2021-05-10 09:08:26

Aktualności:

Kasowane są wszystkie wiadomości nie stosujące się do regulaminu Forum

Mini-cheat czy nie?

Zaczęty przez Heros Pudzian, 2007-10-22 19:32:56

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Heros Pudzian

Witam  ;) mój pierwszy pościk, ale do rzeczy! Chciałem spytać, czy jest możliwość dorobienia np. celownika laserowego do innej broni niż machinegun, a jednocześnie, żebym mógł wchodzić na serwer!  (Taki laserek byłby widoczny tylko dla mnie  :devilish: ). I zaraz chce spytać czy byłby to cheat  ??? ,jeśli nie to proszę o odpowiedź czy mozna to zrobić, i jeśli tak to jak ?  <robal_czarny> <strzela>

Pozdro  ;)
Heroes Clan... Nieugięci... || www.herosclan.vgh.pl - Masz dość odwagi żeby wstąpić w nasze szeregi?

Jerac

I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

Wesz

I po co ci to? Chcesz nadrobić swojego noskila durnym celownikiem? Daruj sobie...

kamil077

2007-10-22 21:13:12 #3 Ostatnia edycja: 2007-10-23 11:29:53 by kamil077
[ocenzurowano], wystarczy że wypakujesz i do głównego folderu z Gusanos. Jeśli w czasie gry wciśniesz spacje to włączy się celownik.

@Wesz: e tam, jaki to niby czit. Taki mały laserek :P. Niech przynajmniej zobaczy jak bardzo się namęczyłem przy robocie z nim :P. asdasdsdf

@Jerac: nie no... wyczuliście moje intencje. Chodzi o to że nie popieram czitów. To był zjechany common.lua by mu się odechciało czitować :P. Ciekaw byłbym jego reakcji, a tu dupa.

Wesz

Tak kamil, ucz dzieci czitować, może jeszcze aimbota wam napisać?

Jerac

Suxik, kamil. Nie popieramy cziterstwa. Laserek dużo daje, szczególnie gdy nie ma podstawowej wady - nie widzi go przeciwnik.
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

Heros Pudzian

Potrzebuje to do moda  :-\ Ale narazie nie chce ujawniać informacji o nim! Po prostu potrzebuje coś takiego.

Cytat: Wesz w 2007-10-22 20:48:00
I po co ci to? Chcesz nadrobić swojego noskila durnym celownikiem? Daruj sobie...

O ile pamiętam graliśmy razem tylko na promode , więc nie mów o moim skillu....  >:D
Heroes Clan... Nieugięci... || www.herosclan.vgh.pl - Masz dość odwagi żeby wstąpić w nasze szeregi?

Jerac

CytujChciałem spytać, czy jest możliwość dorobienia np. celownika laserowego do innej broni niż machinegun, a jednocześnie, żebym mógł wchodzić na serwer!  (Taki laserek byłby widoczny tylko dla mnie  devilish )

Z Twojego pierwszego posta jasno wynika że nie chodzi o żadnego moda i teraz wkręcasz. Wesz natomiast zastosował przenośnię. M-e-t-a-f-o-r-ę, wiem, trudne słowo.

Robaq

Cytat: Heros Pudzian w 2007-10-23 15:10:34
O ile pamiętam graliśmy razem tylko na promode , więc nie mów o moim skillu....  >:D

WTF?!
Uważasz, że do promode nie potrzebny jest skill?
I to "tylko"... Promode przewyższa defaulta dziesięć razy, tak samo G3A >:(
Liero przymiera głodem, deal with it

Wesz

Tak offtopowo. Pudzian, czemu ukradliście opisy, screenshoty etc. z strony gusanos.robal.org? Nawet nigdzie nie raczyliście zaznaczyć że 80% materiałów na waszej stronie pochodzi z oficjalnego serwisu.

Heros Pudzian

Tak offtopowo, już zaznaczyłem. Dziękuje za przypomnienie   :brood: , ale ja nadal czekam na odpowiedź...  :inquisitive:

kamil077

Jeżeli na serio potrzebne Ci to do moda, to dodaj do każdego pliku z rozszerzeniem .wpn 4 linijki:

laser_sight {
range = 200
intensity = 0.3
}

Pudzian, i tak z tym nie zagrasz przez neta. A nawet jakbyś chciał, to nikt ci żadnego skryptu o takim działaniu nie napisze.

Heros Pudzian