2020-06-01 11:30:07

Aktualności:

więc koniecznie przeczytaj regulamin (link pod guzikiem "Pomoc" powyżej)

TrackMania Nations Forever

Zaczęty przez Shivek, 2008-07-23 09:19:35

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Shivek

<robal_czarny><strzela> Ostatnio kumpel znowu wciągnął mnie w świat wyścigówek F1 i dziwacznych, ekstremalnych tras. Lecz nie te czasy, kiedy przychodziło się pograć w piracką TrackManie, pooglądać Vive (znaczy posłuchać) oraz ekscytować się odgłosami maszyn, kraks i muzyką Arki Satana. Teraz możesz ją pobrać, LEGALNIE za friko!!

<robal_czerwony> O co chodzi w tej grze??
O zdobywanie rankingowych punktów za trasy oraz grę.

<robal_niebieski> W grze można robić własne trasy!
<robal_zielony> Przemalować swój wozik i wogle.

<robal_pomaranczowy> Po co wy to czytacie... Pobrać plik i już!
http://files.trackmaniaforever.com/tmnationsforever_setup.exe
<robal_czarny><strzela>

Blacu

Trackmania jest niesamowita i wciaga nawet takiego anty-racer'owca jak ja.  :devilish: 
Swietna sprawa w tej grze sa rankingi regionalne - wiesz ktory w swoim wojewodztwie jestes! Raninkg ogolnopolski i ogolnoswiatowy tez jest, oczywcieście...
Jeśli chcecie sie ze mna zmierzyc to szukajcie  <robal_czarny> Blacu ^^ Nie bedzie łatwo!

Shivek, khym khym.... Tamta Trackmania była oryginalna ^^ Nie pamietasz tej mhrocznej czarnej płytki, która pozyczyłem od kumpla?  ;D
"Założenia zawsze są piękne, a potem pojawia się Stali.... ekhem, znaczy pojawia się Blacu i założenia stają się jeszcze piękniejsze."
Jaqbs

Tak, zjedzmy pył przeszłości, taflę niezmąconej teraźniejszości rozbijmy, a przyszłość zakryjmy ciemnymi chmurami!

Shivek

Miałeś nieorginalną jedną, pamiętam...
Być może nie była to płyta z Nations, tylko z tą inna wersją.
<robal_czarny><strzela>

Guthrick von Kewpa

Trochę pograłem niedawno, mimo że nigdy samochodówkami się jakoś specjalnie nie fascynowałem. Głównie to za sprawą jednego z takich filmów. Jeżdżenie bez skilla jest niestety mniej efektowne :<
-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1

Shivek

2008-07-24 08:16:04 #4 Ostatnia edycja: 2008-07-24 08:35:27 by Shivek
OMG, to chyba tylko mistrzowie grający 25 godzin na dobę wyrabiają tą mapkę w filmiku...
<robal_czarny><strzela>

Combaine

Shivek: Well, wyrobi każdy zdolny do naduszenia i przytrzymania strzałki do przodu. Tak mapa jest zrobiona. ;)

c0oba

:O Chyba różne filmiki oglądaliśmy. Jak dla mnie gość jest przehaxem który potrafi wciskać przynajmniej 3 guziki.

Blacu

Cytat: Shivek w 2008-07-24 08:16:04
OMG, to chyba tylko mistrzowie grający 25 godzin na dobę wyrabiają tą mapkę w filmiku...

Dostajesz mapke, ładny opis jak ja przejsc (tj gdzie pojechac) i trenujesz po 5h dziennie i po paru tygodniach szpanujesz filmikiem na U2B.
Cytat: Combaine w 2008-07-24 23:29:03
Shivek: Well, wyrobi każdy zdolny do naduszenia i przytrzymania strzałki do przodu. Tak mapa jest zrobiona. ;)

Czyzbys zobaczyl filmik "Jak jezdzic prosto w TM"? W takim razie sprawdz link uwaznie.
Cytat: c0oba w 2008-07-25 02:30:15
Jak dla mnie gość jest przehaxem który potrafi wciskać przynajmniej 3 guziki.

Przynajmniej 4, towarzyszu. ^^ Mam skilla w TM (co prawda małego, ale.... zawsze  ;D ) i wiem ze bez magicznego klawisza "strzałka w doł" jest naprawde kiepsko czasami... Choc, zeby to wiedziec nie trzbea miec skilla tylko przynajmniej 5 minutowe doswiadczenie z gra  8)

Blacu  <robal_czarny> <strzela>

"Założenia zawsze są piękne, a potem pojawia się Stali.... ekhem, znaczy pojawia się Blacu i założenia stają się jeszcze piękniejsze."
Jaqbs

Tak, zjedzmy pył przeszłości, taflę niezmąconej teraźniejszości rozbijmy, a przyszłość zakryjmy ciemnymi chmurami!

Shivek

CytujPrzynajmniej 4, towarzyszu. ^^ Mam skilla w TM (co prawda małego, ale.... zawsze   ) i wiem ze bez magicznego klawisza "strzałka w doł" jest naprawde kiepsko czasami... Choc, zeby to wiedziec nie trzbea miec skilla tylko przynajmniej 5 minutowe doswiadczenie z gra

By przejść coś na złoto nie można wciskać strzałki w dół, czyli przynajmniej 3, a nie 4. c0oba miał rację :P
<robal_czarny><strzela>

Blacu

Cytat: Shivek w 2008-07-25 10:53:45
By przejść coś na złoto nie można wciskać strzałki w dół, czyli przynajmniej 3, a nie 4. c0oba miał rację :P

Khym... Powodzenia w chodzeniu w pełnym speedzie w zakrety, bez hamowania, zlwaszcza w te ostre...

[edit] Najwieksi pro tez uzywaja strzalki w dol. [/edit]

Blacu  <robal_czarny> <strzela>
Jaqbs

Chollix

"Pressforward Track By D@rK@nGe" hę? (w sensie, że cmb ma rację)

Shivek

2008-07-25 12:24:35 #11 Ostatnia edycja: 2008-07-25 16:03:47 by Shivek
CytujMógłbyś jaśniej?

Zquotowałem sam siebie. Zapomniałem, że tamten gościu się nazywał D@rK@nGe.
Co do kierownicy to możliwe, że grał.
<robal_czarny><strzela>

Blacu

Cytat: Chollix w 2008-07-25 12:05:15

Moze i pressforward, ale koles uzywal innych klawiszy - widac ze skreca w paru miejscach (co prawda radko, ale jednak) i, jesli odbrze widze, to w jednym lekko hamuje.
Cytat: Shivek w 2008-07-25 12:24:35
Mógłbyś jaśniej?
Blacu, mylisz się strzałka w dół jest bardzo rzadko używana. Chyba użyłem jej tylko w jednej mapce...

No dobra Ty (ja w sumie tez) po prostu puszczasz up_arrow, ale rozni gracze koryzstaja z hamulca... To zalezy od przyzwyczajen sameog gracza.

Blacu  <robal_czarny> <strzela>
Jaqbs

c0oba

Cytat: Chollix w 2008-07-25 12:05:15

Czyli gra ma w pełni deterministyczną fizykę? Może i tak. W takim razie wielki Gratz dla człowieka który stworzył tą mapę.

Guthrick von Kewpa

2008-07-25 13:55:52 #14 Ostatnia edycja: 2008-07-25 14:04:43 by Guthrick von Kewpa
ale temat sobie znaleźliście do dyskusji. nie ma co, szacun. Zamiast pindolić, weź ktoś te 5 godzin dziennie wyjeździj i sie pochwal rezultatami. Na serwerach trackmanii czasem widziałem komentarze bobków, że gra jest łatwa, bo po 3 dniach grania byli w top3 w danym wyścigu. To że na 30sekundowej mapie brakowało im 5 sekund do rekordu trasy, to już detal.

I taka zagadka na resztę tematu. Co jeśli pan na filmie powyżej nie wciskał żadnej szczauki w górę ni w dół, bo grał na kierownicy?:0
-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1