2020-06-02 13:11:57

Aktualności:

Podczas rejestracji niezbędny jest działający email!

Liero przez sieć na silniku Haxball

Zaczęty przez Greybrow, 2011-07-02 15:10:47

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Robaq

Smutna prawda jest taka, że Liero jest tak martwe że nawet najfajniejsza i najbardziej obiecująca do tej pory opcja Pacha do Netó odbiła się po forum z siłą niemrawego pierdnięcia.
Jak chcecie żeby to wyszło, to róbcie szum, organizujcie ataki terrorystyczne itp, a nie stękajcie raz na miesiąc że pacha nie ma.

Btw, nie sądziłem że dożyje czasu, kiedy spamboty zapanują nad forum LL...
Liero przymiera głodem, deal with it

Avocado

Są jakieś postępy?
Bardzo mnie interesuje ten projekt.

Greybrow wiesz kiedy mniej wiecej ukaże się ta nowa gra? (Może jeszcze w tym roku? ^^')
.

barnex

Sam silnik został w zasadzie skończony jakiś czas temu, ale brakuje wyboru map, broni i tym podobnych interfejsowych rzeczy.
Basro projekt odstawił i od skończenia silnika (kilku miesięcy) zgodnie z moją wiedzą nic z nim nie robi.

pico

Daj maila do Basro, zaspamujemy mu skrzynkę prośbami o kontynuację pracy  :devilish:

barnex

Basro można spotkać na kanale #liero na quakenecie (zresztą na #ligaliero też).
Spamowanie raczej nic nie da, możesz spróbować przesyłania dotacji na haxball.com :P

Darnok6991

Czyli pozostaje nam tylko czekać..?
A jest chociaż jakaś zbliżona data wydania  ???

barnex

Rozpierd

Liero to jest słodkie jak miód, czekam z ciepliwośćią. Moje mody (około 20 różnych modów) mam zamiar wydać w paczce jak ktoś o to poprosi. Hai liero.
Liero ma moc.

Shivek

CytujJak chcecie żeby to wyszło, to róbcie szum, organizujcie ataki terrorystyczne itp, a nie stękajcie raz na miesiąc że pacha nie ma.

W CSie nie przeszło :C  <robal_czarny><strzela>
<robal_czarny><strzela>

kujon

Jakieś nowinki dotyczące patcha do netu : D?
»»»»»»»»»

Greybrow

jak to nie przeszło w ceesie, robią przecież nowy :o
a pach do netu jest, tylko utkneła sprawa na menu, co się łączy z przepisaniem sporej części kodu :/

Shivek

Cytujjak to nie przeszło w ceesie, robią przecież nowy

albo ja nie kumam twojej wypowiedzi, albo ty nie kumasz mojej poprzedniej :)
<robal_czarny><strzela>

Darnok6991

Skoro sprawa utkneła na menu to może warto by się było zwrócić do jakiegoś programisty skoro Basro nie ma czasu na kontynuacje robót ??? Mój kuzyn jest dobry w te klocki, może on by coś wskórał w wolnym czasie  :D
Mógłbym się do niego zwrócić gdyby ktoś się zaciekawił moim pomysłem  8)

Greybrow

uderzajcie do Basro na ircu na quakenecie na kanale #liero

barnex

Basro raczej nie odda kodu, bo planuje go skończyć samemu.

Wg. moich szacunków (skomentowanych przez niego 'whatever', opartych na informacjach kiedy zacznie i ile to powinno zająć) możemy się spodziewać fliero najwcześniej w połowie lipca.