2021-01-28 00:31:07

Aktualności:

Znasz angielski i wiesz co to irc? To idź na: irc.fragzone.se channel #liero

Najlepsza mapa ligowa

Zaczęty przez Durbik, 2001-10-12 01:08:53

Van_Hoover

szszszszsz... w bunnycata nie ma z kim grać u mnie bo jakoś hmm... robię innych na niej, no ale plansza bardzo dobrą jest [bardzo dobrze działające bunnyhopy, fajne miejsca na mapce (bunkry, oczy kotka) i całokształt] szkoda w sumie, że nikt w okolicy kogo znam nie potrafi na niej śmigać ja ja=| ...szszszszsz

Wesz

Bunny Cat to retro mapka,jak na tamte czasy jest spox

[VT] EdgeCrusher

Etam! KrolikKot to jedna z najlepszych mapek jakie kiedykolwiek powstala. Swieteni wyliczona, wymierzona i zdecydowanie ponad czasowa. Moze nie zapewnie super szybkiej rozrywki ale zdecydowanie czyni swietne pole do walki w ktorej kazdy sharpnel moze przewazyc szale zwycienstwa (a to jest cos co bardzo lubie). Zdecydowany top w produkcji!
EdgeCrusher Proud Member of The Vermis Templari, Memeber of the High Council Of Seven

[VT] Patrys

Ja tam najbardziej cenię sobie produkty lokalne, czyli że niby najlepszą mapą jest Pyramid ;]
Patrys
The High Council of Seven
Vermis Templari

Wesz

No, pyramid też dobra mapka jest, fajnie się na niej śmiga

jasina

Moim zdaniem najlepsza jest kros 3.1 8) ;)

POZDRO

Robaq

Jak już kross to raczej x2.
Zresztą to wszystkie krossy są zaj*****ymi mapami.
Liero przymiera głodem, deal with it

Jerac

Kross 3.1 nie jest gorszy od jego podwójnego brata, jest po prostu inny. Więcej miejsca do latania, zupelnie inna funkcja kółeczka na środku... zresztą chyba nawet zrobiłem kiedyś remake (z lekką modyfikacją, pionowy tunel szerszy i mały bunnyhoop pod spodem żeby dało się wskoczyć)...
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

fishman

No ja napisze na jakich mapach lubie najbardziej grać bo niepozwole sobie na ustalenie kolejności gdyż wszystkie ponizsze uwielbiam tak samo...

A więc są to Pokolenia2, HI-FI(zrobiona przez Van_Hoovera lecz nie jestem pewny czy ma już status mapy ligowej), 2xkross, Deathruw, Pride i Arena711. To właśnie są moje skarby... :D

Terminator12

2006-08-29 08:55:01 #189 Ostatnia edycja: 2007-05-05 09:39:17 by Terminator12
  Teraz nie mam żywych przeciwników :'( i walczę z kompem na Dojo-the training area.DOJO RULEZ w walce z kompem! <strzela> <ogien>

NightWarrior

2010-07-08 21:24:14 #190 Ostatnia edycja: 2010-07-08 21:29:30 by NightWarrior
Moje ulubione mapy ligowe to:
Bunnycat-Sporo frajdy jak gra się z kumplem.
Cathode-za starcia w powietrzu i klatkę ;D
Deathruw-za otwartość
2xKross-za megaszybkie mecze.