2021-05-10 11:01:00

Aktualności:

więc koniecznie przeczytaj regulamin (link pod guzikiem "Pomoc" powyżej)

Stare ale jare

Zaczęty przez Denethor, 2002-05-09 20:25:32

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

[SS]Crusher

BJ: to może przenieś te kilka postuw do nowego Tematy pt "Nethack"
Buck OFF!!!!
B4L
coza idiotyczne nicki, no jak bracia....

Konrad

eee....przenieść posty ?? To raczej trudne bo trzeba bawić się w DB ale pomysł z nowym tematem nie jest zły.

[SS]Crusher

jestem przyzwyczjaony do PHPBB2 a tam może moderator przeność...

Ja już od dawna znam Falcon Eye... ostatnio włączam mojego starego Linuxa a tam naciskam trzeci rozrywka->przygodowe->Falcon Eye - Nethack
daleko to ja tam nie zaszłem ale pamiętam :) :)
chyba to było w starej dystrybucji Mandrake
Buck OFF!!!!
B4L

Express

Widzę, że wszyscy padli ofiarą NetHacka. A ja wygrzebałem stare dobre Gobliiins i mam zabawę...

Biernath_John

Ech gobliiins... jedynkę przeszedłem jak byłem mały (ale przyznam się że miałem spoiler z top secreta :) Teraz niedawno próbowałem grać samemu i wysiadłem już na 5 lub 6 levelu... ale gra dobra, bardzo zabawna itd.

[VT] vugie

Czy zna/ma ktoś Star Fleet I i II?
To symulator statku kosmicznego działający w trybie tekstowym. Duże możliwości kontroli statku, eksploracji, planet, walki i in. W każdym razie na oko, bo... w wersji którą mam (chyba z klasykigier, na innych stronach jest podobnie) zapasy jedzenia zużywają się tak ze 20 razy szybciej niż powinny. Pozwala to wyłącznie na ukończenie tylko 1-szej misji i to tylku w sprzyjających warunkach. Buuuuu
Ptyś... sam zobacz... czy.... czy on jest przejechany?

Biernath_John

Spy Hunter. Pamięta ktoś jeszcze tą cudną grę?

Denethor

TRANSPORT TYCOON
Arghhh mimo swojego wieku ta gra ciągle mnie nie nudzi. Najleszpa gra C.Sawyera (twórcy Roller Coaster Tycoon)

De Talus

ja bym jeszcze dodał DELUX do powyższej giery. w sumie to jest tylko dodatek, ale ma w sumie 4 światy i ciut lepszą  grafę
* czasem się pojawie

Kampino

Ja przez pół wakaacji w TTD grałem ach! co za gra!
Wotl
Liero CCCP - v 1.03 z dnia 21.III
gg.2649465

Doman

A pamięta ktoś takie starocie jak H.E.R.O, Live and Let Die, Tooth Invaders, Flimbo's Quest albo Strip Poker?
May the Schwarz be with you!

Biernath_John

Ja mam HERO na cd jak ktoś chce

[SS]Crusher

Pamięta ktoś może Wing Commander?
lub Prehistoric'a?

To były gry!!!
Buck OFF!!!!
B4L

Kampino

ja w prehistorika 2 tylko pogrywałem, ach co za gra!
Wotl
Liero CCCP - v 1.03 z dnia 21.III
gg.2649465

Denethor

Jedynka była fajna. Ale może ktoś pamięta takie przeboje jak Raptor czy Tyrian???