2021-01-27 22:52:36

Aktualności:

więc koniecznie przeczytaj regulamin (link pod guzikiem "Pomoc" powyżej)

Leksykon Ligi Liero v1.2

Zaczęty przez Greybrow, 2005-02-28 06:48:12

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Greybrow

dodałem "wogule" do słownika i tak btw. ma ktoś dokładniejsze dane/historię powstania "rzehója"

Doman

O ile mnie pamięć nie myli, sformułowanie odrzut rzehój padło po raz w pierwszy w poście na temat 0% rl i po krótkim czasie stało się kultowe.
May the Schwarz be with you!

Express

Ten słynny odżut rzechój to był tekst, ajkim rzucił reddig w ...nie wiem jakim temacie. "Lekko" byliśmy podłamani poziomem tematu i wszyscy zaczęli przeginać :)
Nie wiem, czy nie było to na forum fusion (albo przynajmniej tam powtórzone).

Tuth

To było coś w stylu "mam rilołd 0% i jak biore rifle to mam odrzut rzehój!!!11 pomurz!!111" w śmietniku był ten temat bodajże.
Throw Up The Horns! \m/

Greybrow

Cytat: Doman w 2005-06-12 00:15:09
Przykładowe hasła jakie mogłyby się tam znaleźć to: gacekssj, tactical fushion, 0%, odrzut, robal, Qbon, Fieroman, Igi, hardkor, Gozda, wielka trójca, VT, 515, Liga Liero.

Jak ktoś ma ochotę, to niech to wyjaśni, tudzież poda nowe.
Może to jeszcze nie wiki, ale zawsze coś :)

Michał Mleczko

plusk, dźwięk bliżej nieokreślony - gdy nasz wróg razpada się na kilka kawałków.

Doman

Moje propozycje

gacekssj - autor osławionej taktyki tactical fushion

tactical fushion - Kultowa taktyka do liero opracowana przez gracza ukrywającego sie pod pseudonimem gacekssj. Niestety tajemnicze zniknięcie nie pozwoliło mu na przekazanie pełnej treści. Nieodżałowana strata dla całej społeczności. Jedyny zachowany przekaz brzmi:
Cytujta taktyka polega na otoczeniu wroga pociskami tak rze nie ma drogi ucieczki gracz atakujoc na mnie atakuje siebie nie ranioc mnie jednym z plusuw jest to rze smierc wroga jest po 4 sekundach zanim sie z orientuje zgibnie z wlasnej broni

robal - komputer służący za serwer na którym znajdowała się strona Ligi Liero. Zakupiony ze składek członków, działał przez rok, od maja 2003. Ostatecznie uległ uszkodzeniu na skutek pzegrzania. Nazwa wymyślona przez [VT] Edge Crushera

Express

Ależ to jest cały przekaz dotyczący tf. Reszta to były komentarze.

Doman

Express

No tak, zapomniało mi się...

Biernath_John

Robaq

ŁAGABAGA!
Okrzyk wydawany przy uciekaniu przed wybuchającymi odłamkami BIG NUKA, ew. przed LARPĄ.
P.S. Takie coś się wzięło od mojego qmpla który przy tej sytuacji naprawdę tak krzyczy;)
Liero przymiera głodem, deal with it

Jerac

Hm, to akurat nie są stresujące sytuacje, więc nie chcę nawet wiedzieć co robi gdy właśnie zawisa w powietrzu bez ruchu, i słyszy "klik" reloadującego się gaussa przeciwnika ^^
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

Robaq

Ale ta sytuacja ma inny charakter.
Gdy słyszysz ten "klik" to raczej masz ochotę powiedzieć " O ku*wa zaraz mi przy****doli!"
Liero przymiera głodem, deal with it

Jerac

Nie, wtedy nie tylko mam ochote ale także mówię "Neeeeeeeeeeeeeii!" (jeszcze sporo przed byciem trafionym). W przeciwieństwie do Larpy, która działa powoli i można się nawet zastanowić w którą stronę uciekać, sytuacja typu "zawis a ON ma gausa" jest zależna tylko i wyłącznie od NIEGO. I obie strony wiedzą o tym na tyle dobrze że komentarz odnośnie trafienia pojawia się przed strzałem.
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.