2020-07-13 17:16:25

Aktualności:

Kasowane są wszystkie wiadomości nie stosujące się do regulaminu Forum


Warp Speed - Druga alpha

Zaczęty przez Wesz, 2010-08-08 22:17:18

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Wesz

Dobiliśmy do kolejnej publicznej alphy. Wprowadziliśmy bardzo dużo zmian, którymi jednak nie będę was zanudzał. Alpha jest bardziej user friendly, posiada prowizoryczne menu z informacjami dotyczącymi klawiszologii, możliwość wczytania mapy bądź też opuszczenia gry. Dodatkowo te same informacje dostępne są w dowolnym momencie gry pod klawiszem F1. Wprowadziliśmy również "GPS" który pokaże wam kiedy możecie się obrócić oraz w którym kierunku obrócicie się po wciśnięciu konkretnego klawisza.

Dodatkowo przyłożyliśmy się do strony wizualnej i dajemy wam do wglądu oteksturowaną test mapę. Mapa sklejona z kilku tekstur w klimatach "alien" i "hi-tech". Żeby nie było nudno, poza bieganiem i podziwianiem tekstur można postrzelać sobie do metalowych dysków z Rocket Launchera i Plasma guna (info o tym w grze). Hardkorowcy mogą sobie nawet potrickować z rocket jumpami/plasma climbami.

Małe HOW-TO, info o grze i o planach na przyszłość można znaleźć w filmie Warp Speed 2D Multiplayer shooter alpha overview na naszym kanale youtube.

Kilka skrinów na zachęte:
Download


Chętnie wysłuchamy waszych opinii i sugestii.

Shivek

Haha, ciekawe jaka będzie przyszłość! Warp speed w 3d :) ??
<robal_czarny><strzela>