2021-01-28 09:45:11

Aktualności:

więc koniecznie przeczytaj regulamin (link pod guzikiem "Pomoc" powyżej)


Rekrutacja do Elite Clan

Zaczęty przez kujon, 2008-06-17 16:17:44

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kujon

2008-06-17 16:17:44 Ostatnia edycja: 2008-07-14 10:52:47 by kujon
EliteClan wznawia działalność rekrutacji nowych członków jeśli chcesz spróbować, czujesz się na siłach i nie jesteś pierwszym lepszym graczem to napisz zgłoszenie pod odpowiedni E-mail.

Przykładowy kandydat musi spełniać następujące standardy:

-Minimum roczny staż brania udziału w społeczności gusanos, między innymi dobre umiejętności w grze.
-Wszechstronność na różne typy rozgrywki jak i nie ograniczanie się do jednej modyfikacji.
-Inicjatywa i jeszcze raz inicjatywa, typowy kandydat nie może podchodzić obojętnie do spraw tyczących się klanu jak i całej społeczności tejże gry.
-Ważna jest także kultura osobista, brana jest pod uwagę przeszłość danej osoby.
-Wymagane jest wypisanie sie z poprzedniego klanu, przed przejsciem do EliteClan ( Będąc w innym klanie można napisać podanie ).
-Mile widziana jest również znajomość gusanos od podszewki tzn. umiejętność modyfikacji gry jak i kreowanie map bądź nowych standardów.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chcesz dołączyć do naszego grona musisz wypełnić formularz ( Bez względu na to czy już wcześniej takowy wysłałeś musisz napisać nowy ) i wysłać go na odpowiedni E-mail : nabor2008@gmail.com po czym wysłać prywatną wiadomość PW mi, bądź innemu członkowi klanu

UWAGA! Nie bierzemy pod uwagę podań napisanych w temacie i będziemy je w razie potrzeby usuwać. Pisanie postów jest dozwolone tylko aby wyjaśnić ewentualne nieścisłości.

W formularzu powinny znaleźć się następujące dane:

-Twój Pseudonim
-Twój Staż w gusanos.
-Aktualny numer GG/jabber etc (nieobowiązkowe)
-Co wniesiesz do naszego grona?
-Twoje Osiągnięcia i twórczość.
-Twoja przynależność do poprzednich klanów, wymagana jest minimum nazwa.

Formularz powinien być schludny i napisany w odpowiedniej kolejności, ale nie jest to brane pod uwagę przy selekcji. Oczywiście do wypełniania formularza nie musisz przykładać zbytniej wagi, ale pamiętaj, że nie szukamy poprostu dobrych graczy.

UWAGA! Czas na wysłanie przez nas odpowiedzi nie jest określony. Postaramy się wysłać maila zwrotnego informującego o przyjęciu formularza. Jeśli wybierzemy ciebie, na pewno się o tym dowiesz.
»»»»»»»»»

Teodor

eee zachęccie jakos bardziej :P bo aj tam dwa razy już pisałem i większość osób która pisze też i nikomu z Was nie chce sie tego obrabiać ;]

kujon

wszystkie podania które zostały wysłane są poddawane selekcji, żadne nie zostało usunięte, leżą sobie i odpoczywają żeby w najbliższym czasie wybrać najlepszych :>
»»»»»»»»»