2020-06-01 09:49:27

Aktualności:

Podczas rejestracji niezbędny jest działający email!

TrackMania Nations Forever

Zaczęty przez Shivek, 2008-07-23 09:19:35

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Shivek

<robal_czarny><strzela> Ostatnio kumpel znowu wciągnął mnie w świat wyścigówek F1 i dziwacznych, ekstremalnych tras. Lecz nie te czasy, kiedy przychodziło się pograć w piracką TrackManie, pooglądać Vive (znaczy posłuchać) oraz ekscytować się odgłosami maszyn, kraks i muzyką Arki Satana. Teraz możesz ją pobrać, LEGALNIE za friko!!

<robal_czerwony> O co chodzi w tej grze??
O zdobywanie rankingowych punktów za trasy oraz grę.

<robal_niebieski> W grze można robić własne trasy!
<robal_zielony> Przemalować swój wozik i wogle.

<robal_pomaranczowy> Po co wy to czytacie... Pobrać plik i już!
http://files.trackmaniaforever.com/tmnationsforever_setup.exe
<robal_czarny><strzela>

Blacu

Trackmania jest niesamowita i wciaga nawet takiego anty-racer'owca jak ja.  :devilish: 
Swietna sprawa w tej grze sa rankingi regionalne - wiesz ktory w swoim wojewodztwie jestes! Raninkg ogolnopolski i ogolnoswiatowy tez jest, oczywcieście...
Jeśli chcecie sie ze mna zmierzyc to szukajcie  <robal_czarny> Blacu ^^ Nie bedzie łatwo!

Shivek, khym khym.... Tamta Trackmania była oryginalna ^^ Nie pamietasz tej mhrocznej czarnej płytki, która pozyczyłem od kumpla?  ;D
"Założenia zawsze są piękne, a potem pojawia się Stali.... ekhem, znaczy pojawia się Blacu i założenia stają się jeszcze piękniejsze."
Jaqbs

Tak, zjedzmy pył przeszłości, taflę niezmąconej teraźniejszości rozbijmy, a przyszłość zakryjmy ciemnymi chmurami!

Shivek

Miałeś nieorginalną jedną, pamiętam...
Być może nie była to płyta z Nations, tylko z tą inna wersją.
<robal_czarny><strzela>

Guthrick von Kewpa

Trochę pograłem niedawno, mimo że nigdy samochodówkami się jakoś specjalnie nie fascynowałem. Głównie to za sprawą jednego z takich filmów. Jeżdżenie bez skilla jest niestety mniej efektowne :<
-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1

Shivek

2008-07-24 08:16:04 #4 Ostatnia edycja: 2008-07-24 08:35:27 by Shivek
OMG, to chyba tylko mistrzowie grający 25 godzin na dobę wyrabiają tą mapkę w filmiku...
<robal_czarny><strzela>

Combaine

Shivek: Well, wyrobi każdy zdolny do naduszenia i przytrzymania strzałki do przodu. Tak mapa jest zrobiona. ;)

c0oba

:O Chyba różne filmiki oglądaliśmy. Jak dla mnie gość jest przehaxem który potrafi wciskać przynajmniej 3 guziki.

Blacu

Cytat: Shivek w 2008-07-24 08:16:04
OMG, to chyba tylko mistrzowie grający 25 godzin na dobę wyrabiają tą mapkę w filmiku...

Dostajesz mapke, ładny opis jak ja przejsc (tj gdzie pojechac) i trenujesz po 5h dziennie i po paru tygodniach szpanujesz filmikiem na U2B.
Cytat: Combaine w 2008-07-24 23:29:03
Shivek: Well, wyrobi każdy zdolny do naduszenia i przytrzymania strzałki do przodu. Tak mapa jest zrobiona. ;)

Czyzbys zobaczyl filmik "Jak jezdzic prosto w TM"? W takim razie sprawdz link uwaznie.
Cytat: c0oba w 2008-07-25 02:30:15
Jak dla mnie gość jest przehaxem który potrafi wciskać przynajmniej 3 guziki.

Przynajmniej 4, towarzyszu. ^^ Mam skilla w TM (co prawda małego, ale.... zawsze  ;D ) i wiem ze bez magicznego klawisza "strzałka w doł" jest naprawde kiepsko czasami... Choc, zeby to wiedziec nie trzbea miec skilla tylko przynajmniej 5 minutowe doswiadczenie z gra  8)

Blacu  <robal_czarny> <strzela>

"Założenia zawsze są piękne, a potem pojawia się Stali.... ekhem, znaczy pojawia się Blacu i założenia stają się jeszcze piękniejsze."
Jaqbs

Tak, zjedzmy pył przeszłości, taflę niezmąconej teraźniejszości rozbijmy, a przyszłość zakryjmy ciemnymi chmurami!

Shivek

CytujPrzynajmniej 4, towarzyszu. ^^ Mam skilla w TM (co prawda małego, ale.... zawsze   ) i wiem ze bez magicznego klawisza "strzałka w doł" jest naprawde kiepsko czasami... Choc, zeby to wiedziec nie trzbea miec skilla tylko przynajmniej 5 minutowe doswiadczenie z gra

By przejść coś na złoto nie można wciskać strzałki w dół, czyli przynajmniej 3, a nie 4. c0oba miał rację :P
<robal_czarny><strzela>

Blacu

Cytat: Shivek w 2008-07-25 10:53:45
By przejść coś na złoto nie można wciskać strzałki w dół, czyli przynajmniej 3, a nie 4. c0oba miał rację :P

Khym... Powodzenia w chodzeniu w pełnym speedzie w zakrety, bez hamowania, zlwaszcza w te ostre...

[edit] Najwieksi pro tez uzywaja strzalki w dol. [/edit]

Blacu  <robal_czarny> <strzela>
Jaqbs

Chollix

"Pressforward Track By D@rK@nGe" hę? (w sensie, że cmb ma rację)

Shivek

2008-07-25 12:24:35 #11 Ostatnia edycja: 2008-07-25 16:03:47 by Shivek
CytujMógłbyś jaśniej?

Zquotowałem sam siebie. Zapomniałem, że tamten gościu się nazywał D@rK@nGe.
Co do kierownicy to możliwe, że grał.
<robal_czarny><strzela>

Blacu

Cytat: Chollix w 2008-07-25 12:05:15

Moze i pressforward, ale koles uzywal innych klawiszy - widac ze skreca w paru miejscach (co prawda radko, ale jednak) i, jesli odbrze widze, to w jednym lekko hamuje.
Cytat: Shivek w 2008-07-25 12:24:35
Mógłbyś jaśniej?
Blacu, mylisz się strzałka w dół jest bardzo rzadko używana. Chyba użyłem jej tylko w jednej mapce...

No dobra Ty (ja w sumie tez) po prostu puszczasz up_arrow, ale rozni gracze koryzstaja z hamulca... To zalezy od przyzwyczajen sameog gracza.

Blacu  <robal_czarny> <strzela>
Jaqbs

c0oba

Cytat: Chollix w 2008-07-25 12:05:15

Czyli gra ma w pełni deterministyczną fizykę? Może i tak. W takim razie wielki Gratz dla człowieka który stworzył tą mapę.

Guthrick von Kewpa

2008-07-25 13:55:52 #14 Ostatnia edycja: 2008-07-25 14:04:43 by Guthrick von Kewpa
ale temat sobie znaleźliście do dyskusji. nie ma co, szacun. Zamiast pindolić, weź ktoś te 5 godzin dziennie wyjeździj i sie pochwal rezultatami. Na serwerach trackmanii czasem widziałem komentarze bobków, że gra jest łatwa, bo po 3 dniach grania byli w top3 w danym wyścigu. To że na 30sekundowej mapie brakowało im 5 sekund do rekordu trasy, to już detal.

I taka zagadka na resztę tematu. Co jeśli pan na filmie powyżej nie wciskał żadnej szczauki w górę ni w dół, bo grał na kierownicy?:0
-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1

BioWare

witam ja jestem nowy ale zobaczcie sobie ten filmik tylko strzałka do przodu żadnych skrętów musicie to zobaczyć:   OTO LINK :

[PF]Phantom Fake