2021-10-23 10:54:26

Aktualności:

Podczas rejestracji niezbędny jest działający email!

Dźwięk w Liero

Zaczęty przez Brain-Dead, 2002-06-15 16:17:02

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kampino

2003-01-21 19:14:05 #16 Ostatnia edycja: 2003-01-21 19:19:10 by Kampino
/\
|lamers
|they all aruond us!
| Thane:
|są tacy wszędzie, jak widać
|ale i tak lepiej jak ktoś pisze tylko tyle buziek, bo w wotli ktoś
|wysłał kiedyś baardzo dużo czegoś_tam:)
|
|linki do battleneta szwankują

/\
 |  mifa:
 | "nie mam głosu " <- fakt, nie masz:)
 | 1. napisz coś o swoim PC
/  2.masz najlepsze sposoby na dźwięk w liero, poczytaj, pokombinuj, zainteresuj się trochę bardziej
/   może nawet się czegoś nauczysz
\
 \
 |
 |  
Wotl
Liero CCCP - v 1.03 z dnia 21.III
gg.2649465

Kelner

Pytanie: Jak włączyć emulator SBLive => SB16 w WinME z DosMode zhackowanym. SBEINIT.EXE(główny program emulatora) potrzebuje EMM386, który potrzebuje Himem.sys, który z kolei nie ładuje się bo podobno "extended memory manager already installed". Miałem wcześniej ten sam system i mi dźwięk działał, ale szlag trafił moje config.sys i autoexec.bat i dźwięk sie skaszanił. Plis help all ya guys
Łoś superktoś
JID: kelner@chrome.pl

anarchista

Mam karte ac97 i też niemam dzwieku w liero co mam zrobic w biosie irq mam ustawione na 5 dma na 1 ale dzwieku jak niemialem tak niemam. moze mam zle sterowniki jak ktos wie skad mozna sciagnac nowsze to bardzo prosze o pomoc. tak dla scislosci mam windowsa 98se

[VT] Patrys

/\
| A co gra podaje przy uruchomieniu? Jakieś błędy?
| U mnie na AC'97 normalnie chodziło Liero.
Patrys
The High Council of Seven
Vermis Templari

Master_666

a ja mam świetny windows 3/11 i wszystko gra!! Dźwięk i wogule.
bla bla

ChanibaL

...ja chyba sobie zainstaluje windows 11/09/2001, tylko że on jest podatny na trojana osama.bin.laden.wtc...
rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1

barnex

Dobra, wszyscy o tym mówią, tylko mi nie chcecie nic powiedzieć...
Na prawdę nie bądźcie świnie, mam wrażenie, że umyka mi coś ważnego...
Czemu wszyscy to wiedzą, nawet taki nowy master_666, tylko mi nikt nie powiedział?
I czy tego nie powinno być w słowniczku?

Słowem: Co to są te przeklęte 'wogule', o których wszyscy mówią?

---
Jeżeli komuś by się nudziło, na przykład miałby 'windows 3/11', albo nie wiedział 'Którą nazwe trzeba zmienić i na jaką cyfrę?' To polecam www.sjp.pwn.pl - znajdzie tam masę zaskakujących rzeczy, które nierzadko przydadzą mu się w przyszłości...

Tomcio

A jest szansa by na XP działał dźwięk w Liero?

Nie zamierzam instalować żadnych prehistorycznych systemów, mam XP. Włączam liero i pisze using no sound. Czy może ktoś po polsku wytłumaczyć, jak to naprawić, zamiast dawać niedziałające linki? :(

Combaine

Nie ma szans na dźwięk w Liero na XP. Chyba, że ktoś zrobi pacha... A to, że pisze 'using no sound', to nie jest błąd, czy też wynik błędu, ale działanie parametru wyłączającego dźwięk. A jeśli nie chcesz instalować starszych systemów (98 rox), to z dźwiekiem w liero 1.33 nie pograsz.

Greybrow

Er... właśnie miałem dźwięk w Liero na xp.
Zainstalowałem nowe darmowe Virtual PC z MS.
No może nie tak najlepiej jest, bo obraz zbyt przyspieszony, ale dźwięk działa przepięknie.
Po raz pierwszy na wirtualnej maszynie w ogóle.

Ma ktoś teraz pomysł, żeby tak Liero nie przyspieszało?
Spróbuję jeszcze ze spowalniaczem jakimś, ale sądzę, że nie w tym rzecz.

Crusier

Ale da sie otworzyć z dźwiękiem:

tylko wtedy to wygląda tak:

A jak zrobić pełen ekran?

Netsu

Niemal dwuletni necropost - gratuluję.
A temat jest już w gruncie rzeczy nieaktualny, z powodu który sam pokazałeś - open liero, które też wyszło już dosyć dawno i o tym jak je otworzyć w full screen było na forum wiele razy.
My hopemage - trochę moich gier
Jumpy - The Ultimate Deutsche Dieselpunk Mayhem Totalfest

Rozpierd

Crusier: Takie coś będzie cię kosztowało suxem na następny raz. Wtedy nikt nikt wiedział jeszcze o open liero. Dla nooba powiem  :o alt trzymasz i enter
Liero ma moc.

Shivek

A nie możnabybyło zamykać stare, nieaktualne wątki? Wtedy crusier by nie oberwał, nikt nie musiałby się denerwować, a wszyscy by byli zadowoleni.
Co do open liero w nie FSPHD (Full Screen Pixel High Definition), to ja się przyzwyczaiłem, ponieważ tak gram też w gusanos. :P
<robal_czarny><strzela>