luźne zdjęcia i inne bzdety

Zaczęty przez Greybrow, 2002-02-22 14:31:52

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ChanibaL

2006-09-17 22:47:58 #735 Ostatnia edycja: 2006-09-17 23:49:13 by ChanibaL
Trafiłem przypadkiem na całkiem ciekawe filmy amatorskie, autorstwa grupy DDN

STiUDENT - "Film przedstawiający zmagania pewnego studenta ze swoja uczelnia. Studiowanie nie jest jego najmocniejsza strona, wiec film obfituje w wiele zabawnych sytuacji."

Koperta - "Koperta to koperta – każdy wie o co chodzi... Krótka etiudka instruująca jak zdać na prawo jazdy...
Nagrody i wyróżnienia:
1). II ... wszystko » nagroda w konkursie filmowym TVP pt. ”Dolina Kreatywna czyli czego szuka młoda sztuka” (2006)
2). Wyróżnienie na siódmej edycji Festiwalu Kina Amatorskiego i Niezależnego we Wrocławiu (2006)
3). Wyróżnienie – IV Ogólnopolski Festiwal Filmów Niezależnych „Opolskie Lamy” (2006)
4). Wyróżnienie - III Świętokrzyski Przegląd Filmów Amatorskich „Alternatywy” Kielce (2006)"

Ciekawa inicjatywa Ligi Polskich Rodzin
rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1

barnex

2006-09-18 04:16:50 #736 Ostatnia edycja: 2006-09-18 04:21:51 by barnex
Krótkie zestawienie zabójczych rzeczy, z którymi stykamy się każdego dnia. Tak, było na wykopie. Na joemonsterze pewnikiem też, tam wszystko było. No ale a nóż widelec ktoś nie widział  >:D
Uciekajmy do smolnetu

SeaSoft

Pierwsze to kretyństwo, ani razu się nie zaśmiałem. Po prostu - głupie. Gościu rozwala ludzi jak chce  :-\. Z drugiej strony efekty specjalne są niezłe jak na film niebudżetowy...

Drugi fajny :), przelatuje mu samochód koło nosa a on pociąga papieroska ;D. Terminator to przy nim nikt.

Mam coś dla was. Wpływ na psychikę gry UT 2004 (wiem, że z tej, bo słychać muzykę w menu w pewnym momencie - trza sie wsłuchać) ;): http://obiawy.uzaleznienia.od.gier.komputerowych.patrz.pl/

Jerac

Staaare. Nawiasem mówiąc jak przegrzebiesz ten temat (tak koło 30-40 strony) znajdziesz wersję z napisami.
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

SeaSoft

A, sorry, nie wiedziałem, że to jest takie popularne  ::). Ale BTW kolo wymiata, co nie?  :devilish:

Jerac

Nic się nie stało przecież ^^

Co do kolesia... oj, wymiata, wymiata... ale najgorsze jest to że znam takich osobiście... i Wesz pewnie też, prawda? ;D
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

Greybrow

Argh!!!! Bagman!

Dla miłośników komiksów: 50 najlepszych okładek Marvela:
http://uk.comics.ign.com/articles/733/733763p1.html

ChanibaL

Combaine

Dwa filmy wojenne o Generale Italii:

Film 1
Film 2

Głupawe, ale mnie to bawi. ;)

ChanibaL

2006-09-28 00:04:44 #745 Ostatnia edycja: 2006-09-28 00:46:19 by ChanibaL
Uwaga, jeśli ta strona jest cała prawdziwa (na razie tylko 1 odcinek obejrzałem) to wszyscy ci którzy nie mają za dużo wolnego czasu powinni natychmiast odwrócić oczy, oto jest bowiem stronka na której możesz online obejrzeć wszystkie odcinki Futuramy (Przygody Fry'a w Kosmosie), Simpsonów, South Parka, Family Guy (Głowa Rodziny) i jakiegoś nieznanego mi American Dad.

No dobra, stronka już nie działa, timeouta ma... Ale jeśli ktoś jest zainteresowany to mam w cache 1 sezon futuramy: 01x01 - The Space Pilot 3000, 01x02 - The Series Has Landed, 01x03 - I Roommate, 01x04 - Loves Labors Lost In Space, 01x05 - Fear Of A Bot Planet, 01x06 - A Fishful Of Dollars, 01x07 - My Three Suns, 01x08 - A Big Piece Of Garbage, 01x09 - Hell Is Other Robots

I google cache w sumie też ma kopie.

Doman

W ogóle kupa seriali jest na youtube, zwykle pocięta na 7-10 minutowe kawałki
May the Schwarz be with you!

barnex

To się napewno komuś przyda.
Uciekajmy do smolnetu

ChanibaL

Combaine

2006-10-01 10:28:58 #749 Ostatnia edycja: 2006-10-01 10:34:09 by Combaine