2019-11-12 03:54:14

Aktualności:

więc koniecznie przeczytaj regulamin (link pod guzikiem "Pomoc" powyżej)

Liero - dobre rady

Zaczęty przez Greybrow, 2005-04-15 07:20:35

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

[VT] Patrys

Pytanie brzmiało: co to jest instagib?

Odpowiedzią jest: instagib to śmierć po jednym trafieniu, a nie jakaś cholerna konwersja, o której nikt nie słyszał.
Patrys
The High Council of Seven
Vermis Templari

barnex

2005-07-26 21:53:05 #31 Ostatnia edycja: 2005-07-26 21:55:44 by barnex
Cytat: Guth w 2005-07-26 21:34:22
I jeszcze taka mała wskazóweczka dla Ciebie. Grałem raz (w sumie to dwa, ale raz tak lierowo) z Chanibalem w gusanos 1.337, i co? Jest tam bullet time? Nie? Trafiałem gaussem rzadziej? Nie NIE, KU*WA, NIE, Tak ciężko to zrozumieć? Choćby było 666 razy szybciej i tak gauss i rajfl będą roksiły, i bynajmniej nie przez mój fanatyzm, choć, jak sądzę ty i tak będziesz tak uważał.

1. Nie ma się co denerwować, to tylko głupia gra (na którą większość osób tutaj, ze mną włącznie, z radością poświęciło by sporą część życia, gdyby mogło - na szczęście jeszcze nie można grać po netó, więc do czasu pacha nie mogą). A nawet mniej - rozmowa o głupiej grze :].

2. Wydaje mi się, że Smoothguy'owi chodziło nie o to, że kiedy będzie szybciej, będziesz rzadziej trafiał, a o to, że będziesz bardziej narażony na spajki i inne bronie, którym odbierasz cześć i chwałe - bo będą miały szanse na zaskoczenie Ciebie.

3. Uważam, że gdyby było 666 razy szybciej, swoje pięć minut miały by big nuke'i ;). No i może larpa.

Guthrick von Kewpa

2005-07-26 22:02:39 #32 Ostatnia edycja: 2005-07-26 22:19:23 by Guth
Barnex:

Krew mnie zalewa, gdy ktoś mówi niemądrości w stosunku do moich mądrości, sadząc się przy tym jak niewiadomo kto. Słowa więcej teoretycznego nie powiem, co będzie, jak Smuf będzie miał szybciej, jestem cierpliwy, zaczekam te kilka dni.

Zachodzę w głowę, co może chcieć ode mnie przeciwnik, lecący mi na łeb z prędkością 666 km/h, doprawdy zabawne. Najlepiej zaczekać i zobaczyć. Cóż.

---

Nooo, wiem, ale ja nie mam tak jak Volum, że zaraz tam wpadne do Bucosławca, i bemdzie źle1 11 2
V

---

Postawisz serwer i sobie pójdziesz, no i map kilk aby sie przydało wrzucić. Piramidy i katody, i może pokolenia:>
A bronie, cóż, bałaganiarzu jeden, SZUKAJ!1 11  :P
V
-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1

Jerac

2005-07-26 22:11:54 #33 Ostatnia edycja: 2005-07-26 22:15:54 by Jerrec
To ty nie wiesz że lepiej się gada z kimś kogo się widzi? :PP

Swoją drogą, nie wiem czy zrobię G pro tak szybko bo gdzieś mi wcięło plik z wykresami a w biurku zeszytów szukać mi się nie chce... No i żeby gra była sprawiedliwa, ktoś musi za dedicated robić :/
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

[VT] Patrys

W óżm wszystkie gry są sprawiedliwe! Ale fakt, że spajki w bullet time mode są bezużyteczne, bo widać je pół minuty wcześniej niż miałyby w ciebie trafić.
Patrys
Vermis Templari

Jerac

W sumie chyba tylko laser types nie słabną na lagach...
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

barnex

Nie tylko nie tracą, ale i zyskują, bo można sobie spokojnie pocelować :]
Chociaż taki zimm też troche zyskuje, bo można sobie dokładnie opracować, jak i kiedy się będzie odbijał :]. Z drugiej strony trochę łatwiej go uniknąć - W każdym razie nie można powiedzieć, że słabnie. A na pewno mniej niż Chiquita Bomb.

[VT] Patrys

2005-07-26 23:31:50 #37 Ostatnia edycja: 2005-07-26 23:34:50 by [VT] Patrys
A kto gra cytrynką?!

BTW: barnex - wywal prosze obrazek z siga.
Patrys
Vermis Templari

barnex

2005-07-26 23:38:35 #38 Ostatnia edycja: 2005-07-27 01:28:25 by barnex
/\
|'-------------------------------..
|  Zrobione. Przegapiłem     ||
|  jakiś regulamin forum?    ||
'--------------------------------''
Edit: Ok, już nawet wiem który. Kajam się i błagam o wybaczenie.

Nie liczy się kto nią gra, ale to że jest i jest chyba najbardziej słabnącą bronią - slalom między bananami nawet przy normalnej prędkości nie jest trudny - kiedy jest trochę wolniej trafienie wydaje się już całkiem niemożliwe. Zauważyliście, że jesteśmy w temacie o dobrych radach i robimy paskudny OT? To ja może dam dobrą radę:

Nie używajcie Chiquita Bomb, kiedy gra z niewiadomych, lub wiadomych przyczyn zwalnia. najlepiej w ogóle jej nie używajcie, bo są lepsze bronie ;)

• chyba, że jako broni syfologicznej(TM)

• chyba, że wiecie co robicie

• chyba, że chcecie

[/b]
'--------------,'
                   |   [Mam nadzieje, że te moje chmurki nie są uciążliwe w odbiorze bardzo?]
                   V  [Jak kogoś irytują, to śmiało narzekajcie - będę się starał powstrzymywać]

ChanibaL

Zwalniania żadnego nie zauważyłem, a o lepszą broń syfologiczną(tm) jest ciężko.
rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1
xmpp://[email]ChanibaL@jabberpl.org[/email]

Van_Hoover

2005-07-27 01:20:42 #40 Ostatnia edycja: 2005-07-27 02:32:54 by Van_Hoover
...że tak dodam swoje trzy grosze to uważam, że mini nuke jest lepszy od chq bomb i [przynajmniej mi] jest łatwiej z MN zabić a jeżeli z chq bomba. Bo żeby z bananka zabić jednym rzutem to trzeba koszykówkę zrobić co łatwe nie jest a z mniejszego nuka wystarczy rzucić tak, żeby się rozleciał trochę przed robakiem [jeszcze jest luksus posiadania dwóch kulek w magazynku:]..... też łatwiejszy do opanowania raczej jest, no ale kto co lubi

|| kłócić się nie będę, bo jak mówiłem 'kto co lubi' :D... mi bardziej siedzi mini nuke
\/

ChanibaL

2005-07-27 02:29:47 #41 Ostatnia edycja: 2005-07-27 04:44:59 by ChanibaL
/\
|| a ja i mini nuke'iem nie pogardzę, ale te dwie bronie bardzo się różnią
|| taki sobie mini nuke jest bronią dość ukierunkowaną, gdy chuiquita jest
|| ogólną zasrywaczką terenu. Odłamki z mini nuke mogą co najwyżej do dobijania
|| skutecznie służyć, kiedy bananki zadają całkiem spory damage.

Ale chuiquita ma dużo większy zasięg wybuchu, co daje jej sporą przewagę syfologiczną.
rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1
xmpp://[email]ChanibaL@jabberpl.org[/email]

Wesz

To zależy od gracza jak wykorzysta mn czy czikłite, jeden gra lepiej mn, a drugi pomiata bananami, i chyba tyle, wieć nie ma co dyskutować na temat że czikłita ma lepszy zasięg czy jakoś  tak, to zależy tylko i wyłącznie od gracza :P

Miloszz

2005-07-27 09:39:03 #43 Ostatnia edycja: 2005-07-27 09:40:53 by Miloszz
Van_Hoover:

Chiq (stale w moim 1.33 zestawie) świetnie sprawdza się jako wykurzacz robali z półek, bunkrów itp. (patrz mapy: Cathode, 2xCathode, Bunkry i wszystkie z komorami)
MNiuk gorzej nadaje się do tego celu.
Miloszz@chrome.pl | Jog | Homepage | N Liero v.1.3.1 | Liero, G i W!
COME TO THE DARKSIDE
We have cookies

Van_Hoover

ale jak się potrafi rzucać mn to też spokojnie wykurzysz z zakamarka... nawet przez całą planszę możesz nieźle uszkodzić geja:] a taki jeden warkoczyk zaraz po zorstrzeleniu też ma spory damage i ma się większą kontrolę na zaatakowanie danego obszaru kiedy z chb jest to teren losowy... ja bym pozostał przy wersji wSH'a jednak, bo niewątpliwie ma on [tym razem;] rację