2021-02-27 14:29:05

Aktualności:

Podczas rejestracji niezbędny jest działający email!

Skad wziac bronie i mapy ?

Zaczęty przez DiXoN, 2005-06-29 15:12:54

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

DiXoN

Nie wiem skad mozna wziac mapy i bronie ... Jak sciagalem z ligi liero filmiki o Gusanos to mieli tam takie fajne bronie. Udalo mi sie je zapiasac: Rocket Luncher, Flak Cannon, M4A1 Carabine, M3 super 90 combat, smoke grenade. Nie wiem czy to sa poprawne nazwy .. ale wie ktos skad moge je dostac lub moda w ktorym one sie znajduja ? Bardzo to dla mnie wazne ... Prosilbym jeszcze o pare mapek. Posiadam juz moda instagib i omfg.

ChanibaL

CytujJak sciagalem z ligi liero filmiki o Gusanos to mieli tam takie fajne bronie
Podpowiedź: nazwa filmu 'Gusanos COG MOD' trochę sugeruje z jakiego moda to jest... inna sprawa, że linka downloadowego to ja tutaj nie widzę. (czyt: społeczności ugusanosowiona pomórz!!1)
rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1

Jerac

COG jest w rzeczy samej ciężki do znalezienia, więc bierzcie i ciągnijcie z tego wszyscy: http://www.jonsully.co.uk/mirror/cog.rar
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

DiXoN

A mam jeszcze jedno pytanie, a mianowicie czy da sie grac w gusanos z botem (komputerem) lub przez internet (nie chodzi mi o LAN) ?

ChanibaL

2005-06-30 01:08:25 #4 Ostatnia edycja: 2005-06-30 01:57:36 by ChanibaL
Dać się da, dokładnie to nie wiem, ale życzę miłego grzebania w konsoli... chyba było coś w stylu:
serv:host 1
map <zmień mapę>

client<connect, join czy inne ustrojstwo> <ip_serva>
[edit]Przypominam, że serv musi mieć zewnętrzne ip - jeśli nie wiesz o co chodzi i nie masz neostrady to pewnie nie masz i nic na to nie poradzisz[/edit]

[edit]#2 No, fajny, fajny ten COG, ale flak cannon jest zbyt powerfullny i niewyważony... gdyby tak komuś się chciało jescze g0.9 umieścić na www do ściągnięcia - powiedział leń dobrze poinformowany o ircu[/edit]
rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1

Jerac

Inderdaad.

Hostowanie podałeś dobrze, a dołączanie zgadłeś prawie dobrze: <CONNECT> <IP>.
Jak poszukasz też na forum, to znajdziesz wersję z botem, którego dodaje się z konsoli komendą <ADDBOT>. No i można ich dodać tyle ile masz pamięci... :]
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

Kuraj

Sorry, że odświeżam stary temat, ale jego tyczy się moje pytanie. Też ściągnąłem filmik z Gusanos (chyba na ComSer był link) i też tam były takie fajne bronie, była latarka! Dałbym wtedy głowę, że to TC dołączone do oryginalnego Gusanosa, bo i ta sama mapka (ten budynek ze zbiornikiem wodnym na samej górze) i bronie bardziej CSowe... ale nie ma tam właśnie latarki!

Wesz

2005-10-08 22:21:19 #7 Ostatnia edycja: 2005-10-09 09:28:11 by WSh
Z tego co pamiętam, w konsoli wpisz flashlight 1 i będzie ok, co do filmiku jak mozesz zarzuć linkiem bo nie sądze zebym oglądał jakis w którym byłą latarka, a chętnie obejrze nowy filmik ;D

Kuraj

2005-10-09 08:55:45 #8 Ostatnia edycja: 2005-10-09 09:11:33 by Skurek
http://comser.liero.org.pl/forum/index.php?topic=31.0

Tyle, że tam jest 5 filmików, a nie ten jeden. Teraz zasysam wszystkie i jak będę wiedział który to, to dam edita. (wiem, że na pewno nie COG)

Aha i dzięki za ten trik z latarką. :) Zauważyłem, że bardzo dobrze pokrywa się z rozrzutem SPAS-a.

Coutoon

hmm... sam chciałbym sobie pograć w gusanos z botami, bo nie zawsze mam okazję grać z prawdziwymi graczami, szukałem na forum ale nie znalazłem rzadnej informacji o dodawaniu botów do jakiejs zmienionej wersji gusanos przez komendę <addbot>:/ jak ktoś zna link do takiej wersji to byłbym bardzo wdzięczny:)
^_^Vacoooom>_<

Smoothguy

Z tego co wiem, boty są dopiero w wersji 0.9 beta, która jest udostępniona tylko dla wybranych.

Jerac

¬le wiesz. Poszukaj na forum lieronetu, tam gdzieś jest pacz.