2021-05-16 05:35:39

Aktualności:

Kasowane są wszystkie wiadomości nie stosujące się do regulaminu Forum

Problem - gusanos na xp?

Zaczęty przez skkf, 2005-06-30 12:09:32

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

skkf

Czemu tak się dzieje? Na 98 jest full screen i wszystko pięknie. :(

Jerac

Szczerze i uczciwie: WTF? Pierwsze widzę....
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

skkf

2005-06-30 12:38:38 #2 Ostatnia edycja: 2005-06-30 14:15:01 by skkf
No ale co ja mam zrobić... Najpierw się rozszerza na full screen przez 1 sekundę, a potem wraca do okienka.

Edit: O, udało się, zainstalowałem launchera i działa, lol...

castan

Pisze w tym wątku bo moze to ma jakis związek z systemem. Kiedy chce zagrać z kumplem po necie mój robak się nie rusza. Obarca się w lewo prawo góre i dół ale sie nie przemieszcza. Nie wiem co jest granie bo jak próbowałem gry na jednym kompie t wszystko działało.

ChanibaL

2005-07-28 20:03:58 #4 Ostatnia edycja: 2005-07-28 20:14:16 by ChanibaL
I pewnie jeszcze zdarza się, żeby latał zamiast stać na ziemi, prawda? To jest jakiś bug, trzeba trochę poczekać (czasem kilka minut) albo się ponownie połączyć (jescze raz wpisać connect <ip>).

[edit]BTW: to nie jest raczej żaden problem z XP, ja mam 98 i też się to zdarza[/edit]
rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1

Jerac

I wywalić stare exeki Gusanosa z pamięci...
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

ChanibaL

rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1