Liero 1.33 vs. Liero Pro

Zaczęty przez Greybrow, 2005-02-28 06:54:31

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jerac

Nie wiem czy wiesz, ale najprawdopodniej powstanie konwerter konwersji Lierowych na Gusanos, z zachowaniem grafiki, fizki, map i całej reszty. Prawdopodobieństwo powstania owego programu jest dość wysokie, jako iż w większości jest on gotowy. Zatem punkt pierwszy można uznać za "zrobiony". Natomiast punkt drugi to tylko kwastia chęci, i gdy konwerter powstanie cała procedura ulepszania graficznego ( a zakładam że o to ci chodzi ) będzie czystą formalnością... nie wiem natomiast czy będzie wyższa rozdzielczość.
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

Guthrick von Kewpa

Eee, skont, nie Ty z Guthem ględziłęś, tylko Ty do Gutha ględziłeś, a on, tak samo jak wtedy, teraz Cie wciąż nie rozumie, dlaczego? Otóż odnosi wrażenie, że do lejro 133 chcesz wsadzić 2 gaussy - ten z abwm i ten bez - I jak będzie wyglądać gra? Stare bubry będą ględzić, że ich młode bubry koszą z gausa (albo taki Guth np będzie miał łatwiej :>>>>), Chanibal będzie ględził, że gauss bez abwm jest niegaussem i fragi z niego się nie powinny liczyć. Nic innego poza wojną z tego nie wyniknie, po co kombinować?

Oczywiście, można wsadzić dodatkowo gaussa+abwm do guwnz pr0, coby stare bubry mogły ględzić, że przegrywają jak prawdziwi bezzębni weterani, a i sam dodatek nie zaszkodzi, bo gaus z abwm jest trudniejszy w obsłudze.
W guwnz1337 natomiast takie coś raczej ułatwi w dużym stopniu grę operatorowi, znierównoważy grę i wbije sobie nóż w kręgosłup.

Ostateczne pytanie brzmi, komu to ma służyć? Pr0 i tak będą kosić, buce i tak nie będą wiedzieć, że jeden gauss ma abwm (bo faktem jest, że dopóki gaussem nie nauczy (choć trochę) się robić krzywdy, jest on tak samo przydatny jak rbrampage, w związku z czym taki mały buber użyje go 2 razy w ciągu gry), a drugi nie, a Chanibale będą miały dodatkowe wymówki z serii bo_zupa_była_za_słona(tm).
-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1

Stinky

Jeżeli mogę zapytać, co to jest abwm?

Jerac

Affected By Worm Motion, czyli to co sprawia że pocisk ma część prędkości robaka.
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

Guthrick von Kewpa

2005-09-23 14:01:28 #19 Ostatnia edycja: 2005-09-23 15:24:21 by Guth von kQpa
Heh, no cóż, tego się raczej nie spodziewałem, ale to widać działa nie tylko w q :>. Otóż, tak to jest, że jak się pr0suje na jednej fizyce, to zaraz sie chce na drugiej, w związku z czym zaraz wyłażą na światło dizenne takie wałki, jak zmiana platformy.

Otóż Guth jakiś czas temu i jakiś dawniejszejszy czas temu pogrywał sobie z Chanibalem w g1.33, nieważne że lagi, i że gra była bardziej niż 4fun, ale po przedwczorajszej grze z kumplem w kQpepro zauważyłem kilka ciekawostek (tak, to, że ajma z rajfla znów mam jak byle bubr, też ;))

Wole 1.33  8)

---

Mogę się założyć o roxa, że to ględzenie, nie żadna klątwa :)
V
-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1

Jerac

No to całkiem normalne że po pewnym czasie jedna konkretna gra zaczyna się nudzić... Wolę pro bo zwyczajnie pro było pierwszym liero w jakie grałem, ale 133 nie jest złe - super shotgun się do czegoś nadaje, można się pobawić dirtballem, ze względu na totalną nieruchawość robaków czikita coś znaczy...

Tylko spajki są jeszcze mocniejsze niż w pro, a moje używanie spajków zawsze prowadzi do tego że ktoś je złapie - szkoda że ja jestem zawsze pierwszy w kolejce... nawet jeśli mnie miną, to ZAWSZE po śmierci pojawię się albo na całej stercie albo akurat na trasie przelatującej całej kupy. Klątwa, i tyle...

Terminator12

Liero v.133 jest dobre dla tych, którzy lubią oryginał, dużo grali w nie i się przyzwyczaili.Ja do nich należę :D. Liero Pro dla tych, którzy nie dawno (albo Liero v.133 nie spodobała mu się) zaczęli grać, i przyzwyczajają się do Liero Promode i pokochują Biernath_Johna. :happy:

Fabio

Skorzystam z tego ze topic zostal odswiezony.

Dla mnie krolem wciaz pozostaje pro. Gralem bardzo dlugo w 133 niby zle nie jest wymaga niezlych umiejetnosci itp. itd. Lecz gdy sie pojawilo pro wtedy 133 odstawilem juz, a wracalem do niego tylko z sentymentu raczej, po pograniu w pro wersja 133 wydawala sie jakby przeznaczona byla do fanow strategi turowych, a nie fanatykow wszelakich quakow czy innych unreal'ow. Pro ze swoja niesamowita dynamika, z wywazeniem broni, nowymi grafikami( a co tez zaleta :) ) jak dla mnie pozostawil 133 w tyle.

Cytat... , i przyzwyczajają się do Liero Promode i pokochują Biernath_Johna

Liero pro lubie bardzo ale czy pokochuje BJ to chyba nie, zdecydowanie nie :) Wiem, wiem brzmi niesamowicie :)
-this is madness
-madness....
-THIS IS SPARTA!

tymolord

2006-10-21 14:54:56 #23 Ostatnia edycja: 2006-11-07 14:12:11 by Greybrow
Hmmm... oba liera są tak samo dobre moim zdaniem. Zwykłe można zmieniać na własne widzimisie,  a w lieropro  jest dobre to że niema głupich paczek z bronią i przeciwnik myśli troche, a bronie są wyważone.
  <robal_niebieski>  <spikeball>  <spikeball>
Heyah tymolord!! !! !! !! !!

KULFON

Ja wole wersje 1.33 liero bo sie juz do niej przyzwyczailem 8)
Liero Pro nie jest takie zle ale wedlug mnie tworcy przesadzili troche  :D
www.liero.mojeforum.net
Lubie grac w liero i mieszkam w turku. Jak jest ktos z okolic to mozemy se pyknac meczyka. :D

GOKUSSJ3

Dla mnie 1.33 i Pro Mode są równe. Oba mi sie podobają. Zresztą, 0.25 też.
<robal_czarny> <strzela>
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - LIERO! - i nie zmienia się nic!

worminator

ja nie lubię gauss guna szczerze wole doomsdaya

Van_Hoover

A jak to się ma do tematu?

worminator

Bo ktoś tu pisał że gauss jest super i nie potrzebny mu tuning

kamil077

Bo jest bardzo super, tylko właśnie potrzeba trenować by dobrze go używać.