2021-10-20 21:42:32

Aktualności:

więc koniecznie przeczytaj regulamin (link pod guzikiem "Pomoc" powyżej)

Liero 1.33 Vista

Zaczęty przez Matix13, 2009-02-26 13:01:10

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Matix13

Witam, mam oto taki problem to znaczy, że posiadam Windows Vista i chciałem sobie pograć w Liero 1.33, ale niestety gdy go włączam pokazuje mi się mikroskopijny ekranik na którym nic nie widać. Postanowiłem włączyć grę w DOSBOX, w następujący sposób:

mount d d:\gry
d:\
cd Liero
Liero

A następnie pojawia mi się oto taki komunikat:

This program canot be run in Dos Mode.

Prosiłbym o wszelką pomoc.
Ostatecznie gdyby ktoś chciał pomóc osobiście oto moje Gadu-gadu:

2181065

Za pomoc dziękuję.

Wesz

Sprawdź OpenLiero. Ostatnio wersja do pobrania w plikowni na stronie głównej. Przy okazji przeszukaj też forum w poszukiwaniu podobnych tematów, ktoś miał już chyba podobny problem.

Matix13

Pobrałem ten plik. Niestety gdy włączyłem tą grę pojawił mi się taki komunikat

EXCEPTION: could not open 'Liero.exe'

Cóż co ja mam zrobić. Prosiłbym o natychmiastową pomoc.

Wesz

Plik z tej paczki powinieneś wrzucić do katalogu z "normalnym" liero i wtedy spróbować uruchomić.

Matix13

Dziękuje bardzo, wszystko działa po włączeniu Liero przez OpenLiero ekran był bardzo mały ale wystarczyło tylko wcisnąć Enter+Alt!

ChanibaL

Wesz, spaprałeś instalkę, nie po to kiedyś cały dzień spędziłem na robieniu porządnego instalera, żeby teraz rzehójów zmuszać do myślenia.
rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1

Robaq

[semi_offtop]
Melduję, że z powodzeniem udało się mi odpalic OpenLiero (a w zasadzie ProMode) na... becie Windowsa 7 ;D.
Swoją drogą uważam że system, w przeciwieństwie do Visty, jest godny polecenia.
Liero przymiera głodem, deal with it

gucco

Cytat: Wesz w 2009-02-26 14:15:39
Plik z tej paczki powinieneś wrzucić do katalogu z "normalnym" liero i wtedy spróbować uruchomić.

Nie rozumiem. Czym jest katalog z "normalnym" Liero?

Netsu

Katalog, w którym zainstalowałeś/rozpakowałeś Liero 1.33
My hopemage - trochę moich gier
Jumpy - The Ultimate Deutsche Dieselpunk Mayhem Totalfest

gucco

nadal nie wiem jak to włączyć. pobrałem Liero 1.34 i wypakowałem do folderu z Liero 1.33. co dalej? gra toczy sie na małym ekranie w szybkim tempie.

Great

Ja mam taki problem.Uruchamiam open liero i mi straszne muli gdy mam duży ekran.Odpalałem dosboxem i też muli.Mam viste

Greybrow

chłopaki, może kto zrobi nową paczkę z 1.35, bo jak widać, to trudne jest z tym uruchomieniem Liero...

Doman

Co do dosboksa to zapewne trzeba podbić mu taktowanie (chyba F10 albo F11). Moja strategia jest taka, że włączam monitor obciążenia procesora i podkręcam dosboksa aż obciążenie sięgnie ok 80%.
May the Schwarz be with you!

Greybrow

ale halo, po co te dosboksy jak Liero 1.35 tak po prostu działa pod xp/vistą/win7?

Shivek

Liero 1.33 to 1.33, a nie 1.35 :<!!! Niektórzy wolą starocie :P
<robal_czarny><strzela>