Liero na telefony przez BT

Zaczęty przez D.A.J, 2009-07-16 07:40:46

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mortus

ja odpalałem oryginalne liero na dosboxie na psp i powiem ze sterowanie to tortura xD o ile dobrze pamiętam to osobno sie chodziło i osobno kopało a co do wydajności to szkoda słów z resztą myślę że z psp to nie taki głupi pomysł jak by autor portu dosboxa ruszył dupę za przeproszeniem i umieścił jakieś sposób gry po ad-hocu to jeszcze by to jakoś było ale myślę że psp ma na to za małą moc obliczeniową xD kupcie sobie po netbooku i po problemie mały szybko śmiga i dosboxa odpali :p

edit:
zapomniałem coś napisać dot. licencji liero o ile mi wiadomo aktualnie liero jest na licencji public domain ?
netmail na bbs'ach: mortus@becksbbs.synchro.net

Jerac

Gizmo:

Nie wyobrażam sobie liero po bluetooth. Po prostu. Bardzo bym chciał aby mnie ktoś wyprowadził z błędu, ale przyznaje się uczciwie: nie wierzę że przez bt da się zrealizować połączenie w grze w której aż tak ważna jest błyskawiczna reakcja na ruchy przeciwnika.

Sterowanie takie jak zaproponowałeś jest lekko palcołomne. Ja wiem że czysto teoretycznie to da się upchnąć nawet 12 funkcji, bo każdy telefon ma co najmniej 12 klawiszy. Ale czy będziesz w stanie z nich skorzystać? Mnie się na komórkach najwygodniej gra w gry w których wykorzystuje się możliwie mało klawiszy (np sonic jump - banalna gierka w której tak na dobrą sprawę mamy od czasu do czasu lewo/prawo i doublejump, a mimo to, skill jest dość istotny). W tym potworku którego napisałem zresztą też używa się tylko kierunków (strzał jest automatyczny - on/off), a już to sprawia graczom problemy, jeśli telefon nie ma wbudowanego joysticka albo chociaż ładnie pogrupowanych przycisków kierunkowych.
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

mortus

ok zmieniłem fona mam teraz telefon z windowsem ale i tak myślę że granie na 2,8 cala to będzie tortura spróbuję może w środę napiszę co i jak :P
netmail na bbs'ach: mortus@becksbbs.synchro.net