2021-01-21 18:50:10

Aktualności:

Podczas rejestracji niezbędny jest działający email!

Statut

Zaczęty przez No_Future, 2003-05-31 21:46:22

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

No_Future

Jakoś nie mogłem znaleźć topica (jak gdzieś jest to napiszcie to to skasuje) o nowym statucie. Otóż ja do Ligi się nie zpiszę (nie chcę być 590000 członkiem który nic nie robi) choć na forum będę pisał.
Tu są moje propozycje do statutu:
1. Dodatkowa punktacia za robienie map, konwersji etc.
2. Wywalanie członków którzy nic nie robią przez 2 miesiące (bez zwolnienia). Nie ma sensu robienia wszystkiego dla statystyki.

Mam pytanie czemu Gwardia nie wypaliła, był to pomysł zdecydowanie lepszy od LL.

..::Liga szkoli, liga radzi, liga nigdy cię nie zdradzi::..
god save the queen
she ain't no human being
there's no future in poland's dreamland

Doman

Punktacja podane w statucie nie decyduje o hierarchi w lidze tylko cytuję:

Według niej określamy ranking w grupach eliminacyjnych, warto ją dokładnie przeanalizować.

Dlatego nie uwaga o dodatkowych punktach za mapy jest bezsensowna.
May the Schwarz be with you!

[VT] Patrys

Grupy eliminacyjne to rozlosowane zespoły na turniejach. Punkty decydują, kto z takiej grupy wyjdzie i będzie walczył dalej. Z oczywistych względów punkty przyznawane są tylko za grę.

Co do nowego statutu, początkowe plany były takie, żeby przyznać status Gwardii najbardziej aktywnym uczestnikom. Starzy członkowie Ligi mieli zostać usunięci z bazy i zapisy miały odbyć się od zera w celu usunięcia nieaktywnych osób. Nie wiem, jak wyglądają obecne plany.
Patrys
The High Council of Seven
Vermis Templari

No_Future

Właśnie o to chodzi, ale jak ktoś będzie robił oprócz bicia dla LL - nic, to gówno, a nie ligowiec... Niech ludziska próbują, taka punktacja ich zmotywuje do działania.

Czy nielepsze byłyby klany i liga je zrzeszająca? Ta forma, którą mamy teraz będzie dobra jak będzie Wurmz albo LSP (czy jakoś tak) w każdym razie coś czym się śmiga po sieci.

Narazie to wygląda tak:
"Co za chwila
wbrew swej woli
mam utrzymać
kolejnego kretyna"
god save the queen
she ain't no human being
there's no future in poland's dreamland

[VT] Patrys

Co? :o

Przecież najpierw trzeba się do tej Ligi dostać. Jak ktoś nic nie robi, to ma raczej nikłe szanse. :S
Patrys
The High Council of Seven
Vermis Templari