Wasze bronie i pomysły na nie.

Zaczęty przez Stypa, 2009-01-30 06:40:21

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Stypa

2009-01-30 06:40:21 Ostatnia edycja: 2009-01-30 07:13:11 by Stypa
Siema, to mój pierwszy wątek na tym forum. W tym wątku będziemy zamieszczać swoje bronie i pomysły na nie.
Dobra to może ja pierwszy.
http://www.speedyshare.com/484450672.html To jest Kamikadze, nazwałem ją tak bo po jej puszczeniu, nie idzie przeżyć xD.
Oto screeny

<robal_niebieski> <strzela>  :devilish:
I fszyscy som FUN!

Shivek

Super booboombat0r 42mln4k
Po naciśnięciu zabija wszystkich wrogów, rilołd 0.
Oczywiście broń powinna być w difolcie.
<robal_czarny><strzela>

SeaSoft

Jaki jest sens kamikaze w Gusanos? Równie dobrze można gonić się na zabój i siekać rakietami albo różnym gównem w losowych kierunkach... Chyba że jest jeszcze bardziej gejsko ;).

Robaq

Jaki jest w ogóle sens tego topica?
Nie wiem jak inni, ale ja wszystkie swoje pomysły na giwery wrzucił do jednego moda + dorobił mapki (ew. gdybym nie umiał to bym się nauczył, jest genialny poradnik na tym forum) i wydał...
Liero przymiera głodem, deal with it

artiomega

hej robiłem w domu troche broni ( nudziłem się ) do gusanos 0.9 ( zwykłe najstarszy gusanos) jak ktoś chce to niech ściognie odrazu cała gra dorobiłem około 15 broniu nie są zaawansowane graficznie , ale prosze o ocenianie , jak sie troche podszkole , zrobie lepsze bronie  <robal_niebieski> <strzela> <paczka> :devilish:
kurde nie mogę dodać załącznika niech ktoś da emaila i mu przesła mi się serwery nie chcą włączyć

Robaq

Ehh, boże ratuj. Chyba już robię się stary bo takie posty mnie dobijają. W regulaminie powinno byc coś o "mailowych pomurzach". Poza tym, radzę używac wynalazków w stylu znaków interpunkcujnych czy dużych liter. Ostatni raz robię wyjątek i pomagam...  >:(
Kiedyś wrzuciłem tu na forum poradnik, jak założyc sobie uploader na republice. Poza tym, w dzisiejszych czasach mnóstwo w necie stron takich jak rapidshare.com czy host-a.net (polecam!).
Liero przymiera głodem, deal with it

artiomega

Guthrick von Kewpa

Nikomu nie będzie się chciało tego sciągać, tymbardziej z rapidshare free userem, jeżeli nie dodasz jakiegoś sensownego opisu + screenów.
-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1

artiomega

dobra tyle to większość moich broni jak , już ściągniecie proszę o odp. jak wam się podobają <robal_bialy> <spikeball> <chiquita> <ogien>

daro

Zahostuj to na jakimś innym servie osobiście polecam  http://sendspace.com/ :P

artiomega

k***a ! co wam nie pasi rapidzie ?? wciąż aby narzekacie , cie**u niemyty ale chce żebyście w końcu zaczeli to ściągać , jutro na 100% będzie post: "a daj opisy wszystkich broni które zrobiłeś"
macie tu 2 serwy do ściągania
http://rapidshare.com/files/205201637/gusanosik.rar.html
http://www.sendspace.com/file/955jhw

fotki macie niżej o nic więcej nie proście bo nie dostaniecie

sorki że tak klne ale pisałem wciąż żeby pomóc ( raz poprosiłem o pomoc bo nie wiedziałem jak dodać tu na rapida) a wciąć ktoś coś chce więc się nie dziwcie

Guthrick von Kewpa

Po samych skrinach widać że to riloud0 mode, bronie ani ładne, ani nowe.

PS. Daj jakieś opisy broni.

<owco>

-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1

artiomega

k**wa coś tam napisałem żadnych opisów , mówiłem że nie są ładne , troche zmieniałem parametry , są inne , nie znajdziesz takiej 2 , nie pisałem ich od nowa więc ściągnij obejrzyj i daj ocene 0d 1 do 1O

Netsu

Nie ściągnę bo obrazki mnie nie zachęcają. Bronie wyglądają na nich brzydko, wtórnie, niegrywalnie i prymitywnie.
My hopemage - trochę moich gier
Jumpy - The Ultimate Deutsche Dieselpunk Mayhem Totalfest

herself

Cytat: Netsu w 2009-03-06 13:00:35Bronie wyglądają na nich brzydko, wtórnie, niegrywalnie i prymitywnie.

Tak samo jak autor! ;-p

SeaSoft

Skoro dajesz nam to łaskawie do potestowania i nagle stwierdzasz, że masz wszystkich w dupie, to ja tego nawet nie ściągnę :P. I nie oczekuj ode mnie więcej, nic więcej k****rdę na ten temat nie powiem.

Chyba że powiesz, jaka jest fabuła. To wtedy może nawet popatrzę na obrazki.

Jerac

Możecie przestać się produkować. W przypływie litości dałem mu bana.
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

Leonidas

Przepraszam,że tak wyjeżdżam z tematem,ale jak robić bronie do Gusanos w notatniku? ::)
<robal_czerwony> <strzela> jestem nowy.
Szkoda,że Liero nie jest przez Internet :(

ChanibaL

Klawiaturą, ewentualnie -- i to jest technika prawdziwych hardcorowców -- znaleźć jakiś post na Lidze Liero i robić kopiuj wklej po znaczku.
Ułatwię Ci pracę i podam kilka liter:  SQWZCDERFBRGHYUIOPNMBLJKH. Niestety nie znalazłem nigdzie guzika X ani V, będziesz musiał je wygooglać.

A aby zrozumieć w jakiej kolejności te litery stawiać polecam zajrzeć do katalogu default/weapons i potem default/objects kierując się dokumentacją.
rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1