2020-07-13 22:02:41

Aktualności:

Znasz angielski i wiesz co to irc? To idź na: irc.fragzone.se channel #liero


LieroPiwoTron

Zaczęty przez ChanibaL, 2011-01-15 23:00:16

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ChanibaLczyli spontaniczny minim33t za tydzień w stolicy!


W planie
  • Liero
  • Ekhemm...
  • Tron (w kinie 3D)


To jak, o której godzinie zaczynamy?
rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1

Doman

Po przeczytaniu kilku recenzji nie mam zbyt dużych nadziei co do filmu, ale w takim szacownym towarszystwie... Tylko jaki jest plan?
May the Schwarz be with you!

barnex

2011-01-19 19:05:58 #2 Ostatnia edycja: 2011-01-19 19:22:15 by barnex
W tej chwili plan wygląda następująco:

1 <strzela> Piwo przed tronem, żeby się zebrać w miłej atmosferze i przygotować na oglądanie. Gdzieś na mieście. Nie wiadomo kiedy i gdzie. Sugestie mile widziane.
2 <strzela> Tron w Arkadii (18:40)
3 <strzela> Piwo i liero u barneksa (Praga Północ) aż nam się znudzi albo wstanie słońce.
4 <strzela> ? ? ? ? ? ?
5 <strzela> PROFIT

Planowane atrakcje: Przejazd tramwajem, wizyta w sklepie z piwem, zwiedzanie pragi w środku nocy (nocny do centrum mam 3 minuty spacerkiem od domu, więc takie sobie zwiedzanie).

Szacowne grono o którym już mniej więcej wiadomo, że wpadnie: barnex, c0oba, sea (?), zapu (tylko do końca trona), ChanibaL, Lionbest (?)

Doman

W Arkadii jest Bierhalle, ale tam raczej drogo. Ale w tych fast foodach nie znajdzie się przynajmniej jeden z browarem w plastikowych kubkach?
May the Schwarz be with you!

barnex

2011-01-20 17:21:10 #4 Ostatnia edycja: 2011-01-20 17:45:28 by barnex
Hmm, internet mówi, że Bierhalle chce 8zł / 0.4 L i 20zł/1L. To nie jakoś strasznie drogo jak na Warszawę, dla mnie dopóki chcemy tam wstąpić na jedno czy dwa piwa całkiem ok - zwłaszcza że piwo podobno dobre, a lokalizacja dla celów zebrania się przed seansem wygodna.

<owco> Propozycja: spotkać się tam jakoś w okolicach 17:30-18, poczekać na ewentualnych spóźnialskich przy piwku i rozmowach. Wyjść koło 18:30 poszukać biletów. Chyba nie opłaca się bawić w rezerwacje, skoro trona już mało gdzie grają?

Kto ma ligową koszulkę (i się w nią mieści) może założyć, będzie bardziej epicko.

[kolejny edit] A, zapomniałbym. Oczywiście do grania najlepiej wziąć jakieś laptopy, klawiatury na USB i takie rzeczy, co to się zawsze bierze na takie okazje. Fajnie by było gdybyście mieli już poinstalowane liero, bo internet u mnie bywa zawodny i ogólnie jest marny. Ja mam jednego kompa z jedną nadającą się do grania klawiaturą i może jeszcze laptopa spróbuję uruchomić, ale to stary szmelc :<

Doman

Jeżeli mamy głosować to dla mnie Bierhalle na biforka może być. Ale może ktoś będzie chciał opcję ekonomiczniejszą.
Anyway na 90% będę szedł prosto z pracy to zabiorę laptopa. Postaram się poinstalować wszystko zawczasu. Wezmę też klawiaturę na USB i swoje dingoo (można na nim odpalić openliero, niestety tylko z gupim botem).

W razie czego numer Barnexa mam, a mój jest na forum gwardii.
May the Schwarz be with you!

ChanibaL

Jest jeszcze względnie niedaleko http://www.gniazdopiratow.com.pl/index.php?id=3 ale muszę spytać o której otwierają. Dojazd z tamtąd do arkadii powinien trwać 15 minut max., sama knajpa jest 5 minut od metra.
rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1

barnex

Przeprowadziliśmy małe głosowanie na IRCu i wyszło nam, że bierhalle. Spotykamy się koło (albo trochę przed) 18:00.

barnex

2011-01-22 03:02:26 #8 Ostatnia edycja: 2011-01-22 12:12:57 by barnex
LieroPiwoTron, czyli mistrzostwa Warszawy (stycznia? pierwszego kwartału? Bo mam nadzieję, ze to jakoś powtórzymy) 2010 zakończone. Mistrzostwa były rozgrywane w systemie każdy na każdego.

Pierwsze miejsce: Lionbest (9 pozostałych żyć)
Drugie miesjce: c0oba (6 pozostałych żyć)
Trzecie miejsce: Barnex (4 pozostałe życia)

Poza podium:
Doman (3 pozostałe życia)
Chanibal (0 pozostałych żyć)

Chciałbym zaznaczyć, że poziom w wawce jest tak wysoki, że każdy zawodnik pokonał aktualnego mistrza Polski :>

Załączam zdjęcie mistrza i wicemistrza (od lewej patrząc) podczas pojedynku na śmierć i życie.

Greybrow

Przepraszam, ale czy aktualny mistrz Polski był przytomny podczas rozgrywek? ;)

barnex

Wyglądał na przytomnego, ale możliwe że dobrze się maskował :). Choć podejrzewam, że oglądanie Trola^H^Hna zniszczyło jego morale i pozbawiło go chęci życia.

Doman

Podejrzewam, że morale Chanibala zostało zniszczone już podczas widowiskowego salta w tył zakończonego lądowaniem na plecak i utratą 0,5 l substancji dopingującej (nie wspominając o zalanym Logitechu, który jednak dał się dosuszyć).

Ze swojej strony nadmienię, że warunki rozgrywek były dalekie od optymalnych - klawiatura zacinała się przy próbie skierowania celownika w dół, a lina popsuła się zupełnie i nie chciała dolatywać do sufitu.
May the Schwarz be with you!

c0oba

Nie zapominajmy o broniach, które były spowolnione i osłabione. Pewnie to przez te cholerne linuxy, które nie potrafią natywnie obsłużyć liero. Wydaje mi się jednak, że wszyscy mieli takie samo krótką linę, a klawiatury zacinały się dokładnie w tym samym momencie.