2020-09-27 00:20:10

Aktualności:

Podczas rejestracji niezbędny jest działający email!

Dungeon Siege

Zaczęty przez Smoothguy, 2002-10-04 14:31:06

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Smoothguy

Gra Dungeon Siege wydana przez Microsofta zrobiła na mnie niezłe wrażenie. Zwłaszcza grafika i prostota rozgrywki. Muza jest dopasowana do klimatu. Szkoda, że świat, ani nawet potwory i bronie z nich wypadające nie są losowo wybierane.

Napiszcie co wy sądzicie o tej grze.

PS. Mój kolega i ja zażartowaliśmy se, że nawet gdy spotykasz potwora, to od razu jest ustalone kto zginie i kto go uzdrowi:)

Biernath_John

Na mnie też wywarła. Bardzo ładna, fajna itd, przez... pierwsze kilka godzin. To najnudniejsza gra oprócz GTA3 jaką ostatnio widziałem... Jak można się na to tak napalać? Sześcioosobowy team, wszyscy z łukami i tylko klikasz żeby szli dalej i żeby zbierali przedmioty... i walka, walka walka (zieeew).... i strzelają strzelają.... i napój wypić i strzelają walka walka... brrr. W multiplayer jest fajniejsza ta gra trochę, single to pomyłka.

A wygląda ślicznie, teren jest fajny, kolorowy, animacje ładne... zmarnowana szansa po prostu.

De Talus

2002-10-04 22:40:22 #2 Ostatnia edycja: 2002-10-05 21:36:48 by Talus
w końcu to mikrosyf, co by się po tym spodziewać. jedyne co im się udało to  Flight simulator.

-------
|| ale do wszystkiego co ms się dopisze to wychodzi niezły syf
\/ kolejny przykład MECHCOMMANDER 2, zwalony MECHCOMMANDER 1 -odlot (do dodatku ms też się dowalił, ale tam na szczęście tylko misje są i klanem można grać, a nic z enginem)
* czasem się pojawie

[VT] Patrys

to NIE JEST gra napisana przez microsoft! ms jest WYDAWCA tej gry. wiec to Gas Powered Games cos zmascili. gra jest zaj*bista w multiplayerze, a singla tez sie za pierwszym razem miodnie przechodzi (ja nie mialem samych lucznikow ;D)
Patrys
The High Council of Seven
Vermis Templari

Smoothguy

BJ. Mi ta gra sie podoba. Może jak grałeś na Easy, to ci się wydawała łatwa:). Rzeczywiście jest ona prosta, ale tu chodzi o klikanie. Ja np. lubie omijać pociski. Jakoś po prostu wciąga. Jesteś ciekaw kogo zaraz spotkasz. Co się stanie, czym cię ta gra zaskoczy. Ja tam walcze z ciekawości klikania i podziwiania tej GRAFIKI!!! Ta grafa jest najładniejsza jaką kiedykolwiek widziałem! I chodzi (z tego co słyszałem) nawet na celeronie 400 TNT2 i 64MB ramu. Po prostu cool.
Chciaż gra ma też wady. Nawet mi się nie chce ich wymieniać, bo kto grał to widział, a kto nie... to niech zagra!

Biernath_John

No mówiłem, tam oprócz tej grafiki to nic nie ma... a czy jestem ciekawy kogo spotkam? Nie! Bo wiem że będzie to bez wątpienia horda 10 krwiożerczych pająków (od tych potworów można się porzygać, w kółko to samo).

Nie grałem na easy młotencjuszu. Nigdy nie gram na easy >:(

Nawet tego klikania tam nie ma dużo, bo ustawiasz drużynie żeby sama walczyła... nudaaaaaaaaaaaa.

[VT] Patrys

to kiepska bardzo gra na dobrym bardzo engine jest. grafika moze i ladna, ale na tnt2 i celeronie 400 to mozesz chyba w trybie slideshow ja odpalic. a urozmaicen tyle co kot nasral. nuda i nuda. duzo ciekawsze sa swiaty tworzone przez grupy zapalencow niz ten oryginalny. fajna strona tej gry to jest multiplayer i ukradziony z Final Fantasy pomysl na "High Utraean Basilicus" - w wielu grach tego brakuje bardzo.
Patrys
Vermis Templari

Smoothguy

Jeśli zostawi się drużyne, żeby sama walczyła, to najczęściej kończy się to szybkom śmiercią większości bohaterów...
Tu trzeba szybko działać (chyba że włączysz aktywną pauze:)), wykryć wroga, ustawić się do walki, każdemu zmienić broń, na to co się w tej walce przyda, zaatakować i zniszczyć. Mnie po prostu ta gra wciąga i tyle...

Biernath_John

No mi jakoś cały czas drużyna walczyła samodzielnie, jedyne moje ingerencje to była właśnie pauza na napoje albo wycofanie się.

BTW. aktywna pauza to zdecydowanie najlepszy patent w tej grze - wspaniała sprawa. Gdyby w tych wszystkich RTSach i rpg z walką real time dali coś takiego to by było miodzio.

Smoothguy

No wiesz...
Niektórzy nie lubią włączać pauzy, bo wolą całkowity real time. Ja lubie aktywną pauze, ale nie używam jej specjalnie często...

[SS]Crusher

pauza aktywna była jush w BG
Buck OFF!!!!
B4L
coza idiotyczne nicki, no jak bracia....

Biernath_John

W DS jest dużo bardziej aktywna - można włazić do ekwipunku np. Z dwojga złego (BG i DS) wybieram DS.

[VT] Patrys

ja chcialem dodac, ze system rzucania scrolli bardzo niewygodny i wogole. trzeba wlaczyc pauze, wsadzic kolesiowi scroll w ksiazke, wylaczyc, uzyc, pauzowac again i wsadzic mu czar spowrotem w pusty slot. czary tez sa takie sobie. jak loilem po sieci to mialem postac na 109 lev, a w plecaku 8 pelnych ksiazek z roznymi czarami. nie wiadomo po co jest tez zdolnosc-widmo 'ranged' - na nic nie wplywa, nic jej nie wymaga. robilem pare modow do DS zanim gra calkiem zdechla i jestem pewien ze ta zdolnosc do niczego nie sluzy wiec nie oplaca sie byc lucznikiem jako podstawowa specjalizacja.
Patrys
Vermis Templari