MOBILIZACJA_2012?

Zaczęty przez ambasador, 2012-01-10 17:28:13

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mama puści Cię na poligon?

Tak, cieknie ze mną!
Tak, bo czeko na pacha do netó
Zapytam
Nie, nie mogę wyjeżdżać dalii niż osiedle
Niebo jestem skwarkiem

ambasador

2012-01-10 17:28:13 Ostatnia edycja: 2012-01-10 21:51:02 by ambasador
 W związku z nadchodzącym końcem świata, apeluję do was wyznawcy krwawej miazgi ciekającej na win98 i nie tylko. Ruszmy zady i razem wykombinujmy jakiś wspólny weekend!
Pomyślcie sobie, że jeśli każdy z nas da choćby jeden pomysł na zorganizowanie tego wszystkiego, to wspólnie będziemy w stanie stworzyć jedyny w swoim rodzaju plan okupacji jednego z mieszkań, lub kawiarenki w tym kraju. Chciałbym jednak podkreślić, że wiadomość ma charakter czysto spontaniczny.
Niestety, nie mogę zapewnić wolnego mieszkania, ani nawet pomieszczenia socjalnego. Piwnica też raczej odpada, ze względu na małą powierzchnię użytkową. Jedyne co mógłbym zagwarantować, to trochę kasy na utrzymanie jeszcze zipiącego forum, swoją okrutną gębę, oraz wysokiej jakości samogon, produkowany przez zacnego 78 letniego dziadka imieniem Stanisław. LEEEPPSZZZYYYYYY : )
Chciałbym jeszcze raz zobaczyć wasze facjaty, zważywszy na zagładę, która nas czeka. A z uwagi na to, że nie każdy może w tym momencie wstać i ruszyć na kolejne mistrzostwa, proponuję by wyżej wymienioną rywalizację przeprowadzić w sezonie letnim, kiedy to po zakończonym turnieju, moglibyśmy wspólnie wyjść potańcować w jakimkolwiek pubie, nie patrząc na kaprysy pogody. (Nomind, do tej pory nie mogę sobie odżałować tego, że nie poszedłem wtedy z wami :) )
Jeśli ktokolwiek z was jest wstanie udostępnić/załatwić jakąś miejscówkę, i ma ochotę by spędzić czas z ludźmi, którzy lubią od czasu do czasu zabić robala, wychodzę z prośbą o natychmiastowe działanie w tym kierunku.

Ambek
------------------------------------------------------------------------------------
|| O! I mamy jakiś trop!
|| Ps. Doskonałą masz pamke bracie. ;)
\/
It's this way because that's the only way we do it.

Netsu

Elo man! Pomysł spoko, ale jak to wykle z leiromeetami bywa kiepsko u mnie z czasem na dalsze wyjazdy, więc nie wiem czy i kiedy bym mógł po Polszy się poszwędać.
Jakby było we Wrocku to bym się pojawił niemal bankowo i pokazał wam gdzie stały wszystkie najlepsze pozamykane już kluby :> Mógłbym kogoś nawet przekimać, ale z miejscem na mitanie się to nieco już gorzej.
Może najpierw na termin się zdecydować?
Also, dobrze cie pamiętam z VOMLL czy coś mi się pojebało?
My hopemage - trochę moich gier
Jumpy - The Ultimate Deutsche Dieselpunk Mayhem Totalfest

ChanibaL

Szczerze, wstyd mi. Od dobrego miesiąca trzymam otwartą zakładkę forum LL za każdym razem obiecując sobie, że coś napiszę, zobaczę czy inni też tak mają i wreszcie zbierzemy się do przysłowiowej kupy. Jeśli nie w realu to choćby jakimś gusanosem czy w bierki na ircu zagrać.

Koniec opierdalania! <robal_niebieski> <strzela>

Ze spotkaniem to nie wiem czy trzeba czekać aż do letnich miesięcy, ale na pewno nie zaszkodziło by zlitować się nad biednymi studentami i dać im szansę zdania sesji, czyli gdzieś środek lutego lub później. Ja ze swojej strony mogę zaoferować kawalerkę w Warszawie (Wola), nie ma tam może tyle miejsca co w tym mieszkaniu co udało się spotkać w Kielcach z Greybrowem, BJ i Lionbestem, ale kilka osób się zmieści bez problemu. Zresztą miejscówa w kielcach też być może będzie do użytku, ale w wakacje, jak studenci co im wynajmuję wyjadą.
rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1

ambasador

2012-01-11 09:48:48 #3 Ostatnia edycja: 2012-01-11 13:48:43 by ambasador
Byle by było w miarę ciepło, bo podobno zima jeszcze ma dowalić w lutym, albo i późnii Chanibalu. Btw Super inicjatywa Kielecka.

+"Koniec opierdalania!" :)
It's this way because that's the only way we do it.

Wesz


Rozpierd

Ja mógłbym wpaść co najwyżej do warszawy/krakowa/lublina, gdyby to mi się kleiło z moimi turniejami mangi, ponieważ wtedy jadę na parę dni. Dawno mnie tu nie było, z 3 lata i mam chęć zmienić Pseudo + swoje zaangażowanie. Jak coś jestem z podkarpackiego.
Czy da się zmienić mi pseudo na forum z rozpierd na inne? Powiedzcie admini proszę.

pss. ciekawe kto mnie pamięta 3 lata temu xD.
Liero ma moc.

ambasador

[ot]Z tego co pamiętam, to kiedyś grasował po forum jeden diabeł co zmieniał nazwy użytkowników za jeden podpis.[/ot]
It's this way because that's the only way we do it.

barnex

Też mam kawalerkę w Wawie, nie wiem jak tam teraz ChanibaL mieszka, ale jak na kawalerki chyba jest przeciętnych rozmiarów. Myślę, że powyżej  8 osób będzie nieznośnie.

Możemy zawsze pokombinować w kierunku czegoś rozproszonego -- np. wspólne piwo i część oficjalno-imprezowa na mieście a potem dogorywanie i liero po mieszkaniach w mniejszych grupach.

Mogę się też przejechać gdzieś, w końcu koniec świata nie jest co roku.
Uciekajmy do smolnetu

[VT].:nomind:.

Wawa spoko. Gdzieś dalej to pewnie średnio.
Liero chętnie.
Piwko chętnie.
Może mi się uda przyciągnąć [VT]Edgecrushera też jak coś.
Dzięki za kontakt mailowy – bez tego bym tu nie trafił.
.: [VT] no!mind :.    ::The High Council Of Steven,  Vermis Templari Liero Clan ::
Disco per Spiritum Sanctum: sum homeopate. Haec veritas est. Hihi crede et mendum in aeternitate viva zwei [ruf mich an!!]

ambasador

2012-01-11 22:17:09 #9 Ostatnia edycja: 2012-01-11 23:19:44 by ambasador
I glanc! Zbirej Edzia i ogieeeń.

(jeszcze Wodzu mógłby głos zabrać) ;)
It's this way because that's the only way we do it.

[VT] EdgeCrusher

Ja też chętnie chętnie i nawet lokum mogę udostępnić do tych zbożnych celów bo miejsca trochę by się znalazło ino lepiej w okresie cieplejszych temperatur bo nie mam ogrzewania na poddaszu :)
EdgeCrusher Proud Member of The Vermis Templari, Memeber of the High Council Of Seven

Doman

W Warszawie będę na 90%, byle w weekend. Wyjazdowo też chętnie, ale z czasem może być różnie. Choć te Kielce to w sumie niedaleko są.
May the Schwarz be with you!