2021-10-20 22:35:26

Aktualności:

więc koniecznie przeczytaj regulamin (link pod guzikiem "Pomoc" powyżej)

Nic nie pomaga - Straszna "zmuła"

Zaczęty przez Matix13, 2009-02-26 21:50:56

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Matix13

Witam właśnie grałem w Liero Pierwszy raz ale spotkała mnie przykra sprawa, więc strasznie mi się zacina gra, zmieniłem priorytet na Wysoki zmieniłem mapę ale to nic nie pomogło może macie jakieś pomysły ?

Doman

No to żeś się rozpisał. Jaki masz sprzęt, jaki system operacyjny, w jaki sposób odpalasz liero, jakie dokładnie liero uruchamiasz (1.33 classic, LWS, jakiś mod itp.), w którym momencie występują przycięcia, na jakich ustawieniach grasz.
May the Schwarz be with you!

Matix13

Posiadam Windows Vista, odpalam Liero 1.33 poprzez włączenie go przez OpenLiero gra mi się włącza, ale jest mały ekran, więc wciskam alt+enter. Pojawia mi się duży ekran bo na tam tym nie da się grać, nagle gdy chce najechać na NEW GAME wciskam strzałkę w górę, ale muszę ją wcisnąć kilkanaście razy zanim ona mi tam najedzie a już jest totalna katastrofa gdy chciałem zmienić w opcjach sterowanie WORM'sa to mi zajeło jakieś ok. 5 min.
Dopiero zaczyna się tragedia, gdy zaczyna się gra, ponieważ WORM's lata mi po całej mapie z takimi zacinkami prawie go nie widać a jak już się uspokoji to nie da się nim ruszyć. Proszę o pomoc.

Shivek

Chyba gdy odpalałem OpenLiero na viście, to też mi się tła.
<robal_czarny><strzela>

Matix13

Więc jaką wersję miałbym ściągnąć zwykłe Liero 1.33 ?

ChanibaL

Jaki masz sprzęt? W szczególności: karta graficzna (czy masz zainstalowane porządne sterowniki?), system operacyjny (32 czy 64 bity), procesor, numer buta.

Możesz spróbować Liero 1.33 + emulator dosa (polecam dosboxa) lub Liero 1.34 + linuks (zagadaj do mnie o szczegóły).
rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1