2021-04-15 19:49:12

Aktualności:

więc koniecznie przeczytaj regulamin (link pod guzikiem "Pomoc" powyżej)


Skrypcik

Zaczęty przez Devil, 2008-09-24 20:29:07

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Devil

Głupio mi tak pisać w dziale pomoc xDD ale trudno...
Więc, by wspomóc rozwijaniu się społeczeństwa gusanos, będe stawiać serwery "My Ded" od ok 16.00 do 23.00 codziennie przez dega.
I potrzbuję skrypta na reklamkę która pokazywała by się ok. 30 sec.  Mógłby kto napisać dla mnie cuś takiego ???  Będe wdzięczny (zamieszcze reklamkę stronki gusanos.pl bądź samego waszego forum)

Wesz

Jeżeli chcesz pomóc to postaw serwer promode.

Well, a w jakiej formie ma być wyświetlana ta reklama, renderowany tekst, renderowana bitmapa a może wiadomośc wysyłana przez serwer?

Anyway, sam pomysł z reklamą jest kiepski, będzie odpychał graczy, zamiast ich przyciągać.

Polski_Deutschlander

Ale promode jest mało używany. Na defie serwy zapchane, a na pro serw a w nim pustki świecą. Jak już udostępniać to sam mod. Raz weszłem na pro nikogo niema, a na defie 3 serwy stoja.
Polski_Deutschlander <robal_czarny>

Wesz

Liczy się jakość, nie ilość.

Netsu

Cytat: Wesz w 2008-09-24 21:51:28
Liczy się jakość, nie ilość.


Dlatego chcesz więcej dedyków pro kiedy jeden istniejący ponoć pusty?
My hopemage - trochę moich gier
Jumpy - The Ultimate Deutsche Dieselpunk Mayhem Totalfest

Gizmo

Newbie nie wiedzą o istnieniu modów, więc wchodzą tylko na serwery z default'em. Gdyby na takich serwerach zrobić reklamę LL tu mogliby się dowiedzieć jak wejść na tejemnicze serwery promode. Popieram pomysł Devila. Reklama mogłaby być w formie wiadomości wysyłanej przez serwer. Kiedyś spotkałem się z czymś takim na serwerze Lasera o ile dobrze pamiętam...
Pzdr.
Gizmo

Wesz

Sam zrobiłem coś takiego do promode dawno temu i to bez wątpnia ssie.

Cytat: Netsu w 2008-09-24 21:59:56
Dlatego chcesz więcej dedyków pro kiedy jeden istniejący ponoć pusty?


Odpowiedz sobie sam na pytanie, dlaczego serwer stoi pusty;OOO

cmons

Większość osób się starała, ja też jakiś czas temu grałem intensywnie w promode ale z czasem zaczeło się psuć a jak zechcialem gusowej rozrywki to z racji, że na promode serwer było pusto to na defa sobie wszedłem popykać. A wygasanie promodowego serwera jeszcze bardziej pogrąża naszą społeczność. :verysad:

Netsu

Zamiast zachęcać ludzi do stawiania kolejnych dedyków pomyślałbym nad jakimś jednym miejscem w netu gdzie byłaby instrukcja dla największych nawet idiotów jak ściągnąć, zainstalować i odpalić promode, do tego jakieś skriny albo lista ficzerów (najlepiej takich które mogą przyciągnąć graczy defa: ctf, tdm, SUPER DUŻO BRONI) i oczywiście same linki. I ten adres reklamować albo przez wiadomości na serwerach defa tak jak proponuje Devil, a jeśli ten pomysł tak bardzo ci się nie podoba to chociaż umieścić adres w nazwie dedyka promodowego.
My hopemage - trochę moich gier
Jumpy - The Ultimate Deutsche Dieselpunk Mayhem Totalfest

cmons

Mały offtop się robi. Dodam jeszcze, że aby trafić do zwykłych pogrywaczy trzeba pisać ich językiem właśnie typu: dużo broni, fajne mapy, super bajery (oczywiście nic nie może mijać się z prawdą a ni z grywalnością). Chociaż do końca nie wiem czy to by poskutkowało. Ale tak się zastanawiam czy komuś jeszcze zależy na gusie, mnie osobiście na chwile dzisiejszą już guzik obchodzi ta gra.

Devil

No więc dzięki za dopowiedzi, ale dalej nie mam tego skrpytu :/ :/ Co do wypowiedzi Wesza to z 5 serwerów  "Unnamed Serwer" wejda ludzie raczej na serwer, który wyróżnia się nazwą... na którym zbierają się ludzie z wyższej warstwy gusanos, gdzie znajdą linki to stron, gdzie mogą otrzymać pomoc
Co do tego, że to nie Promode... właśnie dlatego go stawiam na defie, bo tam uzyskają informacje i dostęp do LL i naszej prywatnej stronki serwera gusanos i za jakieś 2 tyg. będą mogli już korzystać z Modów
PS. Serwer już stoji od 2 dni od 16.00 do 23.00... jeżeli będą jakieś problemy z połączeniami (lagi) to zahostuje go nam jakaś prywatna firma
PSS. Nie wiem co chcesz Wesz, ale ja wam proponuję reklame stronki xDD

kujon

Cytat: cmons w 2008-09-25 16:44:05
Mały offtop się robi. Dodam jeszcze, że aby trafić do zwykłych pogrywaczy trzeba pisać ich językiem właśnie typu: dużo broni, fajne mapy, super bajery (oczywiście nic nie może mijać się z prawdą a ni z grywalnością).

Nie wiem czy to w jakimkolwiek stopniu pomoże, jak ktoś nie potrafi wpisać sobie w góóglach gusanos albo gusanos mody to raczej żaden argument do niego nie trafi i musi poczekać jeszcze kilka lat. Problemem z serwerem pro nie jest to że nikt na niego nie wchodzi ale to że ludzie wchodzący na niego się mijają, gracz poczeka kilka min i wychodzi.
»»»»»»»»»

barnex

Cytat: kujon w 2008-09-25 17:14:16
Nie wiem czy to w jakimkolwiek stopniu pomoże, jak ktoś nie potrafi wpisać sobie w góóglach gusanos albo gusanos mody to raczej żaden argument do niego nie trafi i musi poczekać jeszcze kilka lat.

Nawet jak ktoś sobie wygugla gusorga, to nie przybliży go to szczególnie do zdobycia promode. Raz, że mod jest zagrzebany między miliardem innych modów, delikatnie mówiąc różnej jakości. Dwa, że na stronie jest antyczna wersja. Na szczęście jest też link do forum... Do wiadomości Jeraca o tym, że projekt został porzucony i wątku z którego wynika, że gusanos promode to może działać najwyżej po LANie...
No ale zawsze twierdziłem, że wesz jest mistrzem marketingu.

Wesz

GPro i promode to różne mody:O

barnex

Cytat: Wesz w 2008-09-25 18:53:25
GPro i promode to różne mody:O

No ale gpro w ogóle nie znajdziesz na gusanos.pl.