2021-06-22 23:51:53

Aktualności:

Podczas rejestracji niezbędny jest działający email!

MAŁYSZ

Zaczęty przez KRYS, 2003-01-22 00:24:38

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

KRYS

Wypowiadajcie sie na temat Malysza ( gry )
podoba wam sie   ski jump
jak tak to ile razy dzienie grasz
podobaja ci sie starsze wersje malysza czy nowsze
prosze o wasze wypowiedzi
 :o

[VT] Patrys

ski jump deluxe ostatnio widzialem jak bylem w 2 klasie ogolniaka, czyli...4 lata temu?
Patrys
The High Council of Seven
Vermis Templari

Denethor

Ja w DSJ ostatnio gralem z 2 lata temu jak Małysz pierwsze zwycięstwa odnosił. Teraz DSJ jakoś już nie przyciąga.

AAA

ekhm pełna nazwa to
deluxe ski jumping

grałem w to jak małysz początkował
teraz mi się ni podoba jak dawniej
znudziło się

Biernath_John

Nigdy mnie to nie wciągnęło. Nie mogłem pojąć czym się ludzie tak jarają grając w to.

sir_Kris

eh o co w tym skakaniu w ogóle chodzi .Dla mnie to jak symulacja biegania na komputerze. Raz grałem w taką w czasach amigi.
Zabawa polegała na szybkim łamaniu dżoja to w prawo, to w lewo.
Interesujące bardzo to było...
Sir Kris, twórca mapy TERAZ3

Selfless Exorcist

Cytat: Biernath_Jack w 2003-01-22 22:04:17
Nigdy mnie to nie wciągnęło. Nie mogłem pojąć czym się ludzie tak jarają grając w to.

Jak ja
Ty, który ciemniejszy od zmroku;
Ty, który w karmazyn przybrany bardziej niźli krew płynąca;
Ty, który pogrzebiony w czasie mijającym; W Twym imieniu, o Wielki;
Oddaję się ciemności; By tym głupcom, co grodzą mi drogę,
Razem zgubę przynieść i nikt nie będzie w stanie jej uniknąć!

Kampino

nie zamierzam się wyłamywać z szeregu
też taj gry nie lubię i nie rozumiem tych co w to grają
Wotl
Liero CCCP - v 1.03 z dnia 21.III
gg.2649465

Durbik

A ja rozegrałem dwa czy trzy sezony. Mój zawodnik nosił szatanistyczne imiona i czarny kombinezon. Jak na zręcznościówkę bardzo fajną fizykę miała ta gra.

Nawet pobiłem rekord Polski na jakiejś skoczni (bodajże Węgry?), ale zapomniałem wysłać/nie chciało mi się.
Odwiedź wiz8.prv.pl, pierwszy polski fansite o Wizardry 8.

KRYS

Teraz wiem ze wiekszosci znudzila sie ta gra
A CO Z NOWA WERSJA MALYSZA ? / tez juz nuda czy czasami mozna jeszcze  zagrac
oglodajac skoki narciarskie i widzac ze malysz niezawsze dobrze skoczy ( tak dobrz by byc pierwszym ) to niemacie ochoty sobie zagrac i skopac innym skoczka tyłk......

czekam na asz komentarz

[VT] Patrys

2003-01-24 11:52:52 #10 Ostatnia edycja: 2003-01-24 15:27:25 by Durbik
Ja nie oglądam Małysza nigdy, bo mnie to tak ciekawi jak sadzenie drzew na kanale Tree Channel 24/7. A cała ta małyszomania to jest dla mnie coś równie chorego, jak harrypoteromania czy nasza forumowa dragonballomania. Nic do gościa nie mam, ale czemu ludzie podziwiają kolesia, który zjeżdża z górki na nartach? Dla mnie kimś bardziej wartościowym są polscy naukowcy, którzy nowy laser skonstruowali.

Nono, zielony!
Patrys
The High Council of Seven
Vermis Templari

Jaras

hmm - to jestem do tyłu, bo wiem tylko o niebieskim. ale z drugiej strony to takie trochę lipne, bo zrobili niebieski, teraz zielony, później fioletowy, żółty, niewidzialny itp. itd. tak więc polska stanie się światowym potentatem w produkcji kolorowych, nikomu nieprzydatnych laserów (proszę o sprostowanie, jesli nie mam racji, gdyż wydaje mi się, że gdzieś czytałem, jako by niebieski laser był na ch*ja przydatny, ale nie jestem tego pewien).

Express

2003-01-24 22:25:40 #12 Ostatnia edycja: 2003-01-24 23:31:38 by Express
Ten temat ma już niewiele wspólnego z Małyszem...

Niebieski, z całą pewnością. Ja czytałem, że podobno można nim precyzyjniej kierować (cokolwiek by to nie znaczyło) - wygląda na to, że np. wypalanie płytek to taka robota "z grubsza", bo czerwony laser nie nadaje się do precyzji... :)
Gdzie to czytałem nie pamiętam, ale podobno ma dużo zalet właśnie.

[e]
O niebieskim laserze:
"Wytwarzają one światło o krótszej fali niż inne urządzenia tego typu, co pozwoli na czterokrotne zwiększenie porcji informacji zapisywanych na dyskach optycznych w porównaniu na przykład z zapisem przy użyciu światła czerwonego;"
Tu można jeszcze poszukać, innych portali nie chce mi się pzreszukiwać:
http://www.wprost.pl/ar/?O=12844
http://www.wprost.pl/ar/?O=36339
http://www.wprost.pl/ar/?O=9026

To może zielony też zrobili? Albo ma hmmm.... taki... "morski", zielono niebieski kolor :)
|
|
V

Durbik

2003-01-24 22:44:15 #13 Ostatnia edycja: 2003-01-24 23:47:33 by Biernath_Jack
No to ja jestem pewny, że w gazecie wybiórczej czytałem o zielonym laserze. Może się im coś pomyliło, albo np Michnik chce znów oszukać prawdziwych Polaków (lol)

_________

koniec OT, definitywny <--
Odwiedź wiz8.prv.pl, pierwszy polski fansite o Wizardry 8.

zap

co można jeszcze o DSJ powiedzieć niby?