2020-07-04 01:27:35

Aktualności:

Znasz angielski i wiesz co to irc? To idź na: irc.fragzone.se channel #liero

Ulubiona broń w Liero - Ankieta

Zaczęty przez Biernath_John, 2003-04-23 21:24:54

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Która z wymienionych poniżej broni jest twoją ulubioną w liero 1.33?

Spikeballs
23 (41.1%)
Super Shotgun
3 (5.4%)
Gauss Gun
5 (8.9%)
Missile
9 (16.1%)
Grasshopper
1 (1.8%)
Zimm
2 (3.6%)
Larpa
4 (7.1%)
Inna
9 (16.1%)

Głosów w sumie: 37

Kelner

Ojojoj kris. Z tymi nukami to masz rację. Zjadałem je raz po raz. Cały czas pamiętam jak dwa razy pod rząd mini nuke rozerwał się WE MNIE i wszystko wybuchło w jednym momencie. W rękach mistrza ta broń może być tak samo niebezpieczna jak Spajki (na które zresztą głosowałem)
Łoś superktoś
JID: kelner@chrome.pl

Biernath_John

No co do mini nuke to się zastanawiałem czy go nie dać na listę najlepszych właśnie. Ale jak mini nuke to i chiquita bomb... a miejsca brak.

:uN: KoprucH

Nie widze tu ani doomsdaya ani minirakiets, wiec niech beda spajki.... a ktos gra z wklasnej woli w normalne liero? :)
- - - - - -
KoprucH a.k.a Judasz
kierowca klanu :uN:
- - - - - -

sir_Kris

Hm...to , że nie widać doomsdaya ani minirakiet jakoś mnie specjalnie nie dziwi (przynajmniej w Liero1.33), ale to co powiedziałeś KoprucH w drugiej części ma sens i to sie dało zauważyć też na mistrzostwach. Ludzie pragną Promoda co mnie osobiście bardzo raduje.
     A wracając jeszcze do mini nuka. Myśle Kelner, że ta broń to nawet jest bardziej niebezpieczna od spajków: primo-dlatego, że spajki nawet jak wejdą wszystkie w tyłek to nie zabiją , a mini nuki są dwa w magazynku:)    :secundo- wszystkie spajki można wsadzić komuś najczęściej tylko przy bezpośrednim kontakcie czyli nie jest to łatwą sztuką (BJ proszony o nie komentowanie czy łatwą czy nie:))
Sir Kris, twórca mapy TERAZ3

Durbik

Jednak mimo wszystko spajki... Pytanie brzmi: Która z wymienionych poniżej broni jest twoją ulubioną w liero 1.33 - a nie która jest najskuteczniejsza. Nic nie przebije satysfakcji z wrzucenia wrogowi na ryło wszystkich spajków. Może tylko gauss trafiający z kilometra, ale to juz też nie to.
Odwiedź wiz8.prv.pl, pierwszy polski fansite o Wizardry 8.

Jaras

i nie rozumiem, dlaczego włożenie przeciwnikowi wszystkich spajków to taki wielki wyczyn. tak samo, dlaczego na liście nie ma napalmu, na który bym chętniej zagłosował, niż na cukierki.

bushi

2003-04-25 00:39:59 #21 Ostatnia edycja: 2003-04-25 02:44:33 by :uN: bushi
Sir_Kris, jestem ciekawy z czego czesciej trafiasz - ze spajkow czy z mini nuka =]

|
| Grey, po prostu bym cie pykał spajkami =]
|
\/

Greybrow

Spajki, od zawsze chyba. Tak sobie dziś pograłem z uczniem i mu zastosowałem od dołu spadając. Tzn. odbiłem je od ziemi, gdy on sobie bezczelnie podskoczył. No ale dziewczynki go grzecznie dogoniły ;D

I proszę mi tu złego słowa na green i dirt ball nie mówić.
Dopiero niedawno sobie zdałem sprawę z tego, że jakbym do walki z Bushim wziął sobie którąś z nich, to by sobie swoimi missilami i zimami mógł w [censored] polatać. :D

Biernath_John

Jaras: bo to byłby napalm nie tłukący się o ryj, a takowy jest dużo mniej skuteczny niż dowolna wymieniona w ankiecie broń.

Grey, dzięki bogu że nie wziąłeś greenballa, bo byśmy do północy tam siedzieli.

sir_Kris

2003-04-25 13:31:37 #24 Ostatnia edycja: 2003-04-25 13:39:10 by sir_Kris
Jeśli o mnie chodzi to i tak jak już mówiłem zagłosowałem na gausa. Nic nie zastąpi widoku opadających rąk przeciwnika po wsadzeniu dwóch a nawet trzech gausów pod rząd w jego tyłek. Udało mi się to raz na mistrzostwach :)Radość i miód w postaci czystej.
   A jeśli chodzi Bushi o to czym lepiej władam mini nukem czy spajkami to mówie zgodnie z prawdą, że o wiele lepiej władam tym pierwszym
Sir Kris, twórca mapy TERAZ3

CyJanek

Może niezbyt oryginalnie ale Spikeballs bo skutecznie i miło. Nikt na szoguna nie chciał? Może mało rani ale fajnie kopie.

Kelner

Ale skąd się tu wziął Grasshoper? Możnaby go wywalić i właśnie mini nuke'a czy chiquitę walnąć.
Łoś superktoś
JID: kelner@chrome.pl

[VT] EdgeCrusher

Bez ooka :) ....ehhh panowie...idziecie na latwizne...nic tak nie cieszy jak trafic kogos z broni ktora robis sie to trudno i efekt jest jakis slodziutki...No ale co ja wiem o zabijaniu... ;)
EdgeCrusher Proud Member of The Vermis Templari, Memeber of the High Council Of Seven

adi

leee, nikt nie zachwala miny? :)  ta bron (moze malo skuteczna :P) jest cudowna :) ale nie jako puapka, ale bardziej do rzucania, leci prosto, szybko i zabujczo celnie (nie jak spiki ktore na doze odleglosci (czyli sprawoja sie tylko jako "snieg") cudowna jest chwila gdy ledwo zipiacy i na ostatnim zyciu przeciwnik prubujac uciec dostanie w powietrzu taka mina w lep :) szkoda ze w promode mina po jakims czasie znika :( pamientam w zwyklym liero, traktowalem wszystkie lezace na ziemi miny jak wlasne dzieci :) gdy preciwnik ciagle sie na nie nadziewal ja wiedzialem gdzie wszystkie leza i nigdy na zadna z nich nie wpadalem :P w promode miny niesamowicie traca na skutecznosci (po prostu robak jest za bardzo zwrotny w powietrzu)
hmm.. co by tu napisac :)

Express

W ten sposób patrząc to trzebaby było wspomnieć też o booby trapie - też jako broni rzucanej, a nie jako pułapce. Ale wolę spike'i