "g".

w-ustawasz do góry celownik
s - na dół celownik
a-lewo
d -prawo
g= skok
h -zmiana broni
f -oddanie strzału
f1-chat
~(tylda)- konsola
tab -score table

kubaxx2

U mnie nie ma takiego pliku jak cofing.cfg,  jak cos mam wersje pro mode i tak samo jest
??? :( :verysad: :'( :'( :'(

Wesz

Ustawienia są w promode.cfg. Poza tym najnowsza wersja promode (1.30) posiada menu, dzięki któremu możesz skonfigurować grę. Jeżeli uruchamiasz przy pomocy pmlaunchera ustawienia możesz również zapisać. Po więcej informacji odsyłam do wyszukiwarki na forum.

Robaq

Nazwa tematu jest rzubrowa rzehój, może by tak najpierw regulamin przeczytac?
Liero przymiera głodem, deal with it

ambasador

Widocznie nie miał czasu.
It's this way because that's the only way we do it.