The Ultimate Doom Liero beta

Zaczęty przez TheSimson, 2007-10-31 11:02:16

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

TheSimson

2007-10-31 11:02:16 Ostatnia edycja: 2007-11-05 16:09:18 by TheSimson
W końcu, po długich przemyśleniach i pracach upubliczniam wersję alpha 0.2 mojego Ultimate Doom Liero.
Wersja ta jest jeszcze MOCNO niedorobiona, jest w niej pełno niedoróbek i buraków, ale alpha testy są konieczne. Dlatego upublicznia tą wersję prosząc wszystkich Lieromaniaków zasysanie gry i o opinie na jej temat.

Jeżeli chodzi o samą grę, to:

Jest w niej przynajmniej w połowie gotowych 11 broni: Fist, Chainsaw, Pistol, Shotgun, Super Shotgun, Chaingun, Rocket Launcher, Plasma Rifle, Pulse Rifle (Tak jak PlasmaRifle, z tym że naboje są czerwono - zielone - broń z Press Release Doom Demo), Arachnoplasma (broń Arachnotrona) i Beta BFG (BFG 2704, również z Press Release Doom Demo, strzela jak Pulse Rifle, z tym że masowo i z ogromnym rozrzutem. broń ta na razie rekompensuje brak BFG9000 :happy:.)

Sprite'y gracza są w ok. 80% gotowe, jeszcze muszę poprawić animacje chodzenia.

Map na razie jako takich nie ma, jest tymczasowo Cathode2.

Więcej broni w późniejszych wersjach. Download:

udl.cba.pl/The Ultimate Doom Liero alpha 0.2.zip

Czekam na opinie.
-= Tanie wino jest dobre, bo jest dobre i tanie =-

Robaq

Jedna z lepszych konwersji która zmienia wszystko w jakie grałem. Dźwięki miodzio, bronie pod względem wykonania też trzymają poziom, apteczki i większość sprite'ów też spoko, ale...
Skoki robaka - OMG! Nie wiem czy takie coś było twoim zamierzeniem ale zmniejsz je...
Bronie powinny być jeszczedopracowane pod względem siły, np. taką rakietą gówno można zrobić...
Paleta kolorów- wiem że szatan, piekło i zło, ale te kolory po prostu wyżerają oczy.
No i to tyle  ;) Dorzuć jeszcze parę map i BFG to będzie to moja ulubiona konwersja liero na jakąś konkretną grę.
Liero przymiera głodem, deal with it

Guthrick von Kewpa

CytatNo i to tyle  Wink Dorzuć jeszcze parę map i BFG to będzie to moja ulubiona konwersja liero na jakąś konkretną grę.

...Co zreszta nic nie da jakoze delikatnie mowiac liero ma juz swoje lata swietosci za soba. Jesli naprawde masz jakis zapal do robienia czegokolwiek to ssij gusanos i uzywaj #ligaliero@Quakenet.
-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1

ADIo

Moja zdanie jest takie jak robaQ'a + jeszcze to że:
-czcionka w menu jest fajna, ale trochę za mało czytelna
-pistolet za szybko się przeładowuje
-nie widać pocisków w takich broniach jak Pistol, czy Shotgun (wiem, że jak widać to to nierealistyczne, ale przecież to nie jest ważne)
-no i apropo realistyki to skoki są naprawdę dziwne (żaden marine tak nie skacze)
Ogólnie jest nieźle.

TheSimson

Dziex za opinie. BTW. Jest już beta.

udl.cba.pl/The Ultimate Doom Liero beta.zip

Chętnych zapraszam do zasysania. Jest dużo poprawek, sporo nowych broni, jest BFG9000 :devilish: i (póki co) jedna mapka.

Miłego grania  8)

ADIo

U mnie są tylko bronie białe (poza pistolem i rifl'em). O co chodzi?
Skoki wg. mnie są wciąż za wysokie, ale za to czcionka lepsza no i jest muzyka^^. Fajna mapa. Ogólnie jest lepiej ale te bronie... ???
Aha i jeszcze jedno. Jakby co uruchamiałem z Open Liero, bo zwykłym mi nie działa.

TheSimson

Jeśli idzie o bronie, to w menu jest tylko 5 broni, a resztę trzeba zdobyć przez paczki, źeby kaźdy miał równe szanse. Ogółem są ok. 23 bronie dostępne w paczkach. Ah i odpalać TYLKO przez OpenLiero bo inaczej sie haczy. Za jakiś czas finalna wersja.