luźne zdjęcia i inne bzdety

Zaczęty przez Greybrow, 2002-02-22 14:31:52

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

cmons

A więc twierdzisz, że przeczę sam sobie? Przynajmniej to wynika z twojej wypowiedzi. No cóż muszę cię zmartwić.

CytatNetsu, nie martw sie o mnie, potrafie oddzielić to co religijne czyli słabe od tego co nim nie jest.
To, że szufladkuje wiedzę to nie znaczy, że o niej nie pamiętam.
Cytat
Możesz wierzyć czy nie ale mnie trzeba przekonać racjonalnymi argumentami wiec żadne tam bajki typu katolicyzm nie wejdą w moje wyobrażenie o świecie.
Nie wejdą w moje wyobrażenie o świecie, ale do głowy wejdą.

CytatJak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to tyle, widzę że słowo "intencja" od razu zrozumiałeś w kontekście religijnym. Co za płytkie myślenie.
? A tu nie wiem dlaczego to zacytowałeś.

SeaSoft

To Biblia, synu... Powinieneś przeczytać. Pełno tam różnych historii. Czy wiedziałeś, że Jezus był Żydem?

cmons

Cytat: GuthNauką kościoła gardzisz...
Heh. A gdzieś ty upatrzył to w mojej treści, żeś tak stwierdził? Gardzić to sobie można ale w głowie zostaje.
Sea, nie gardzę wiedzą ale to nie znaczy, że większość czasu poświęcę tematyce której znaczna część siedzi już w "szufladzie o nieprawdzie". Wystarczy mi to co mogę wysłuchać czasem na religii. A i sam mógłbym znaleźć biblie.

Netsu

To ja proponuje nowy temat do zabawy: co to jest prawda?
My hopemage - trochę moich gier
Jumpy - The Ultimate Deutsche Dieselpunk Mayhem Totalfest

SeaSoft

cmons, za bardzo bierzesz moje słowa na serio.

Jerac

cmons: dzięki za rozbawienie mnie w przerwach między jedną kompilacją javowego syfu a drugą.

w zasadzie dałbym roxa, bo to wszystko jest tak bezsensowne że aż fajne, ale niestety to jest tak bezsensowne że aż fajne że aż durne, no i przez ten czas jaki straciłem na czytanie tego (po tym jak napisałeś że indianie nie widzieli statków kolumba musiałem przeczytać resztę w nadziei na lepsze stwierdzenia) może bym doszedł czemu ten komórkowy syf się ciągle wywala.
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

Wesz

Guthrick von Kewpa

Cytat
CytatJa nie gardze żadną nauką

CytatNetsu, nie martw sie o mnie, potrafie oddzielić to co religijne czyli słabe od tego co nim nie jest.

CytatMożesz wierzyć czy nie ale mnie trzeba przekonać racjonalnymi argumentami wiec żadne tam bajki typu katolicyzm nie wejdą w moje wyobrażenie o świecie.

CytatJak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to tyle, widze że słowo "intencja" od razu zrozumiałeś w kontekśie religijnym. Co za płytkie myśenie.

Nauką kościoła gardzisz, synu, ale nie martw się, najwyższy ma Cię w swojej opiece.

A teraz szybciutko uruchom neurony i spróbuj jakoś połączyć to co czerwone. Gardzisz nauką jezusową synu. Nie zamartwiaj mnie więcej bo coś czuje że spadnie na ciebie milczkowa klątwa.

-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1

SeaSoft

Nie ma to jak porozmawiać o problemach z księdzem. Idź do kościoła, podejdź do spowiedzi świętej, a następnie przyznaj się, że zgrzeszyłeś i powiedz, kto Cię nawrócił. Może ksiądz powie o nas w następnym kazaniu, synu. A Ty weźmiesz ciało jego, które Tobie będzie wydane.

Netsu

Wydane ZA niego, nie JEMU, oj, mylisz katolików z żydami, zły znak.

SeaSoft

Cytat: Netsu w 2009-02-03 20:05:13
Wydane ZA niego, nie JEMU, oj, mylisz katolików z żydami, zły znak.

Nie mylę, po prostu "za niego" gorzej by się komponowało ;).

cmons

2009-02-03 21:48:12 #1046 Ostatnia edycja: 2009-02-03 22:01:05 by cmons
Cytat: Seacmons, za bardzo bierzesz moje słowa na serio.
Nie miałem do Ciebie pretensji to jak mógłbym brać twoje słowa zbyt serio o biblii ;P

Guth, łapiesz za słówka. To że gardzę nauką religijna to nie znaczy, że ona mi w głowie nie zostanie.
Cytat: cmonsJa nie gardze żadną nauką
No źle to ująłem masz rację, przepraszam. Lepiej by brzmiało "Ja nie gardze żadną wiedzą".

Cytatod razu zrozumiałeś w kontekśie religijnym. Co za płytkie myślenie.
To nie ma nic z tym wspólnego, widać Tobie coś komórki szwankują. Nie obrażam tutaj religii. Tylko osobę która powierzchownie zbadała sprawę i od razu pomyślała o religii.

Cytat: cmonsMożesz wierzyć czy nie ale mnie trzeba przekonać racjonalnymi argumentami wiec żadne tam bajki typu katolicyzm nie wejdą w moje wyobrażenie o świecie.
Dla Ciebie się powtórzę: Nie wejdą w moje wyobrażenie o świecie, ale do głowy wejdą.

Wszystko trzeba tłumaczyć...

Spójrzcie na siebie oczami innych, wiecie jak to wygląda? Jakby człowiek wszedł w stado owiec. Założę się, że większość piszę tak bo inni piszą. Zobaczcie też jak to wygląda z jeszcze innej strony. Ja staram się zachować kulturę jak z wami rozmawiam, no raz czy 2 zdarzyło mi się powiedzieć coś niemiłego komuś. A wy? No sami odpowiedzcie. I ponadto dostałem 4 suxy praktycznie tylko dlatego, że komuś się tak podobało. Jak patrzę na powody suxów to mi się płakać chcę ale nie z powodu smutku, którego nie ma. Ale przecież dla was reputacja to tylko zabawa, bo po co ona może być... a jeszcze do smarowanie bułki masłem.

Cytat: SeaNie ma to jak porozmawiać o problemach z księdzem. Idź do kościoła, podejdź do spowiedzi świętej, a następnie przyznaj się, że zgrzeszyłeś i powiedz, kto Cię nawrócił. Może ksiądz powie o nas w następnym kazaniu, synu. A Ty weźmiesz ciało jego, które Tobie będzie wydane.

Piszesz tak aby inni mogli się pośmiać czy chciałeś pisać z sensem? Odpowiedź jest raczej oczywista. Więc po co to?

Wesz

2009-02-03 22:07:55 #1047 Ostatnia edycja: 2009-02-03 22:16:10 by Wesz
Cytat: cmons w 2009-02-03 21:48:12
Wszystko trzeba tłumaczyć...

ASASD::ASD Ciekawe kogo to wina, aaaaa, faktycznie, nasza, To my mamy problemy z odbiorem twoich przejrzystych i logicznych zdań. Jeszcze raz prosimy o wybaczanie, w końcu jesteśmy tylko owcami, a tyś naszym pasterzem :0

Edit
V Mam wrażenie, że nie tylko ja miałem problemy z odbiorem twoich postów. Jak już wspomniałem, tyś naszym pasterzem. Beeeee

cmons

2009-02-03 22:10:45 #1048 Ostatnia edycja: 2009-02-03 22:19:15 by cmons
No toż się powtarzam już któryś raz, a konkretnie przyznaje! Moja opinia na temat filmu była chaotyczna i nie zrozumiała, powiedziałem też że to moja wina bo zbyt prędko chciałem się podzielić z tym filmem. Ledwo co go obejrzałem. Ile razy można mówić to samo.
Chyba, że chodzi Ci o kolejne wypowiedzi, jeśli ich nie rozumiesz to masz problem, zażyj młotek bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Mówię poważnie.

I za co te suxy? Czujecie się lepiej, że ukaraliście wolność słowa?

Netsu

Cytat: cmons w 2009-02-03 21:48:12
Spójrzcie na siebie oczami innych, wiecie jak to wygląda? Jakby człowiek wszedł w stado owiec. Założę się, że większość piszę tak bo inni piszą.
Dokładnie, kłócimy się z tobą bo chcemy się sobie nawzajem spodobać, a nie dlatego że mamy racje. I panowie z amerykańskiego instytutu fizycznego a także twórcy fizyki kwantowej też nie mają racji, oni też chcą tylko nam się spodobać - stado owiec.
Całe szczęście, że zachowały się jeszcze takie perełki jak ty, które dostrzegły prawdę i są gotowe bronić jej własną piersią.
Za parę lat może faktycznie zrozumiesz, że nie różnisz się niczym od lewitujących telepatycznych panów, którzy są znacznie smutniejsi od tak przez ciebie wzgardzonej religii. Ale może nigdy tego nie zrozumiesz i będziesz jak moja babcia która leczy się specjalnymi czerwonymi lampami firmy ZEST - czysta nauka.

I nie chodzi nam o to co mówiłeś na początku o filmie, chodzi nam o to co mówisz cały czas. A gadki w stylu "jeśli ich nie rozumiesz to masz problem" są na poziomie "nie wierzysz w boga bo jesteś za głupi", tu nie ma nic do rozumienia, po prostu gadasz bzdury.