2021-01-21 18:54:13

Aktualności:

Znasz angielski i wiesz co to irc? To idź na: irc.fragzone.se channel #liero

Leksykon Ligi Liero v1.2

Zaczęty przez Greybrow, 2005-02-28 06:48:12

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tekken93

Dodajcie do tego "Adziaaaa!!!"
nie będę już więcej robił niecenzuralnych 3 linijkowych podpisów

kamil077

Cytat: Tekken93 w 2006-06-16 09:55:28
Dodajcie do tego "Adziaaaa!!!"
no tak, ale powiedz mi co to znaczy  ::).

Guthrick von Kewpa

Adzia do zdrobnienie od Adrianna - Wojownicy w Japoni i okolicach podczas walki wykrzyczywali swoje imiona i inne takie, żeby się podnieść na duchu itp., stąd to się pewnie wzięło.
-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1

M4X

Matrix-spadanie i uniknięcie wszystkich odłamków lecących poziomo w twoją stronę.
Zawsze tak mówię jak gram z kumplem i mi się to udaje. ;)

Bunzeii-(czyt. banzaii) dramatyczny krok polegający na bięgnięciu w stronę preciwnika(nieważne są pociski które wybuchają na twojej klacie :D) i z bliska walnąć mu z jakiejś mocnej broni np.ss.gauss itp.
Hmm...

fishman

2006-06-17 09:52:54 #34 Ostatnia edycja: 2006-06-17 18:45:13 by fishman
mmm...Ja cześ - określenie używane na przykład w momentach gdy widzimy co nasz oponent planuje i dajemy mu do zrozumienia że nie ma szans powodzenia bo wszystko wiemy. Mozna tez tak mówić gdy on podejmuje jakieś desperackie próby a my wiemy że se moze tylko próbować.

jeeeeeeb -  O ja nie moge! Gram se z Van_Hooverm i nagle z drugiego końca planszy kolo celownika przelatuje mi gauss a ja jaki zdezorientowany bo nie wiem o co chodzi z pięknym akcentem wydobywam z siebie okrzyk jeeeeeeeb. Myśle że, mozna wprowadzić to pojęcie, a będzie ono używane włsnie przy okazji takich niespodziewanych i zarazem ledwo chybionych strzałów. Az mi sie normalnie ciepło zrobiło. W sumie też dzień jest ciepły  :D

Wesz

Cytat: fishman w 2006-06-17 09:52:54
jeeeeeeb -  O ja nie moge! Gram se z Van_Hooverm i nagle z drugiego końca planszy kolo celownika przelatuje mi gauss a ja jaki zdezorientowany bo nie wiem o co chodzi z pięknym akcentem wydobywam z siebie okrzyk jeeeeeeeb. Myśle że, mozna wprowadzić to pojęcie, a będzie ono używane włsnie przy okazji takich niespodziewanych i zarazem ledwo chybionych strzałów. Az mi sie normalnie ciepło zrobiło. W sumie też dzień jest ciepły  :D

W leksykonie jest już coś podobnego:

oooph! - odgłos ofiary trafionej z gaussa (najczęściej z dużego dystansu)

Jerac

Szczerze, to każdy ma własny zestaw okrzyków na wypadek takich czy innych zdarzeń... zastanawiam się czy to w ogóle ma sens. O ile takie rzeczy jak "reversal" czy inny "plant" są niegłupie, to moim zdaniem nie ma po co dodawać do leksykonu wszystkich ooofów, pffów, jeeeeeebów, pierduuuutów itd, bo w ten sposób zrobimy Leksykon Polskich Onomatopeji...
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

fishman

2006-06-24 13:26:55 #37 Ostatnia edycja: 2006-06-28 12:57:06 by fishman
Genaralnie to zgadzam się ze w takim przypadku jak jeeeeb kazdy gracz ma swoje ulubione okrzyki wiec lepiej nie umieszczać tego okrzyku bo to zawsze zależy od człowieka co sobie tam krzyczy.

Ale mozna zaznaczyć ze takie okrzyki istnieja i zależy kto krzyczy ;)

hhhhyyyyy!?- jednak tak chyba wszyscy reagują jak sie wywali paczka spajków w kamien albo w inną ziemie tuż przed naszym nosem i czeka sobie taka kupka na nieszczęśliwca hehe