2020-01-22 13:04:54

Aktualności:

Kasowane są wszystkie wiadomości nie stosujące się do regulaminu Forum

Liero przez sieć na silniku Haxball

Zaczęty przez Greybrow, 2011-07-02 15:10:47

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kuraj

Nie wiedziałem, że dożyję tego dnia, napierw DNF, teraz to...

Zostaje tylko HL2:ep3

Jest szansa na klasyczy HUD z 1.33? :D

Shivek

CytujZostaje tylko HL2:ep3

A Gusanos 1.0? :)
<robal_czarny><strzela>

Greybrow

A po co komu Gusanos, jak jest Liero? :]

Shivek

Wspominam tylko. Pamiętam jak kiedyś grywałem po parę godzin w Gusa przez sieć. Ba, nawet promołdowy serwer żył.
<robal_czarny><strzela>

pico

Ja mam pytanie , czy docelowo ta gra to będzie po prostu openliero + netplay, czy też gra będzie raczej podobna do tego, co widzimy teraz na zdjęciach (i czy pierwsza opcja jest tak naprawdę możliwa bez spędzenia nad tym 1337 lat)?

Greybrow

Wersja pierwsza jest w tej chwili grywalna. Chyba, że masz na myśli podzielony ekran.
Brakuje 'jedynie' menu, a do tego Basro chce przepisać od nowa kod menu również w Haxball, żeby kod był wspólny i łatwiejszy w późniejszych aktualizacjach.

gmp

Może to trochę głupie, ale cóż:
czy dałoby się zrobić wybór typu serwera? Jestem z grona Gusanosa i fajnie by było, gdyby w tej netówce była opcja wybrania moda (każdy może sobie go nazywać inaczej). Przy zakładaniu serwera można by było wybrać "Liero" lub "Gusanos", byłyby jak na razie tylko 2 typy, a każdy z nich różniłby się brońmi charakterystycznych do tych gier.

Greybrow

Z tym to do basro. Na razie sprawa utknęła na przepisaniu od początku systemu menu, tak żeby było takie same w haxball i liero.

Cookie

Czekam z niecierpliwością ;) Powodzenia
Mleko?

Kondzior1996

2011-09-05 21:01:47 #24 Ostatnia edycja: 2011-09-07 19:33:50 by Kondzior1996
Też się nie mogę doczekać. Codziennie po szkole wchodzę na forum i sprawdzam czy jest coś nowego na ten temat  ;)  

<robal_niebieski> <strzela>

Greybrow

no ja też
Rozwój tkwi w tym samym miejscu co ostatnio.

Kondzior1996

2011-09-09 15:33:54 #26 Ostatnia edycja: 2011-09-10 19:33:37 by Kondzior1996
A jak długo może to jeszcze potrwać?  ???

pico

Oby ten projekt nie podzielił losu "Glizdy".
Praca jest zawieszona czy trwa cały czas?

Van_Hoover

Cześć, macie już pacha do netó? pomurz!!1one

Greybrow