Program Partnerski Allegro

Zaczęty przez Biernath_John, 2003-05-26 19:24:20

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Biernath_John

Testuję właśnie jak działa allegrowy program partnerski bo z Greyem się zastanawiamy czy go nie zastosować na przyszłej stronie Liero.

Wrzuciłem banner na http://wiz8.prv.pl i patrzę sobie jak to działa. Teoretycznie od kliknięcia dostaję 10 groszy i ładnie mi zlicza te kliki, niestety nie nalicza od nich kasy. Czy ktoś wie jak to działa i kiedy zacznę widzieć stan swojego 'bannerowego' konta?

Zapraszam do testowania - http://wiz8.prv.pl i klikać na banner. Jeden klik na 24h z jednego IP, mam nadzieję że jak jakaś okrągła cyfra się nabije to w końcu coś się w tym rachunku pojawi...

Jeśli ktoś bawił się tym wcześniej to bardzo proszę o jakieś wyjaśnienia / dobre rady / komentarze.

Kelner

*klik* No i kliknąłem. Nawet pochodziłem po tym całym allegro, aby mieć jeszcze większą pewność, że wszystko wporzo.
Łoś superktoś
JID: kelner@chrome.pl

Biernath_John

Kelner - masz konto na allegro w ogóle? Bo jeśli nie to bym z tobą mógł przeprowadzić Ultimate Test innego typu niż klik. Daj znać jakoś.

Jaras

szczególny apel do dial-upowców. jeśli nie będzie to dla was zbyt upierdliwe, to reconnect i z nowego ip zapodawajcie kliki. sprawdzaliśmy wczoraj i działa. ultimate test to ja zaraz założę konto, bo muszę dźwiękówkę sprzedać (może ktoś chce SB Live 1024 za 50 PLN?).

wiraqcza

Jaras - moze moj brat wciagnie tak ze jeszcze sie nie spiesz :).

Biernath_John

Senkju panowie za współpracę.

Już wszystko powoli zaczyna tam działać - nalicza mi rachunek a i rejestrację Jarasa zaprotokołowało - apel do każdego, jeśli nie masz konta na allegro a chcesz założyć - idź na allegro przez ten mój banner, wtedy twoja rejestracja dopisze mi się do konta.

spy

Zarejestrowałem się, mój login to "agent_spy". Zobacz BJ czy Ci kasy nabiło  ;D

Biernath_John

Zaprotokołowało cię - teraz allegro mi zapłaci parę groszy jeśli uda wam się cokolwiek sprzedać tam.