2021-10-23 09:24:18

Aktualności:

Podczas rejestracji niezbędny jest działający email!

Liero i Windows XP

Zaczęty przez [VT] Patrys, 2001-11-22 12:09:28

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Majkelon

Ale ale. Miloszzz. Nie wziąłeś pod uwagę, że gość może mieć wyłączone pokazywanie rozszerzenia pliku. I wtedy zapisze mu liero.bat.txt. I co? Przykro mi to stwierdzić ale Twoje instrukcja jest do kitu.  :)

Miloszz

Nie, bo wziąłem nazwę w cudzysłowy. Hahaha.
Cytujb)W polu "nazwa pliku" wpisujesz "lieroxp.bat" (razem z cudzysłowami).
Miloszz@chrome.pl | Jog | Homepage | N Liero v.1.3.1 | Liero, G i W!
COME TO THE DARKSIDE
We have cookies

Psymon

nie działają mi twoje instrukcje

Miloszz

COME TO THE DARKSIDE
We have cookies

mack

uff... dzięki 2 dni temu zadziałało... uratowałeś mnie od grania na 98 :D

Eryk

Cytat: [ALC-X].jaras.[PL] w 2002-12-11 11:42:53
jezu - po prostu uruchamiaj liero z parametrem /N, czyli jeśli używasz windows commandera wejdź do katalogu z grą i wpisz LIERO.EXE /N i naciśnij ENTER.

Data wysłania: 2005.12.03 19:11:36
Gdy usiłuje uruchomić liero , wyskakuje mi komunikat od 16-bitowego podsystemu MS-DOS o nieprawidłowej nazwie programu i sprawdzaniu pliku PIF . Mam 13 lat i nie znam sie na żeczach na tym poziome . Prosze o pomoc . Mam Windows XP Proffesional Edition .

Smoothguy

O ile się orientuję, po prostu chciałeś uruchomić grę przez plik Liero.pif, czyli skrót do gry, który został już wcześniej utworzony, a skrót ten pewnie ma niepoprawną ścieżkę dostępu. Jeśli masz Windows XP to po prostu utwórz nowy skrót do gry i dopisz w konsoli po spacji /n (dokładnie, jak to zrobić, jest opisane w pierwszym poście w tym temacie).

Biskup_Joe

Cytat: Eryk w 2005-12-03 19:21:20
Mam 13 lat i nie znam sie na żeczach na tym poziome . Prosze o pomoc . Mam Windows XP Proffesional Edition .

Chłopie poznaj się na ortografii, z czasem dojdą komputery.
Bartek jeste

Miloszz

* Miloszz też ma 13 lat (za tydzień), czy przez to jestem fajny?
COME TO THE DARKSIDE
We have cookies

ChanibaL

W razie kłopotów z plikami .pif na 99% rozwiązaniem ich będzie proste ich skasowanie, same się odtworzą już z normalniejszymi ustawieniami.
rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1

pio89

ludzie, wyłałby mi ktos liero na maila, bo mam problemy ze ściągnieciem:( najlepiej najnowsza wersje, kompatybilną z windowsem xp. dzieki z góry. pozdro:)
Data wysłania: 2006.01.12 21:48:57
mój mail: piotreko-89@o2.pl

Jerac

Problemy ze ściągnięciem? Tzn?

Na wypadek gdybyś nie wiedział: Na stronie głównej jest dział "plikownia". A tam Liera różne i różniste.
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

ChanibaL

Gdzieś trzeba wyraźnie podczas rejestracji przekazać, że jeśli ktoś chce dostać odpowiedzi na swoje pytania to niech ich posłucha na forum a nie 'wysłałby mi kto na maila'.

ColonelMatey

No i podczas rejestracji pokazać wyraźnie (bardzo wyraźnie) FAQ, by nie byłoby tematów "Cze jak siemw GRA w LEROI PO NETÓ!?!!??!?!??!?!? ;00000000 Moo!"

ChanibaL

Coś przeczuwam, że na niektórych by nie zadziałało nawet zmuszanie wpisania w pole tekstowe 'tak, rozumiem, że na maila nie dostanę odpowiedzi, a tylko i wyłącznie przez forum', ale wypisanie części FAQ takiej co się odnosi to n00bskich pytań by napewno nie zaszkodziło.