2021-01-28 09:12:58

Aktualności:

więc koniecznie przeczytaj regulamin (link pod guzikiem "Pomoc" powyżej)


Polska Liga Gusanos - Test

Zaczęty przez Wesz, 2008-11-09 19:42:07

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kujon

Przydała by się otwarta rejestracja bo dużo ludzi zniechęca fakt że mają wysyłać do ciebie dane na pw :>, wydaje mi się że powinna zostać dodana opcja kiedy chcemy grać jakiś przedział godzin i dni, bo nie każdemu zawsze pasuje wyznaczony termin przez drugą osobę, przydało by się jeszcze zmodyfikować trochę system wyświetlania listy najlepszych, osoby które nie grały ani razu mają komplet pkt i są wyżej od osób które już grały.
»»»»»»»»»

Wesz

Rejestracja zamknięta jest tylko na okres testowy. Poza tym, jeżeli komuś ciężko wysłać pw, to dlaczego miałby dostać konto?

Cytat: kujon w 2008-11-23 19:59:50
wydaje mi się że powinna zostać dodana opcja kiedy chcemy grać jakiś przedział godzin i dni, bo nie każdemu zawsze pasuje wyznaczony termin przez drugą osobę


Wyznaczanie przedziału czasu będzie nie wygodne, jednemu nie będzie pasował termin x, a drugiemu y, i tak będziecie się targować w nieskończoność. Konkretny termin jest spoko, albo go akceptujesz albo go odrzucasz. Zawsze możesz odrzucić zaproszenie i wysłać zaproszenie ze swoją propozycją.

Cytat: kujon w 2008-11-23 19:59:50
przydało by się jeszcze zmodyfikować trochę system wyświetlania listy najlepszych, osoby które nie grały ani razu mają komplet pkt i są wyżej od osób które już grały.


To fakt, też o tym myślałem, ale co z tym zrobić? Nie wyświetlać osób które nie zagrały żadnego meczu? A może przesunąć ich na sam dół?

Guthrick von Kewpa

Cytuj
Cytat: kujon w 2008-11-23 19:59:50
przyda³o by siê jeszcze zmodyfikowaæ trochê system wy¶wietlania listy najlepszych, osoby które nie gra³y ani razu maj± komplet pkt i s± wy¿ej od osób które ju¿ gra³y.


To fakt, te¿ o tym my¶la³em, ale co z tym zrobiæ? Nie wy¶wietlaæ osób które nie zagra³y ¿adnego meczu? A mo¿e przesun±æ ich na sam dó³?


Niech może ktoś poda jeden sensowny argument dlaczego tak jak jest w czymś przeszkadza. Przykładowy argument:
Pomurz przegrałem jeden mecz i mam mniej punktów niż ludzie z czystym kontem i przez to jestem 15 a nie 10 (warunki gusanos) albo 1500 a nie 1000 (warunki czegoś w co się gra).
-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1

Robaq

Na moje to pomysł z ustawianiem godzin w których można grać nie jest bez sensu. Nic skomplikowanego, po prostu w profilu rubryka "kiedy mogę grać" i podane dni tygodnia i godziny. Wtedy byłaby jakaś pewność, że komuś pasuje albo nie.
Liero przymiera głodem, deal with it

daro

Ikonka do "Przeciwnik nie podal wyniku po uplynieciu 24 godzin od podanego terminu" niedziała zbytnio o.O

Shivek

<robal_czarny><strzela>

kujon

umarła razem z gusanos :x
»»»»»»»»»

Wesz


Phoenix

2009-11-19 14:30:24 #23 Ostatnia edycja: 2009-11-19 16:12:26 by Wesz
Liga cieszyla sie przeciez tak wielkim zainteresowaniem ze strony graczy...

edit: Najazd na ćzcianke i turneij po lanó w p0rnmoda !!1!
edit by wesz: nom, u g00tha na kfadracie!
Elite clan site | Take the red pill and stay in wonderland...