luźne zdjęcia i inne bzdety

Zaczęty przez Greybrow, 2002-02-22 14:31:52

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

M4X

2006-07-08 11:13:19 #675 Ostatnia edycja: 2006-07-09 07:07:53 by Greybrow
http://momoshare.com/file.php?file=46eb9303f1eef5e32c85b78984700dd3

Jest wreszcie mogę to wam pokazać! Obejrzyjcie a zginiecie śmiercią tragiczną jak już mówiłem :devilish:
Hmm...

Wesz

Nie skomentuje posta niżej...

A tu genialny teledysk ATAK KLONÓW, nawet mojej siostrze sie podobał 8)

ChanibaL

Fishman: szczerze powiedziawszy to tak debilnie głupiego bota którego autor twierdzi, że jest inteligentny to jeszcze nie widziałem.
rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1

fishman

No z tego co tam wyczytałem to jest wersja beta czy coś.Ale jak chcesz go czegos nauczyć (bo jest taka możliwość) to musisz sobie sciągną tego właściwego za 9 zł.

Ja wcale nie pisałem ze jest mądry. Podałem ten adres jako ciekawostke. Moze ktos skorzysta.

Obelix

najlepiej mu jecha z tekstów, sytuacje są komiczne

InOsAK

2006-07-08 23:39:42 #680 Ostatnia edycja: 2006-07-08 23:57:53 by InOsAK
głupi bot.

CytatTy: znasz grę liero?
Snikers: Chcesz zagrać w grę (będziesz zgadywał liczbę którą wylosuję)?

albo

Cytat
Ty: czemu "snikers"?
Snikers: Snikers to najlepszy myślący program.
Ty: a "snickers"?
Snikers: Snickers to baton.
Ty: a ty?

padłem.

EDIT:

CytatSnikers: Wiesz, ze cie nie lubie?
Ty: wiem.
Snikers: to sie ciesze, ze wiesz.

repadłem

EDIT2:

CytatTy: Co myslisz o prezydencie?
Snikers: Ja zawsze mysle.
Ty: jakie masz zdanie na temat Andrzeja Leppera?
Snikers: Ja zawsze mam swoje zdanie.
Ty: jak oceniasz Kazimierza Marcinkiewicza?
Snikers: normalnie.
Ty: czyli?

repadłem2

EDIT3 [last edit]:

CytatTy: A wiesz kto jest premierem?
Snikers: Ktos, kto chce zachowac anonimowosc.
Ty: haha niewiesz!
Snikers: co cie tak rozbawilo?
Ty: Bo jest nim Jaroslaw KAczynski xD
Snikers: hehehe

repadłem3 i już się nie podniosę.
Jestem gotowy pomóc w każdej sprawie! (...jeśli oczywiście Google padnie)

Wesz

jurczyk8

A ja jestem najlepszy będe żył 103 lata i możecie mnie wysadżić w powietrze ale i tak będe żył 103 lata >:D

Kuraj

To już stary Fido jest mądrzejszy.

M4X

www.beka.pl- spoko strona z za********  filmikami.Po obejrzeniu umieracie z powodu przepukliny.
Ja już tak umarłem z 3 razy ;)
Hmm...

Chollix

to może daj link do takich, przy których umarłeś?

Wesz

Fenomenalny strzał z główki Zizou!1 - dla tych co nie mogli obejrzeć meczu lub chcieli by zobaczyć jeszcze raz. Imo wina leży po stronie Materazziego...

Biernath_John

Ależ mnie męczny takie pierdolenie 'wina leży', 'powinni wygrać' itd.

Francuzi przegrali mecz bo byli gorsi - nie strzelili bramki i przegrali w rzutach karnych. To jest niezaprzeczalny fakt.
Wina leży po stronie łysego, który brutalnie sfaulował materaca. To jest niezaprzeczalny fakt.

NIC nie usprawiedliwia takiego czegoś, łysy dał upust swojej frustracji i za to poszedł do domu. Zamiast biadolić o spiskach, farsach i niesprawiedliwości mogli strzelać bramki, albo chociaż karne trafiać.

[VT].:nomind:.

ale grali lepiej ;P

jakby w tym sporcie chodzilo o niezaprzeczalne fakty to sendzia by nie biegal po trawie, tylko siedzial przed piecioma monitorami i decydowal o spalonych/faulach itp na podstawie replay'ów, a bramka nafaszerowana bylaby czujnikami elektronicznymi. Niezaprzeczalne fakty to masz w szachach.

Nie wiem kto 'biadoli o jakis spiskach czy niesprawiedliwosci' (?!), wg mnie Francuzi grali lepiej i powinni byli wygrac, to wszystko. Nawet bez Zizou, w dziesiatke, byli aktywniejsi. Karne to zawsze loteria.

Zidane troche odjechal i chwile pozniej sam wiedzial że zejdzie za to. Zachowanie niefair, ale nie odbiera to niczego swietnej grze calej druzyny. Ciekawe czym go materac tak zdenerwowal.
.: [VT] no!mind :.    ::The High Council Of Steven,  Vermis Templari Liero Clan ::
Disco per Spiritum Sanctum: sum homeopate. Haec veritas est. Hihi crede et mendum in aeternitate viva zwei [ruf mich an!!]

Biernath_John

Piłka nożna to taki chujowy sport w którym liczy się wynik a nie kto ładniej zagra. Francuzi grali najwyżej tak samo dobrze jak Włosi (bramka z karnego vs bramka ze stałego fragmentu gry) a w rzutach karnych grali gorzej - więc ich total wypada gorzej niż total Włochów, to proste :)
Wszyscy biadolą że Francuzi byli tak w pytę i przegrali, ja odwrotnie do tego podchodzę: przegrali, więc nie są w pytę, ot co.
Tak naprawdę to wiszą mi obie te drużyny, kibicowałem holendrom i niemcom. Łysego jakoś nie lubię za to i cieszyłem się nawet z tej kartki i że poszedł do domu - w końcu coś się tam działo na tych nudnych mistrzostwach.