luźne zdjęcia i inne bzdety

Zaczęty przez Greybrow, 2002-02-22 14:31:52

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Combaine

Firen

hehehehehe

dobre te klocki lego :P
Narazie jestem n00b ;)

Firen

hmm... trochę to dziwne :P :P :P

ale może być :P
Narazie jestem n00b ;)

ADIo

Cytat: Combaine w 2007-03-03 19:37:17
/\Ktoś już to dawał AFAIR.

Co zrobią Niemcy, jak da im się masę klocków LEGO i wolnego czasu.
No nie wiedziałem, trochę nowy jestem.
Heh super te klocki. I Niemcy ;D.

Jerac

Dodam tylko od siebie że ta cała gigantyczna konstrukcja jest fatalnie zoptymalizowana - aczklowiek wygląda fajnie. Chyba głównie o wygląd chodziło, bo spokojnie można by zbudować dużo prostsze urządzenie które robi dokładnie to samo, a już na pewno takie które zmieściło by się na niedużym biurku. Można też przyczepić się do zastosowanych przełożeń (to wszystko działa potwornie wolno, a przecież w wielu przypadkach obciążenie jest minimalne).

Niech zbudują coś co rozbiera za mnie modele, wtedy będzie rox dopiero :D
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

Combaine

Jerac

Wyszedł też nowy blastłejw. Może nie najlepszy, ale zawsze :>
http://www.blastwavecomic.com/
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

ADIo

Cytat: Combaine w 2007-03-07 14:20:53
The Disturbing Lives of Fruits and Vegetables - jabłka zombie i takie tam.
Heh, świetny ten komiks ;D.

Włatcy Móch, taki polski serial animowany :D. Jest tam też 2ga część odcinka.

Combaine

Jerac

2007-03-14 22:39:24 #820 Ostatnia edycja: 2007-03-15 08:49:45 by Greybrow

ADIo

Heh, super ;D, ale trochę za szybko się zmieniają zdjęcia ;).

Firen

Narazie jestem n00b ;)

Jerac

Hm, mnie jakoś to nie śmieszy. Sama idea fajna, ale realizacja taka sobie. Pod koniec oglądania byłem zanudzony jak po wykładzie z bankowości, ble. Rozumiem czemu ten kot sobie polazł, miał dość po prostu :D

Firen

a czy ja mówie że to śmieszne? :P ja mówie że fajne :D
Narazie jestem n00b ;)