Zmartwychwstanie Ligi Liero, czas to uczynić!!!

Zaczęty przez Husar1211, 2010-02-17 19:31:50

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Husar1211

Myślę że nadszedł czas aby wznowić nabór do ligi i kountynuować świętą tradycję rywalizacji i dobrej zabawy.
Niech wreszcie zacznie się coś dziać.
Koniec lenistwa, niech się zacznie ''napierdzielanka''!!!
Kto jest za???
Liero to moje drugie życie, od którego się uzależniłem.

Shivek

<robal_czarny><strzela>

pico

Wystarczy looknąć na podpis i to jak to napisał.
Jakiś uzależniony od liero gracz.
W liero się dzieje więcej niż wcześniej,mamy nawet liero 1.35b oraz ulepszane gusanos,także nie narzekaj :>
I nie rozumiem,co chciałbyś zrobić.

Shivek

CytatJakiś uzależniony od liero gracz.
Aaaaaa! Jak uzależniony to spoko! Witamy :>
<robal_czarny><strzela>

mortus

nie wiem jak dla mnie liga wydaje się taka trochę "zdechła" niema ruchu ale to dobrze mało neosów jest zainteresowanych grą z tak kiepską grafiką (dla mnie i tak grafa nei jest ważna ważne by grało się miodnie :>)
netmail na bbs'ach: mortus@becksbbs.synchro.net

Husar1211

To za mało, nie wiem jak wy ale ja bd dążył do wznowiena naboru itp. trzeba to ożywić, takie jest moje zdanie. :brood:
Liero to moje drugie życie, od którego się uzależniłem.

Mortal_707

Uzależnionych graczy zawsze miło witamy a co do reszty to cóż, nabór to faktycznie można zwiększyć.

barnex

Wznowić nabór do ligi? Co konkretnie masz na myśli? Każdy może założyć konto na forum i pisać. Chciałbyś żeby wróciły testy z wiedzy o liero dla ludzi, którzy chcą być oficjalnie w lidze? Jaki miałby być z tego pożytek?
Uciekajmy do smolnetu

Bagnet451

CytatWznowić nabór do ligi?
I to jest najcelniej zadane pytanie. Testy niepotrzebne, jak ktoś chce się czegoś dowiedzieć, to wejdzie na np: www.gusanos.liero.org.pl. Albo zapyta na forum. Lecz właśnie, co konkretnie masz na myśli, mówiąc
Cytatnabór to faktycznie można zwiększyć.
Nabór tak właściwie jest cały czas. Barnex powiedział, że każdy może założyć konto na forum i pisać. Więc jak chciałbyś zwiększyć nabór?
Ustrzyki to stolica Bieszczad jest!

Mortal_707

Miałem na myśli żeby więcej ludzi odwiedzało naszą stronę i żeby np.:co drugi odwiedzający zakładał sobie konto.

Doman

May the Schwarz be with you!

Bagnet451

Przecież to chyba nie będzie coś w stylu, że będziesz biegał po ulicach ze znakiem ZAKŁADAJCIE KONTA NA LIDZE LIERO!!! ;D
A nawet jeśli, to chciałbym to zobaczyć :happy:
Ustrzyki to stolica Bieszczad jest!

Mortal_707

¬le mnie zrozumiałeś Bagnet, może bardziej jakaś ulotka ??? która wyskakuje przy otworzeniu strony Liero o treści:,,Nie masz konta? Załóż je sobie!,, Zresztą nie wiem wolę to zostawić bardziej doświadczonym ludziom naszej społeczności.

Bagnet451

Tak, ale taką ulotkę większość ludzi (którzy oczywiście nie mają kont) potraktuje  jak zwykłą reklamę, i wyrzuci nie czytając nawet.Tak czy inaczej, zawsze można spróbować. Chyba że ktoś ma jeszcze jakieś pomysły. Jakieś propozycje?
Ustrzyki to stolica Bieszczad jest!

barnex

Imho nie warto naganiać niezainteresowanych ludzi, ani narzucać się ludziom, którzy wpadli na ligę tylko pobrać grę. Założą konto i i tak nigdy tu nie wrócą. Jeżeli faktycznie chcecie coś robić, to polecam:

1. Budować wokół siebie (w prawdziwym świecie) małą społeczność ludzi z którymi gracie. Pokazywać Liero kolegom, liczyć na to, że oni pokażą swoim kolegom. Pożytek z jakichśtam obcych ludzi jest niewielki - liero nie ma pacha do netó, więc raczej z nimi nie zagracie. Mało kto zaprosi do siebie kolesia z ulicy który właśnie dostał ulotkę na granie w liero :-). Wasi koledzy pokażą swoim kolegom i jak wszystko pójdzie dobrze, to będziecie mieć z kim spędzać wieczory przy piwku/coli i robakach.

2. Moja teoria jest taka, że spora część gości przypomina sobie o liero i szuka go w google, z zamiarem ściągnięcia. Może bardziej interesowałoby ich dołączenie do społeczności, gdyby coś się w tej społeczności działo. Teraz pobierają liero i widzą "oho, pokolenia ciągle są najfajniejszą mapą, promode jest najbardziej pro, a liero 1.33 jest najbardziej jeden trzy trzy... nic się nie zmieniło". Niby jest openliero, ale przeciętny rzehuj nawet nie zauważy, że to dzięki niemu liero mu działa z dźwiękiem na windows 7. Zrobienie nowej mapy klasy pokoleń pomoże tryliard razy bardziej niż rozdawanie ulotek. A nawet jak nie pomoże w zdobywaniu nowych ludzi, to aktualni gracze będą mieli dodatkową porządną mapę do grania :>. Więc, jeżeli macie czas i ochotę weźcie się za to. A najlepiej za przerobienie map 1v1 (leek, skill, nerd, hewy, emo) z gusanos promode do liero. To mapy na całkiem przyzwoitym poziomie, ładnie zrobione z pewnością wylądują w Ligowej Wersji Specjalnej, czy innej megapaczce liero.
Uciekajmy do smolnetu