Radio

Zaczęty przez Threef, 2009-02-27 15:55:18

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Threef

Od kilku miesięcy siędzę przez kolegę w temacie radia internetowego. Było kilkanaście problemów (Zmiany nazwy transfery prezenterów itp. :o) Kolega zrezygnował z tego pomysłu. I w ten sposób zostałem sam z serwerem 50 slotów i autopilotem. Więc wpadłem na pomysł zrobienia Robaczego Radia :P
Tak więc zwracam się do was z pytaniem czy chcecie mieć swoje radio.

Jak tak to dajcie propozycję na nazwę radia.

P.S.  Radio będzie prowadzone wg mojego uznania. Czyli w formie ankiet słuchacze będą wybierać jakie piosenki chcą słuchać a jakich nie. ;D
Threef(V.!.P)

kujon

Według mnie "robacze radio" nie wypali bo nie wiem czy znalazł by się ktoś kto by go słuchał, mnie całkowicie zadowala last.fm, poza tym o ile się nie myle trzeba mieć licencję na odpalane piosneki bo zaiks może się przyczepić.
»»»»»»»»»

Threef

Zaiks się przyczepi jeśli będę puszczać piosenki będące pod ochroną Zaiksu. Poza tym mam zamiar się niedługo zgłosić do mojego odziału.

P.S. Radio już gra ale jest bez nazwy:
http://h1.cast24.pl:22930/listen.pls
Wraz z stronką wprowadzę Odtważacz Web'owy a narazie musicie się nacieszyć używając Winampa

P.S.2 Propozycje piosenek możecie narazie wysyłać na mój GG:10071138
Threef(V.!.P)

barnex

Szczerze? Nie bardzo widzę sens. Ligowcy nie mają wspólnego gustu muzycznego, więc radio z muzyką odpada. Radio z gadaniem chętnie bym zobaczył, tylko ciekaw jestem o czym miałoby gadać ;-). Dyskusji i nowości okołolierowych jest tyle, że nie wystarczy na rzadko aktualizowany podcast, co dopiero stację radiową. (no chyba że znani aktorzy odczytywaliby posty co większych rzehujów ;-)).
Uciekajmy do smolnetu

Threef

Dobrze powiedziane dlatego pomysł radia został zaniechany. (I z powodów technicznych)
Threef(V.!.P)