2021-01-17 06:41:42

Aktualności:

więc koniecznie przeczytaj regulamin (link pod guzikiem "Pomoc" powyżej)

Niezależna Baza

Zaczęty przez Doman, 2003-02-28 21:31:57

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jaras

ale najnowsza mozilla (1.3b) jak i starsza (1.2) tego nie robią. a co do błędów, to chyba muszę zgłosić to sam, bo widzę, że Denethorowi nie wierzysz - TAK, jest błąd. powinno być w mailu ...@tlen.pl a nie ...@lten.pl

Kelner

A Denethor to nawet młodszy jest ode mnie. A myślałem, że ja jestem tu największym gówniarzem. Co do samej bazy to:
1 - Zwiększ górną ramkę i ustaw jej stałąwielkość. I niektórych nie widać napisu
2 - A linku do zapisów na stronie domowej jak nie było tak nie ma.
3 - Ponadto wsio jest wporzo. Sporo osób już się wpisało. Miejmy nadzieję, że będzie ich więcej.
Łoś superktoś
JID: kelner@chrome.pl

Biernath_John

No dobra, wysłałem. A co do tego 'sporo ludzi'... uch

Kelner

Sporo to rzecz względna.
Łoś superktoś

Doman

Niektórzy twierdzą, że liczy się jakość. Wpisu BJ'a nie dostałem, ale to może być wina WP, ostatnio coś im się ostro kaszani.
May the Schwarz be with you!

Express

WYwal te ramki z samej bazy. Ja mam 800x600 i więcej z monitora nie wycisnę. Wygląda to fatalnie, bo górna część napisów wygląda sobie zza krawędzi :)
Jak koniecznie chcesz ramki, to ustal jej wysokość w pikselach.

Doman

2003-03-12 19:50:59 #21 Ostatnia edycja: 2003-03-15 15:06:42 by Doman
Górna ramka jest ustawiona na 30 pikseli. U siebie mam 800x600 i wygląda normalnie. Testowałem tylko w Operze. Zobaczę, jak wygląda w IE, to może coś wymyślę.

|  Zmieniłem margines i przy okazji usunąłem obramowania obrazków
| w linkach.
\/

Kelner

30 pix to za mało. Możliwe, że Opera nie dodaje takich WIELKICH marginesów jak IE. Albo walnij większą ramkę albo ustaw ręcznie marginesy.
Łoś superktoś

Doman

Już miałem oficjalnie przyznać się do porażki, a tu nagle przeglądając pocztę natrafiłem na mail o temacie 'baza'. Co prawda 1 wpis/miesiąc to żaden sukces, ale chociaż promyk nadziei.

Gac_off

U mnie na IE wszystko OK. Można jedynie mieć zastrzezenia do zawartości... ;) jakaś taka wybrakowana. Miejmy nadzieje ze niedlugo bedzie wiecej chetnych.

Biernath_John

Ja mam nadzieję że będzie więcej chętnych ale do Ligi.

Morfeus

No, dobra sorry ze sie wtryniam ale nie wiem gdzie to napisac :S

CHCE SIE ZGLOSIC ;D

Biernath_John

No to płać na serwer

Morfeus

Dobra!!! Duzo "tego" trzeba?

Biernath_John

Wszystko już grey napisał - sprawdź tematy o serwerze i forum w dziale NEWS