2021-01-28 00:22:40

Aktualności:

Podczas rejestracji niezbędny jest działający email!

Liero 1.33 [Map Pack] + mapa

Zaczęty przez Rozpierd, 2009-06-07 20:33:58

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Rozpierd

2009-06-07 20:33:58 Ostatnia edycja: 2009-06-07 20:52:28 by Rozpierd
To mój stary map pack pod nazwą "Duels". Nie wiem czy jakaś mapa z tego packa zasługuje na uwagę   ???
Proszę coś doradzić itd. Słowa krytyki widziane , przecież to stary pack. Mapy głównie szybkie z bunnyhopami

Część screenów map:

Ssaj paka: Map_pack_02.08_duels_by_rozpierd.Rar by Bigupload.Com

Nowa mapa: Tournee1 zrobiona dziś.
Prosta grafika , brak bunnyhopów i wyważone proporcje.

Ssaj mapę: Tornee1.Rar by Bigupload.Com

Hey.  ;) zachęcam do pobierania i pisania posta pod tym postem.
Liero ma moc.

Doman

Czy tylko mi duel1 przywodzi na myśl Pokolenia, a duel5 którąś z map Angelusa?
May the Schwarz be with you!

barnex

2009-06-08 00:14:41 #2 Ostatnia edycja: 2009-06-08 02:00:34 by barnex
Cytat: Doman w 2009-06-07 23:44:00
Czy tylko mi duel1 przywodzi na myśl Pokolenia, a duel5 którąś z map Angelusa?

Żeby zauważyć duel1-pokolenia, to trzeba się już imho napracować (albo zagrać). duel5 - jestem przekonany, że grałem w coś w 90% identycznego  <owco>

Enyłej, stestam.

Rozpierd

Powiem tyle , że nawet nie patrzyłem na inne mapy jak to dawniej robiłem  8)
Liero ma moc.

Doman

Co do duel1 to nie zarzucam plagiatu, ale wyglądało mi to na twórczą inspirację. Niby nic nie jest z bliska podobne, ale w makroskali powtarzają się pewne układy. Oczywiście zbieżność może być przypadkowa.
May the Schwarz be with you!

Rozpierd

Któraś z map by była zdolna do grania ?  8) która mapa najlepsza i pod jakim względem pytam teraz
Liero ma moc.

barnex

2009-06-09 18:47:46 #6 Ostatnia edycja: 2009-06-09 20:05:30 by barnex
Po krótkim stestaniu - nie, żadna by nie była zdolna do grania. Chyba że bym byl na bezludnej wyspie i jedyną alternatywą byłby random. Kolega, z którym grałem miał chyba lepsze zdanie, może się wypowie kiedyś.

Niezadziwiająco, duel 5 był najbardziej sensowny. Duża podłoga zawsze zapewnia jakiśtam gameplay (kross2, memory) i trudno zrobić taką mapę zupełnie popsutą imho.

Te całe wulkaniczne motywy ( dwa bunnyhopy w takim układzie/\ z dziurą w środku ) zupełnie się nie sprawdzają. prawa strona duel4 jest imho arcykoszmarna. Dziwaczne ułożenie skośnych półek skutecznie odgradza wszystko w prawo od nich. Za to dół z lewej strony jest nawet ciekawy. Pocięte poziome półki są imho kompletnie popsute.

duel1 - nah, nawet jeżeli to inspiracja pokoleniami, to gameplay imho niezbyt pokolenia przypomina. imho oczyszczony z zarzutu o plagiat. Zarzut o kiepską mapę podtrzymany :P

duel6 - Brawo, wielka ściana na środku sprawia, że praktycznie gra się na mapie rozmiaru połowy zwykłej mapy. I jeszcze obciąłeś górę półką, z pionowymi dziurami przez które bardzo trudno przejść :P

Do Gutha daleko, ale próbuj wywalać popsute elementy, dodawać takie, które się sprawdzają i w koncu może coś z tego będzie.

A, i jeszcze jedno. Większość bunnyhopów jest jakaś poputa imho. Za pozioma, za pionowa... No nie taka jak trzeba, nie znam się. Na jednej mapie z paka (nie pamiętam na której) bunnyhop z lewej strony jest zupełnie zepsuty na dole (nie wiem, czy celowo).

-- 6  ;D

Edit: IMHO guth, który tego kolorowania dokonał powinien umrzyć IMHO.