2021-10-20 21:15:15

Aktualności:

więc koniecznie przeczytaj regulamin (link pod guzikiem "Pomoc" powyżej)

Programing i pomoc

Zaczęty przez Kampino, 2003-03-17 20:56:51

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Doman

Jak zrobisz z tego zmienną, to wielkiej straty nie będzie. A jak się uparłeś, to poszukaj w example'ach z helpa.
May the Schwarz be with you!

peacemaker

polecam lekturę "Tworzenie gier 2D i 3D w języku Turbo Pascal. sporo się nauczyłem i jestem zadowolony, co do bibliotek, to jest dobra na ftp heliona, tyle ze 320x200x256 bodajże. wygodnie jest poprostu wejść na helion.pl i w wyszukiwarce wpisać tworzenie gier. jak znajdziecie książkę, to będzie plik z przykłądami ( i biblioteką) o nazwie 2d3dtp.zip, chyba tak. enjoy

Krzys004

Czy ktoś nie wie skąd wziąć programik "Logo" do programowania w chyba w vb ja patrzyłem w interku i nic nie było
jeśli ktoś go znajdzie niech mi wyśle ma maila kszysiek00d@op.pl :-\
No to jazda !!!

Greybrow

Jak ktoś znajdzie, to niech tu da linka. Szukałem kiedyś ostro czegoś, co się nadaje, ale google nie potrafił mi odpowiedzieć...

Krzys004

2005-10-20 14:27:26 #34 Ostatnia edycja: 2005-10-20 19:40:38 by ChanibaL
Niewiem co sie stało w szkole patrze jest link do programu Logo i znikną nie ściągałem go bo pan informatyk nie pozwala niczego kopiowaś na kompy ???

[edit]-by Smuf - Eee... właście, ChanibaL, gdzie to jest? Bo faktycznie tu było?
Krzyś: Używaj przecinków i kropek czasami![/edit]

[edit]-by ChanibaL- Dobre pytanie, w historii przejrze... Niestety, zaginęło w mrokach dziejów.[/edit]
No to jazda !!!

Greybrow

To była "jakaś" strona z "jakimś" plikiem, który miał w nazwie "logo".
Póki nie sprawdzicie, czy to do czego dajecie link, jest tym czym powinno być, proszę go nie zamieszczać.

ChanibaL

Ten jakiś plik z jakiejś strony okazał się ... o zgrozo logo komeniuszem :D
Znalazłem to samo ponownie pociągnąłem:
[plik] [jego pochodzenie] [całkowicie nie związany z tym link]
rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1

Greybrow

nono :) bardzo ładnie. O to chodziło.

Doman

O ile Komeniusz jest komercyjny, jest jeszcze np. freeware'owe MSWLogo (nietrudno znaleźć w Google'u). Od razu uspokajam - początkowe literki nie pochodzą od firmy niejakiego Williama G. ale od słów multiplex sclerosis - stwardnienie rozsiane. Taki żart programistów.

Combaine

2005-11-09 19:39:05 #39 Ostatnia edycja: 2005-11-09 20:11:58 by Combaine
Nie ma tematu o HTML'u, więc napiszę tutaj. Czy da się zamienić kursor pola tekstowego z '|' na '_'? Ewentualnie, jak ustawić długość pola tekstowego na zależną od długości wpisywanego tekstu (zamiast pojawiania isę suwaka)?

[edit]Próbuję zrobić stronę wyglądającą jak okno DOS-a.[/edit]

ChanibaL

Nie słyszałem nigdy o czymś takim, może jakimś hackiem do niektórych przeglądarek albo napisaniem czegoś co by tylko wyglądało na na formularze by się dało... ale tak serio to nie mogę zrozumieć do czego by to miało być potrzebne.

Krzys004

Czy niema ktoś programu do pisania c++(em)???
No to jazda !!!

ChanibaL

2005-12-06 13:33:50 #42 Ostatnia edycja: 2005-12-06 13:36:55 by ChanibaL
DJGPP albo Dev C++. Pierwszy ma interface bliższy turbo pascalowi, ma fajnego helpa ale jest trochę starawy (nie powinno to jednak przeszkadzać chyba).

[edit]A w sumie do pisania to zwykły notepad ;D[/edit].

Kelner

Napisz jaki, nie jesteśmy jasnowidzami.
Łoś superktoś
JID: kelner@chrome.pl

Doman

A w ogóle to GVIM rulez!