KRESKÓWKI

Zaczęty przez Biernath_John, 2002-06-05 15:26:43

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Guthrick von Kewpa

2005-10-15 12:28:29 #135 Ostatnia edycja: 2005-10-15 12:38:28 by Guth von kQpa
[OT]
Cytatpisałem tego posta dlatego ,że się spieszyłem

Nie ma to jak konkretny powód na napisanie posta mon, żomdzisz zion!11, jedz xDddd
[/OT}

[edit]-Smuf - Cholera, wyprzedziłeś mnie tym razem. ;) Ale gościu rządzi, nie ma co. Trzeci raz pyta się o to samo.
C05ik mI s13m wyDaJe, rze jagby kt0ź zNaU odppowiedz to by juz odpowiedzial ??? ??? ???.[/edit]

[Edit]---Guth - :>[/edit]
-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1

Van_Hoover

Szszszszsz... Ja właśnie posysam Samuraja i jestem świeżo po oglądnięciu pierwszego odcinka i wbiło mnie w fotel!!!
Dawnymi czasy, kiedy jeszcze to leciało na CN miałem okazję oglądnąć kilka odcinków ale to raczej były takie powyjmowane z kontekstu epizody. Teraz biorę się za sysanie i trzeba korzystać z tego, że się ma więcej czasu.

Co do moich typów: to są tytuły, na których się wychowałem (oczywiście CN w wersji angielskiej. Szczerze mówiąc nic nie rozumiałem z tego angielskiego i tylko z kontekstu się domyślałem o co chodzi bo w tamtych czasach to i nie uczyli angielskiego i też chodziłem do przedszkola/podstawówki gdzie takiego przedmiotu nie wykładali):
Krowa i kurczak-super cow, diabeł, rodzice bez korpusu i duża dawka humoru
Laboratorium dekstera
i mój faworyt: 2 stupid dogs. Dialogi z tej bajki zagnieździły mi się głęboooko w głowie (choć mogą już być poprzekręcane)
np. "Short cut this way"

"-I want the toilet seat
-No, I want the toilet seat"

"-Ball
-FOOD
-Ball
-FOOD"

"Isn't that cute? But it's wrong!!!!!1" i inne takie.

Odcinek z automatycznymi drzwiami roxxooorz jak zbierali buty żeby wejść do super marketu ;D
...szszszszsz

Doman

Ja wychowywałem się raczej na "Było sobie życie", "Wilku i zającu", czy "Sąsiadach". Eh, te czasy.

I co ciekawe, długie noce przed komputerem też natchnęły mnie do zasysania Samuraja. Wcześniej podobnie jak V_H zdarzyło mi się zobaczyć kilka wyrwanych odcinków. Tylko, że na moim łączu sciąganie tego idzie jak krew z nosa i prawdopodobnie nie wyciągnę więcej niż odcinek-dwa na tydzień.
May the Schwarz be with you!

Greybrow

Ja się wychowałem jak wyżej (no jeszcze i "Był sobie kosmos" z walkami Andromedy i Kasjopei), ale to "2 Stupid Dogs" sobie cenię najbardziej :)

Biernath_John

Hoover jeśli posysasz jakieś nowe dvdripy to chętnie od ciebie wezmę, bo moje SJ pochodzą jeszcze z... kazaa i są to tv ripy w róznych jakościach. Brakuje mi do całości chyba 2 odcinków, może 3... i teraz już mi się nie chce ich szukać, łyknąłbym całość dvdripową.

Van_Hoover

Posysam z torrenta a też prędkości nie mam powalającej i tak średnio mam 1 odc. dziennie na dysku (właśnie mi się kończy Episode 3 - the war downloadować). Wyszukałem sobie takiego, na którym są wszystkie 3 sezony i wydaje mi się, że nie są to dvdripy (taki pojedynczy odcinek waży 200/300 mega i logo cartoona na dole po prawej widnieje)

Biernath_John

Episode 3 to chyba najlepszy ever jest \m/

Wszystkiego powinno być 52 odcinki, niestety są problemy z numeracją bo kolejność emitowania była inna niż kolejność kręcenia i można się pogubić, ja na dobrą sprawę nawet nie wiem których mi brakuje...

Van_Hoover

OMG!!! Obejrzałem 3. epizod i łaaaa miażdżyyyy. Głos Jack'a, głos Aku, muzyka, klimat... WSZYSTKOOO
I jeszcze to
Cytat: Samurai JackNo, there is no escape

Odcinków rzeczywiście mam 52 do ściągnięcia i jak się okazuje w różnej jakości (np. First Fight miał ku memu rozczarowaniu rozdzielczość gorszą niż poprzednie dwa epizody) ślinka mi cieknie na te dvdripy

Poszukałem w wikipedii i tutaj mają pospisywane wszystkie odcinki chyba w dobrej kolejności.